Справа № 148/1864/15-ц Провадження № 22-ц/772/1135/2016Головуючий в суді першої інстанції ОСОБА_1 Категорія 47Доповідач Денишенко Т. О.
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
07 липня 2016 року м. Вінниця
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Він-ницької області у складі:
судді - доповідача Денишенко Т.О.,
суддів Луценка В.В., Нікушина В.П.
провівши необхідні підготовчі дії для розгляду в апеляційній інстанції цивіль-ної справи за позовом ОСОБА_2 до Головного управ-ління Держгеокадастру у Вінницькій області, Тульчинської районної державної адміністрації, ОСОБА_3 про визнання неправомір-ним, скасування рішення Головного управління Держземагентства у Вінниць-кій області, зобов'язання провести аукціон, визнання недійсним договору орен-ди земельної ділянки, за апеляційними скаргами представника позивача ОСОБА_4 - ОСОБА_5, ОСОБА_4 на рішення Тульчинського районного суду Вінницької області від 09 лютого 2016 року,
В С Т А Н О В И Л А:
Підготовчі дії по справі проведені повністю. Справа підлягає призначенню до розгляду в апеляційній інстанції.
Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, колегія суддів,
У Х В А Л И Л А:
Підготовчі дії вважати закінченими. Призначити справу до розгляду в залі судових засідань Апеляційного суду Вінницької області на 21 липня 2016 року о 09-30 год., про що повідомити осіб, які беруть в ній участь.
Головуюча:
Судді:
Суд | Апеляційний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 07.07.2016 |
Оприлюднено | 13.07.2016 |
Номер документу | 58817300 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Вінницької області
Денишенко Т. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні