Справа № 4-194/11
П О С Т А Н О В А
22 лютого 2011 року Солом'янський районний суд м. Києва
В складі: головуючого судді - А.М. ПЕДЕНКО
при секретарі - К.М. Ігнатушиній
з участю: прокурора - Д.Є. Барановського
розглянувши у відкритому судовому засіданні скаргу ОСОБА_1 на постанову старшого ДІМ Солом'янського РУГУ МВС України в місті Києві ОСОБА_2 від 30.01.2011 року, про відмову в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ст. 296 ч. 1 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_4 звернулась до суду із скаргою, в якій вказує, що 25.01.2011 року гр.ОСОБА_3 перебуваючи у нетверезому стані зайшов у службове приміщення для консьєржів де вона знаходилась і почав її бити спричинивши тим самим легкі тілесні ушкодження, однак постановою старшого ДІМ Солом'янського РУГУ МВС України в місті Києві ОСОБА_2 від 30.01.2011 року було відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі п.2 ст.6 КПК України.
Вона не згодна із вказаною постановою і просила суд скасувати її, а матеріали повернути для проведення додаткової перевірки, оскільки на думку ОСОБА_1 перевірка була проведена поверхнево, а тому не було вжито всіх заходів для всебічного, повного і об'єктивного дослідження обставин справи.
Суд, вислухавши скаржника, прокурора та вивчивши матеріали справи, приходить до висновку, що скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
В суді встановлено, що оскаржувана постанова від 30.01.2011 року, була скасована 15.02.2011 року прокуратурою Солом'янського району міста Києва, а матеріали перевірки направлені до Солом'янського РУГУ МВС України в м. Києві для проведення додаткової перевірки та прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України.
Таким чином, підстав для перегляду постанови від 30.01.2011 року у суду не має.
Керуючись ст. 236-1, 236-2 КПК України, -
П О С Т А Н О В И В:
Скаргу ОСОБА_1 на постанову старшого ДІМ Солом'янського РУГУ МВС України в місті Києві ОСОБА_2 від 30.01.2011 року, про відмову в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ст. 296 ч. 1 КК України, залишити без задоволення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва протягом 7 діб.
Суддя:
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.02.2011 |
Оприлюднено | 31.12.2015 |
Номер документу | 54612935 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Солом'янський районний суд міста Києва
Педенко А. М.
Кримінальне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Потятинник Ю. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні