Ухвала
від 14.06.2016 по справі 805/1512/16-а
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

про зупинення провадження у справі

14 червня 2016 року Справа № 805/1512/16

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Кравченко Т.О.

при секретарі судового засідання Проніні Д.С.

за участю

позивач - не з'явився

представника відповідача 1 - не з'явився

представника відповідача 2 - не з'явився

під час підготовчого провадження, розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі судових засідань адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Харцизького міського відділу ГУМВС України в Донецькій області про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на посаді, -

встановила:

01 червня 2016 року до Донецького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 (далі - позивач) до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області (далі - відповідач 1 або ГУМВС в області), в якому позивач просила:

- визнати незаконним та скасувати наказ ГУМВС в області від 16 лютого 2015 року № 352 в частині звільнення позивача з органів внутрішніх справ;

- визнати незаконним та скасувати наказ ГУМВС в області від 24 лютого 2015 року № 58о/с в частині звільнення позивача з органів внутрішніх справ відповідно до пункту 64 В«єВ» Положення про порядок проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ Української РСР, затвердженого постановою Кабінету Міністрів УРСР від 29 липня 1991 року № 114;

- поновити позивача на посаді слідчого слідчого відділу Харцизького міського відділу ГУМВС України в Донецькій області або на рівнозначній посаді.

Ухвалою від 02 червня 2016 року відкрито провадження у справі, розпочата підготовка справи до судового розгляду.

Ухвалою від 02 червня 2016 року до участі у справі у якості другого відповідача залучений Харцизький міський відділ ГУМВС України в Донецькій області (далі - відповідач 2 або Харцизький МВ).

Про дату, час і місце проведення попереднього судового засідання сторони повідомлені з дотриманням вимог ст.ст. 33-36, 38 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).

Сторони явку своїх представників до попереднього судового засідання не забезпечили.

Одночасно з поданням позовної заяви позивачем подане клопотання про розгляд справи без її участі.

За відсутності передбачених ч. 5 ст. 111 КАС України підстав для відкладення попереднього судового засідання воно проведене за відсутності сторін.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 КАС України повне фіксування попереднього судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

08 червня 2016 року через відділ діловодства та документообігу суду від відповідача 1 надійшло клопотання про зупинення провадження у справі для надання витребуваних доказів.

Вирішуючи вказане клопотання по суті, суддя виходить з наступного.

Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України суд має право зупинити провадження в справі у разі наявності інших причин, які не зазначені в цій статті за обґрунтованим клопотанням сторони - до терміну, встановленого судом.

Згідно з ч. 4 ст. 11 КАС України принцип офіційного з'ясування всіх обставин у справі полягає у вжитті судом передбачених законом заходів, необхідних для з'ясування всіх обставин у справі.

02 червня 2016 року постановлена ухвала про витребування доказів, якою суддя зобов'язав відповідача 1 надати: послужний список ОСОБА_1 (М-223283); наказ ГУМВС в області про призначення ОСОБА_1 на посаду слідчого слідчого відділу Харцизького МВ ГУМВС України в Донецькій області; наказ ГУМВС в області про надання ОСОБА_1 відпустки по догляду за дитиною; наказ ГУМВС в області про призначення службового розслідування та документи, що слугували підставою для його видання; матеріали службового розслідування; пояснення ОСОБА_1, надані під час службового розслідування, або акт про відмову позивача від надання пояснень; висновок службового розслідування; наказ ГУМВС в області від 16 лютого 2015 року № 352; докази на підтвердження дати ознайомлення позивача з наказом ГУМВС в області від 16 лютого 2015 року № 352; наказ ГУМВС в області від 24 лютого 2015 року № 58о/с; докази на підтвердження дати ознайомлення позивача з наказом ГУМВС в області; докази на підтвердження дати видачі позивачу трудової книжки; докази проведення з позивачем розрахунку при звільненні; довідку про заохочення позивача в період проходження служби на час судового розгляду.

Станом на 14 червня 2016 року витребувані докази суду не надані.

Клопотання відповідача 1 є обґрунтованим і підлягає задоволенню, а провадження у справі слід зупинити до 12 липня 2016 року. Цей строк відповідає критерію розумності і не призведене до невиправданого зволікання у розгляді і вирішенні справи по суті.

При визначенні строку зупинення провадження суддя враховує місцезнаходження сторін, строки доставки поштової кореспонденції, обсяг витребуваних доказів, а також можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції між Донецьким окружним адміністративним судом, Приморським районним судом м. Маріуполя.

Керуючись ст.ст. 11, 49, 51, 110, 111, 122-1, 156, 159, 160, 165, 185, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, -

ухвалила:

1. Клопотання відповідача 1 - Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області про зупинення провадження у справі - задовольнити.

2. Зупинити провадження у справі № 805/1512/16-а за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Харцизького міського відділу ГУМВС України в Донецькій області про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на посаді - до 12 липня 2016 року.

3. Викликати осіб, які беруть участь у справі, до попереднього судового засідання, яке відбудеться 12 липня 2016 року о 10 годині 00 хвилин у приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 84122, Донецька обл., м. Слов'янськ, вул. Добровольського, 1.

4. Попереднє судове засідання проводитиметься в режимі відеоконференції між Донецьким окружним адміністративним судом та Приморським районним судом м. Маріуполя.

5. Запропонувати позивачу у строк до 08 липня 2016 року надати письмові пояснення із зазначенням причин пропуску строку звернення до суду та докази на їх підтвердження.

6. Зобов'язати відповідача 1 у строк до 08 липня 2016 року надати письмові докази, витребувані ухвалою від 02 червня 2016 року.

7. Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецькій окружний адміністративний суд у порядку, визначеному ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з ч. 3 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

8. Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя Кравченко Т.О.

СудДонецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення14.06.2016
Оприлюднено22.06.2016
Номер документу58367375
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —805/1512/16-а

Ухвала від 12.07.2016

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кравченко Т.О.

Ухвала від 12.07.2016

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кравченко Т.О.

Ухвала від 14.06.2016

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кравченко Т.О.

Ухвала від 14.06.2016

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кравченко Т.О.

Ухвала від 02.06.2016

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кравченко Т.О.

Ухвала від 02.06.2016

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кравченко Т.О.

Ухвала від 02.06.2016

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Кравченко Т.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні