ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
73000, м.Херсон, вул. Театральна, 18
тел. /0552/ 49-31-78
Веб сторінка : ks.arbitr.gov.ua/sud5024/
У Х В А Л А
"11" травня 2016 р. Справа № 923/439/16
Господарський суд Херсонської області у складі судді Ярошенко В.П., розглянувши справу
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Товтри", м. Славута Хмельницької області
до: приватного підприємства "ПВКФ "Євротранс-Н", м. Херсон
про стягнення 44683 дол. США та 55207,50 грн.
в с т а н о в и в:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Товтри" (позивач) звернулось до суду з позовом до приватного підприємства "ПВКФ "Євротранс-Н" (відповідач) про стягнення 44683 дол. США та 55207,50 грн.
Ухвалою від 29.04.2016р. порушено провадження у справі та призначено до розгляду в засіданні суду 19.05.2016р.
Від позивача 10.05.2016р. електронною поштою отримано клопотання, в якому він просить надати можливість взяти участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції та зазначив, що найближчий суд, до якого може прибути представник позивача ОСОБА_1 є господарський суд Рівненської області.
Розглянувши клопотання позивача щодо участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд не вбачає підстав для його задоволення, виходячи з наступного.
Згідно з ст. 74-1 ГПК України, господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.
З урахуванням того, що чинне законодавство не обмежує кола осіб, які можуть здійснювати представництво юридичної особи в суді та зважаючи на те, що про дату судового засідання позивача попереджено заздалегідь, а отже, у нього є достатньо часу для того, щоб належним чином підготуватися до судового засідання та визначитись щодо особи, яка представлятиме його інтереси у судовому засіданні з урахуванням відомостей про те, що певні обставини можуть перешкодити конкретному представнику взяти участь у засіданні суду, суд відмовляє позивачу в задоволенні клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
У разі неявки уповноваженого представника у судове засідання господарського суду, суд вправі розглядати справу по суті за наявними у ній матеріалами, відповідно до ст. 75 ГПК України.
Також позивач не позбавлений права на надіслання необхідних, на його думку, документів за допомогою поштового зв'язку, в той час як проведення судового засідання в режимі відеоконференції не вирішить питання про залучення до матеріалів справи доказів, які необхідні для вирішення спору.
Керуючись ст. 74-1, 86 ГПК України,
у х в а л и в:
1. Відхилити клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "Товтри" про проведення судового засідання у режимі відеоконференції.
2. Копію ухвали надіслати сторонам у справі.
Суддя В.П.Ярошенко
Суд | Господарський суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 11.05.2016 |
Оприлюднено | 21.07.2016 |
Номер документу | 59005743 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Херсонської області
Ярошенко В.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні