Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua
УХВАЛА
06.06.16р. №820/01-21/4/16 Харківський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді - Панченко О.В., розглянувши судове доручення у адміністративній справі №815/369/16 за позовом Колективного комерційного підприємства "Монтажспецбуд" Одеського обласного фонду сприяння інвестиціям в будівництві та вирішенні соціальних проблем кадрових військовослужбовців та звільнених в запас до Державної податкової інспекції в Овідіопільському районі Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -
В С Т А Н О В И В:
До Харківського окружного адміністративного суду надійшла ухвала Одеського окружного адміністративного суду від 27.04.2016 року у справі №815/369/16 за позовом Колективного комерційного підприємства "Монтажспецбуд" Одеського обласного фонду сприяння інвестиціям в будівництві та вирішенні соціальних проблем кадрових військовослужбовців та звільнених в запас до Державної податкової інспекції в Овідіопільському районі Головного управління ДФС в Одеській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.
Даною ухвалою Харківському окружному адміністративному суду доручено допитати у якості свідка ОСОБА_1, що працює директором ТОВ "Секвойя-СК" розташованого за адресою: м.Харків, вул. Киргизька, буд.19.
Відповідно до частини першої статті 65 Кодексу адміністративного судочинства України як свідок в адміністративній справі може бути викликана судом кожна особа, якій можуть бути відомі обставини, що належить з'ясувати у справі.
Свідок зобов'язаний прибути до суду у визначений час і дати правдиві показання про відомі йому обставини.
У разі неможливості прибуття за викликом суду свідок зобов'язаний завчасно повідомити про це суд.
Відповідно до статті 272 Кодексу адміністративного судочинства України до свідка, який без поважних причин не прибув у судове засідання або не повідомив причини неприбуття, може бути застосовано привід до суду через органи внутрішніх справ з відшкодуванням у дохід держави витрат на його здійснення.
Про привід суд постановляє ухвалу, в якій зазначає ім'я фізичної особи, яка підлягає приводу, місце проживання (перебування), роботи, служби чи навчання, підстави застосування приводу, коли і куди ця особа повинна бути доставлена, якому органу внутрішніх справ доручається здійснення приводу.
Ухвала про привід до суду передається для виконання до органу внутрішніх справ за місцем провадження у справі або за місцем проживання (перебування), роботи, служби чи навчання особи, яку належить привести.
Частиною 1 статті 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що неповага до суду, що виразилась у злісному ухиленні від явки в суд свідка, потерпілого, позивача, відповідача або в непідкоренні зазначених осіб та інших громадян розпорядженню головуючого чи в порушенні порядку під час судового засідання, а так само вчинення будь-ким дій, які свідчать про явну зневагу до суду або встановлених у суді правил, - тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
У разі неприбуття в судове засідання свідка до нього може бути застосований примусовий привід за допомогою органів внутрішніх справ та його може бути притягнено до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згідно з частиною 2 статті 78 Кодексу адміністративного судочинства України за дорученням суду, що розглядає справу, свідок, який не може з поважних причин прибути в судове засідання і проживає (перебуває) за межами територіальної підсудності адміністративного суду, що розглядає справу, допитується суддею адміністративного суду, який знаходиться за місцем проживання (перебування) свідка.
У відповідності до частин 3, 4 статті 115 Кодексу адміністративного судочинства України судове доручення невідкладно виконується судом за правилами цього Кодексу, які встановлюють порядок вчинення відповідних процесуальних дій. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про дату, час і місце судового засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає виконанню судового доручення.
На підставі викладеного, керуючись положеннями статей 78, 115, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Призначити судове засідання для розгляду судового доручення Одеського окружного адміністративного суду на 30.06.2016р. о 17:00 год., яке відбудеться в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua 3й пов., каб. №31.
Викликати в судове засідання громадянина ОСОБА_1, який працює директором ТОВ "Секвойя-СК" розташованого за адресою: м.Харків, вул. Киргизька, буд.19, в якості свідка.
Громадянина ОСОБА_1 попередити про те, що у разі неприбуття в судове засідання до нього буде застосовано захід процесуального примусу у вигляді приводу.
Розгляд судового доручення проводиться суддею одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її постановлення.
Суддя О.В. Панченко
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 06.06.2016 |
Оприлюднено | 05.07.2016 |
Номер документу | 58702494 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Панченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні