cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
21 червня 2016 року Справа № 20/17-1134-2011 Вищий господарський суд України в складі колегії
суддів:Грейц К.В. - головуючого (доповідача), Добролюбової Т.В., Яценко О.В., розглянувши матеріали касаційної скарги Одеської міської ради на постановувід 25.04.2016 Одеського апеляційного господарського суду у справі Господарського суду Одеської області № 20/17-1134-2011 за скаргою Одеської міської ради на діїВідділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області (в порядку ст.121 2 ГПК України) за позовом Першого заступника військового прокурора Південного регіону України в інтересах держави в особі Міністерства оборони України в особі Південного управління капітального будівництва до Одеської міської ради за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Управління державного казначейства України в м. Одесі простягнення 123006,07грн,
В С Т А Н О В И В :
Касаційна скарга Одеської міської ради не може бути прийнята до розгляду, оскільки вона не відповідає вимогам розділу ХІІ 1 Господарського процесуального кодексу України з наступних підстав.
Згідно з положеннями ч. 2 ст. 111 5 та ч. 1 ст. 111 7 Господарського процесуального кодексу України переглядаючи у касаційному порядку судові рішення, касаційна інстанція на підставі встановлених судом фактичних обставин справи перевіряє судові рішення виключно на предмет правильності юридичної оцінки обставин справи та повноти їх встановлення у рішенні або постанові господарського суду.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 111 ГПК України касаційна скарга подається у письмовій формі і повинна містити, зокрема, вимоги особи, що подала скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування судами норм матеріального чи процесуального права.
Тобто, в касаційній скарзі повинен бути чітко викладений зміст порушення або неправильного застосування норм права із зазначенням конкретних їх пунктів та статей, в чому саме полягає таке порушення або неправильне застосування і яким чином воно вплинуло на прийняття оскаржуваного рішення.
Зважаючи на те, що в касаційній скарзі не зазначено та не обґрунтовано суті неправильного застосування судами норм матеріального або процесуального права, а мотиви оскарження фактично спрямовані на вирішення питання про достовірність доказів та перевагу доводів скаржника, така скарга не може бути прийнята до в касаційного провадження.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 111 3 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо у скарзі не зазначено суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права.
Виходячи з викладено, керуючись ст. ст. 86, 111, п. 6 ч. 1 ст. 111 3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України -
У Х В А Л И В :
Касаційну скаргу Одеської міської ради на постанову Одеського апеляційного господарського суду від 25.04.2016 у справі Господарського суду Одеської області № 20/17-1134-2011 повернути скаржнику, а справу - до Господарського суду Одеської області.
Судді К.В.Грейц
Т.В.Добролюбова
О.В.Яценко
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 21.06.2016 |
Оприлюднено | 04.07.2016 |
Номер документу | 58681288 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Гpeйц K.B.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні