КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про призначення судового засідання
06 січня 2016 року 801/8885/13-а
Суддя Київського окружного адміністративного суду Панченко Н.Д., розглянувши ухвалу Вищого адміністративного суду України від 15 грудня 2015 року
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 21 серпня 2013 року відкрито касаційне провадження за касаційними скаргами Міністерства доходів і зборів України та Державної податкової інспекції у м. Сімферополі Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 11 жовтня 2013 року та ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 22 січня 2014 року у справі №801/8885/13-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Проминвест” до Міністерства доходів і зборів України, Державної податкової інспекції у м. Сімферополі Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим про визнання протиправними дій та спонукання до виконання певних дій та витребувано вказану справу з Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим.
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 15 грудня 2015 року, з урахуванням положень статті 12 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, матеріали адміністративної справи №801/8885/13-а витребувано з Київського окружного адміністративного суду та ухвалено, що у разі її ненадходження або відсутності відновити втрачене судове провадження в адміністративній справі.
За правилами статті 274 Кодексу адміністративного судочинства України, втрачене судове провадження в адміністративній справі може бути відновлене за заявою осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду.
Враховуючи вимоги ухвали Вищого адміністративного суду України від 15 грудня 2015 року та відсутність у Київському окружному адміністративному суді справи №801/8885/13-а суд вважає за необхідне призначити судове засідання з розгляду питання про відновлення втраченого судового провадження.
Щодо повідомлення відповідача у даній справі, а саме, Міністерство доходів і зборів України, суд зазначає, що відповідно до постанови КМУ від 21.05.2014 № 160, Міністерство доходів і зборів реорганізоване шляхом перетворення у Державну фіскальну службу України.
Також, щодо повідомлення Державної податкової інспекції у м. Сімферополі Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим, суд зазначає, що відповідно до постанови КМУ від 06.08.2014 №311, територіальні органи Міністерства доходів і зборів реорганізовані шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби. Так, Державна податкова інспекція у м. Сімферополі Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим реорганізована шляхом приєднання до Генічеської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області.
Таким чином, повідомлення відповідачів про дату, час та місце проведення судового засідання здійснюється за загальними правилами Кодексу адміністративного судочинства України шляхом направлення ухвали суду засобами поштового зв'язку на адресу Державної фіскальної служби України та Генічеської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, як правонаступників.
Керуючись статтями 160, 165, 273-277 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
1. Призначити судове засідання з розгляду питання про відновлення втраченого судового провадження по справі №801/8885/13-а на 27 січня 2016 року о 09:00 год.
Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під'їзд, 10-й поверх).
2. Зобов'язати сторони надати суду у строк до 25 січня 2016 року усі наявні у них оригінали та копії матеріалів справи, ухвалених судами рішень, апеляційних скарг тощо.
3. Викликати у судове засідання сторони (їх представників).
4. Судовий виклик Міністерства доходів і зборів України здійснити шляхом надсилання тексту ухвали поштою на адресу Державної фіскальної служби України.
5. Судовий виклик Державної податкової інспекції у м. Сімферополі Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим здійснити шляхом надсилання тексту ухвали поштою на адресу Генічеської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області.
6. Судовий виклик Товариства з обмеженою відповідальністю “Проминвест” здійснити шляхом надсилання тексту ухвали поштою на адресу: 18030, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Чигиринська, буд. 609.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Панченко Н.Д.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 06.01.2016 |
Оприлюднено | 15.01.2016 |
Номер документу | 54880400 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Панченко Н.Д.
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Санакоєва Майя Анзорівна
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Санакоєва Майя Анзорівна
Адміністративне
Севастопольський апеляційний адміністративний суд
Санакоєва Майя Анзорівна
Адміністративне
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим
Москаленко С.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні