Ухвала
від 05.11.2015 по справі 923/1050/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

тел. /0552/ 49-31-78

Веб сторінка : ks.arbitr.gov.ua/sud5024/


У Х В А Л А

"05" листопада 2015 р. Справа № 923/1050/14

Господарський суд Херсонської області у складі судді Пінтеліної Т.Г. при секретарі Литвиненко Т.О., розглянувши справу порушену

за заявою: Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Ведичне екологічно-чисте сільське господарство "Махаріші" Каланчацького району, Херсонської області

до: Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Ведичне екологічно-чисте сільське господарство "Махаріші" Каланчацького району, Херсонської області

про визнання банкрутом

за участю представників сторін:

Шолох С.В. директор ТБ "Херсонська універсальна товарна біржа" наказ № 8 від 26.07.2012р.;

від кредиторів:

ПАТ "Промінвестбанк" - не з'явились;

ТОВ "Вішва Ананда" - не з'явились;

Скадовської ОДПІ ГУ Міндоходів у Херсонській області - не з'явились;

ВД ФСС НВЗП у Скадовському районі - не з'явились;

Мельник Н.Ю. довіреність № 595 від 15.10.2015р. - ПАТ "Банк Кредит Дніпро";

від боржника: Косенко С.Г. арбітражний керуючий, ліквідатор боржника

встановив:

Ухвалами від 19.10.2015р. суд прийняв позовну заяву публічного акціонерного товариства "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" про визнання неправомірними дії ліквідатора арбітражного керуючого Косенко С.Г. та організатора торгів Товарної біржи "Херсонська універсальна товарна біржа" та скаргу ПАТ "Промінвестбанк" на дії учасників у справі №923/1050/14 про банкрутство Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Ведичне екологічно-чисте сільське господарство "Махаріші" до розгляду та призначив судове засідання.

Для забезпечення повного та об'єктивного розгляду справи суд зобов'язав ліквідатора Косенко С.Г. та Товарну біржу "Херсонська універсальна товарна біржа" надати письмові пояснення по суті заявленої скарги з документальним обґрунтуванням викладеної позиції, а також для залучення до матеріалів справи надати супровідним листом копії договорів купівлі - продажу, укладені за результатами проведеного 23.09.2015р. аукціону з продажу майна належного СТОВ "Ведичне екологічно-чисте сільське господарство "Махаріші", оригінали для огляду у судовому засіданні, а також зобов'язав Товарну біржу "Херсонська універсальна товарна біржа" супровідним листом до дня судового засідання надати усі наявні документи процедури організації та продажу майна боржника, ліквідатора Косенко С.Г. надати письмові пояснення по суті позовної заяви ПАТ "Промінвестбанк" та заявленої скарги.

Сторони належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, ухвала про призначення засідання направлена сторонам рекомендованою поштою.

У призначене судове засідання надійшло клопотання від представника ПАТ "Промінвестбанк" про відкладення розгляду справи, аналогічне клопотання заявлено у судовому засіданні ліквідатором арбітражним керуючим Косенко С.Г. для надання додаткових документів у обґрунтування своєї позиції.

На вимогу суду від Товарної біржи "Херсонська універсальна товарна біржа" супровідним листом надійшли додаткові документи, від представника ВД ФСНВ в Скадовському районі надійшла заява про розгляд справи без участі представника та підтримання скарги ПАТ "Промінвестбанк".

Присутні представники кредиторів не заперечують проти відкладення розгляду справи для надання сторонами додаткових документів.

Станом на день розгляду справ до суду не надійшли витребувані документи у повному обсязі.

Відповідно до ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу, неподання витребуваних доказів, необхідність витребування нових доказів.

Стаття 4-3 ГПК України встановлює, що судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами. Господарський суд створює сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.

Принцип змагальності є визначальним принципом судового процесу взагалі та господарського зокрема. Відповідно до ст. 129 Конституції України змагальність віднесено до основних засад судочинства.

У разі розгляду справу за відсутності представника кредитора ( скаржника) ПАТ "Промінвестбанк" та інших представників кредиторів, суд позбавить їх можливості взяти участь в засіданні, подавати докази, наводити свої доводи і міркування з усіх питань, що виникають у ході судового процесу, заперечувати проти доводів інших учасників судового процесу відповідно до ст.22 ГПК України, чим може порушити принципи змагальності та рівності учасників судового процесу перед законом і судом, що передбачені ст.ст. 4-2 та 4-3 ГПК України.

За таких обставин суд задовольняє клопотання представника ПАТ " Промінвестбанк та ліквідатора Косенко С.Г. про відкладення розгляду справи для надання сторонами додаткових документів на підтвердження своїх тверджень.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 77, 86 ГПК України , суд

ухвалив:

1. Розгляд справи відкласти. Призначити судове засідання на "23" листопада 2015 р. о 12:00 год. за адресою: м. Херсон, вул. Горького, 18, каб. № 211

2. Явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст. 28 ГПК України, визнати обов'язковою.

3. Зобов'язати ліквідатора арбітражного керуючого Косенко ГС.Г. надати документи витребувані попередніми ухвалами суду.

4. Ухвалу направити учасникам провадження.

Суддя Т.Г. Пінтеліна

СудГосподарський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення05.11.2015
Оприлюднено25.07.2016
Номер документу59042422
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —923/1050/14

Ухвала від 30.01.2017

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 22.11.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 04.11.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 13.09.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 23.11.2015

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 21.03.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 05.11.2015

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 19.10.2015

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 18.02.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

Ухвала від 07.12.2015

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Пінтеліна Т.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні