Справа № 640/7570/13-к
н/п 1-в/640/36/16
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про привід в судове засідання
"26" січня 2016 р.
Київський районний суд м. Харкова:
головуючий - суддя ОСОБА_1
за участю:
секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові клопотання прокурора про заміну покарання відповідно до частини п`ятої статті 53 Кримінального кодексу України відносно засудженого
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Харкова, громадянина України, з вищою технічною освітою, є приватним підприємцем, зареєстрованим в ДПІ в Московському районі м. Харкова, одруженого, засудженого Київським районним судом м. Харкова від 25.10.2013 року за ч. 1 ст. 222, ч. 2 ст. 222 КК України до штрафу у розмірі 51000 грн., проживаючого: АДРЕСА_1 ,
ВСТАНОВИВ:
До суду надійшло клопотання прокурора про заміну покарання відповідно до частини п`ятої статті 53 Кримінального кодексу України відносно засудженого ОСОБА_4 .
Вироком Київського районного суду м. Харкова від 25.10.2013 року ОСОБА_4 засуджено за ч. 1 ст. 222, ч. 2 ст. 222 КК України та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 51000 грн., який до теперішнього часу засудженим не сплачено.
В судове засідання засуджений ОСОБА_4 не з`явився, привід засудженого не здійснено.
Прокурор просив застосувати привід засудженого.
Суд, вислухавши думку прокурора, перевіривши матеріали справи, вважає необхідним клопотання прокурора задовольнити та застосувати привід до засудженого.
Відповідно до ст. 323 КПК України, суд має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого.
Відповідно до ч. 1 ст. 140 КПК України, привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений в ухвалі час.
Згідно з вимогами ч. 3 ст. 143 КПК України, у випадку невиконання особою, що підлягає приводу, законних вимог щодо виконання ухвали про здійснення приводу, до неї можуть бути застосовані заходи фізичного впливу, які дозволяють здійснити її супроводження до місця виклику.
У зв`язку з викладеним, суд знаходить необхідним доручити працівникам Київського відділу ГУ Національної поліції в Харківській області здійснити привід засудженого ОСОБА_4 в судове засідання до Київського районного суду м. Харкова.
Керуючись ст. ст. 323, 539 КПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Доставити приводом засудженого ОСОБА_4 1966 року народження, проживаючого: АДРЕСА_1 ,
до Київського районного суду м. Харкова (м. Харків, вул. Валентинівська,7-Б, зал №5) на 24 лютого 2016 року о 10-15 год.
Невиконання ухвали про привід засудженого без достатніх та обґрунтованих причин, без здійснення достатніх заходів спрямованих на реальне виконання ухвали суду, є неналежним виконанням ухвали суду, за що особа, на яку покладено обов`язок виконання приводу, може бути притягнута до відповідальності. Виконуючи привід працівник поліції повинен використати всі можливі законні заходи (неодноразово здійснювати вихід за місцем проживання засудженого, у разі неможливості виявити засудженого за місцем мешкання опитати членів сім`ї, сусідів для з`ясування причин відсутності засудженого тощо) для примусового доставляння засудженого до суду. Рапорт про невиконання приводу повинен бути обґрунтованим та містити документальне підтвердження (пояснення членів сім`ї, сусідів тощо) неможливості виконати привід.
Мати при собі паспорт.
Виконання приводу доручити начальнику Київського відділу ГУ Національної поліції в Харківській області.
Контроль за організацією виконання приводу покласти на Прокурора Харківської місцевої прокуратури №2.
Головуючий -
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 26.01.2016 |
Оприлюднено | 10.03.2023 |
Номер документу | 55851473 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Київський районний суд м.Харкова
Золотарьова Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні