Справа № 752/22138/14-ц
Провадження № 2/752/1501/15
У Х В А Л А
27.11.2015 року м.Київ
суддя Голосіївського районного суду м. Києва Сальникова Н.М., розглянув зауваження представника відповідача ОСОБА_1 на журнал судового засідання по цивільній справі №752/22138/14-ц,-
в с т а н о в и в:
26.11.2015року представника відповідача ОСОБА_1 на журнал судового засідання по цивільній справі №752/22138/14-ц щодо його неповноти.
Цивільними процесуальними гарантіями законності та об'єктивності технічного запису судового засідання і журналу судового засідання є право осіб, які беруть участь у справі, ознайомитися з технічним записом та журналом.
Протягом трьох днів з дня проголошення рішення у справі (або його резолютивної частини) особи, які беруть участь у справі мають право подати до суду письмові зауваження щодо неповноти або неправильності їх запису. В зауваженнях заявник повинен зазначити які відомості є неправильними або неповними і як, на його думку, їх слід доповнити або виправити.
Так,із заяви ОСОБА_1 вбачається, що останній незгодний з невідображенням у примітках його зауваження головуючому судді. Натомість, останній констатує недотримання ним належної процесуальної поведінки в судовому засіданні в ході розгляду цивільної справи, на що головуючим суддею неодноразово робились попередження в порядку ст.160 ЦПК України, що у свою чергу підтверджується й ухвалою суду від 20.11.2015 року про відмову у задоволенні відводу головуючому судді.
Згідно ст.160 ЦПК України головуючий керує ходом судового засідання, забезпечує додержання послідовності і порядку вчинення процесуальних дій, здійснення учасниками цивільного процесу їх процесуальних прав і виконання ними обов'язків, спрямовує судовий розгляд на забезпечення повного, всебічного та об'єктивного з'ясування обставин справи, усуваючи із судового розгляду все, що не має істотного значення для вирішення справи.
Так, вказаною норму визначено право осіб, які беруть участь у справі у разі непогодження з діями головуючого висловити свої заперечення, що заносяться до журналу судового засідання і про їх прийняття чи відхилення суд постановляє ухвалу.
Проте, ані Конституцією, ані іншим нормативно-правовим актомне надано право особам, які беруть участь у справі, делегуючи функції головуючого по справі та при вжитті необхідних заходів реагування для забезпечення в судовому засіданні належного порядку до останніх, робити зауваження та докіряти суду, що аж ніяк не відноситься до змісту заперечення на дії головуючого, а відтак зауваження підлягають відхиленню.
На підставі викладеного, керуючись ст.199 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Відхилити зауваження представника відповідача ОСОБА_1 на журнал судового засідання по цивільній справі №752/22138/14-ц.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.М.Сальникова
Суд | Голосіївський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2015 |
Оприлюднено | 05.01.2016 |
Номер документу | 54716354 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Кадєтова Олена Веніамінівна
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Кадєтова Олена Веніамінівна
Цивільне
Голосіївський районний суд міста Києва
Сальникова Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні