Постанова
від 23.03.2007 по справі 13/36
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

13/36

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                          ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  "23" березня 2007 р.                                                                   Справа № 13/36

Суддя господарського суду Чернівецької області Миронюк Сергій Олександрович

розглядаючи справу

за позовом   Прокурор Шевченківського району м.Чернівці в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Чернівці.

до відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "В.Алекс"

про стягнення заборгованості по внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування - 1437,43грн.

за участю представників:

позивача:  Черняк О.О. – зав. юридичним сектором. Довіреність № 33/07 від 03.01.2007 року.

відповідача:  не з'явився.

прокурора  Філіпець В.П. – прокурор.

ВСТАНОВИВ:

Прокурор Шевченківського району м. Чернівці в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі м. Чернівці звернувся з позовною заявою до товариства з обмеженою відповідальністю “В.Апекс” м. Чернівці про стягнення заборгованості по внескам на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування  - 1437,43 грн.

Ухвалою суду від 07.02.2007 р. порушено провадження по даній справі, судове засідання призначено на 01.03.2007 р.

Ухвалою суду від 01.03.2007 р. розгляд справи відкладався в зв'язку з неявкою представника відповідача, судове засідання призначено на 23.03.2007 р.

23.03.2007 р. представник позивача вимоги викладені в позовній заяві підтримав.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, однак це не перешкоджає розгляду справи по суті, оскільки у справі наявні поштові повідомлення, які засвідчують повідомлення відповідача про час і місце слухання справи.

Заслухавши пояснення представника позивача, розглянувши матеріали справи, встановивши фактичні обставини справи та оцінивши надані докази, проаналізувавши законодавство, яке регулює спірні правовідносини, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.

Так, відповідно до статті 1 Закону України “Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування” та статті 14  Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” відповідач є платником страхових внесків (збору) на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

У відповідності до п. 6 ч. 1 ст. 17 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”  страхувальник зобов'язаний  нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески.

Матеріалами справи, а саме копіями розрахунків сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті до Пенсійного Фонду, актом звірки взаємних розрахунків від 19.01.2007 р. за період з 01.01.2005 р. по 22.01.2007 р. підтверджується наявність у відповідача заборгованість по страхових внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 1437,43 грн.

Згідно з частиною 2 статті 106 Закону суми страхових внесків, своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 цього Закону, в тому числі обчислені територіальними органами Пенсійного фонду у випадках, передбачених статтею 20 цього Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.

У відповідності до ч. 3 ст. 106 Закону територіальні органи Пенсійного фонду надсилають страхувальникам, які мають недоїмку, вимогу про її сплату, яка є виконавчим документом. У разі якщо страхувальник, який одержав вимогу територіального органу Пенсійного фонду про сплату недоїмки і протягом десяти днів після її отримання не сплатив зазначену у вимозі суму недоїмки разом з застосованою до нього штрафною санкцією, включеною до вимоги, або не узгодив вимогу з відповідним органом Пенсійного фонду, або не оскаржив вимогу в судовому порядку, а також у разі якщо страхувальник узгодив вимогу, але не сплатив узгоджену суму недоїмки протягом десяти робочих днів після  отримання узгодженої вимоги, відповідний орган Пенсійного фонду звертається у встановленому законом порядку  і подає вимогу про сплату недоїмки до відповідного підрозділу державної виконавчої служби. У зазначених випадках орган Пенсійного фонду також має право звернутися до суду чи господарського суду з позовом про стягнення недоїмки.

На підставі викладеного, керуючись ст. 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю “В.Апекс” пр-т. Незалежності, 91/14 м. Чернівці – юр. адреса, вул. Фрунзе, 28/1 м. Чернівці – факт. Адреса код за ЄДРПУО 33843365 (р/р 26002051603115 в Приватбанку м. Чернівці, МФО 356282) на користь управління пенсійного фонду України в Шевченківському районі пр-т. Незалежності, 106/501 м. Чернівці ідент. (р/р 256023123756 в Ощадбанку, м. Чернівці МФО 356464 код 21430532) борг в сумі 1437,43 грн.

Постанова  набирає законної сили після  закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано  заяву  про  апеляційне  оскарження,  але апеляційна  скарга  не  була  подана  у  строк,  встановлений  КАС України,  постанова набирає законної сили після закінчення цього строку.

У  разі  подання  апеляційної скарги судове рішення,  якщо його  не  скасовано,  набирає  законної  сили   після   закінчення апеляційного розгляду справи.

Якщо  строк  апеляційного  оскарження  буде поновлено,  то вважається, що постанова не набрала законної сили.

Про апеляційне оскарження рішення  суду  першої  інстанції спочатку  подається  заява.  Обґрунтування  мотивів  оскарження  і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються  в  апеляційній скарзі.

Заява  про  апеляційне  оскарження  та  апеляційна  скарга подаються до адміністративного суду  апеляційної  інстанції  через суд  першої  інстанції,  який  ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно  надсилається  особою,  яка  її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява  про  апеляційне  оскарження  постанови  суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення,  а в разі   складення   постанови  у  повному  обсязі  відповідно  до статті 160 КАС України -  з  дня  складення  в  повному  обсязі.

Апеляційна  скарга  на  постанову  суду першої інстанції подається протягом  двадцяти  днів  після  подання  заяви   про   апеляційне оскарження.

Апеляційна   скарга  може  бути  подана  без  попереднього подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо скарга подається  у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                                             С.О. Миронюк

СудГосподарський суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення23.03.2007
Оприлюднено28.08.2007
Номер документу557961
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —13/36

Ухвала від 26.07.2016

Господарське

Господарський суд Луганської області

Яресько Б.В.

Ухвала від 14.07.2010

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Терещенко О.І.

Ухвала від 31.05.2016

Господарське

Господарський суд Луганської області

Яресько Б.В.

Рішення від 25.06.2010

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Первушин Юрій Юрійович

Ухвала від 01.06.2010

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Шкіндер П. А.

Ухвала від 15.06.2010

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Шкіндер П. А.

Ухвала від 17.11.2010

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Миронюк Сергій Олександрович

Ухвала від 22.06.2015

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 20.05.2015

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Білоус В.В.

Ухвала від 03.07.2012

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фетисова І.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні