ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
про прийняття справи до провадження
19 липня 2016 року м. Київ№ 826/11242/15 Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Кобилянський К.М., ознайомившись з матеріалами адміністративної справи
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Рентакран ТМ» доДержавної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправними і скасування податкових повідомлень-рішень, ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Рентакран ТМ» звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до до Державної податкової інспекції у Святошинському районі Головного управління ДФС у м. Києві (надалі - ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві, відповідач) про визнання протиправними і скасування податкового повідомлення-рішення від 28.05.2015р. №0001862202, яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 834 755,00 грн., та нараховано штрафні санкції у розмірі 208 688,75 грн., та податкового повідомлення-рішення від 28.05.2015р. №0001852202, яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на прибуток на 751 279,00 грн. та нараховано штрафні санкції у сумі 187 819,75 грн. .
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 06.07.2016 постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 03.08.2015 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10.09.2016 у справі № 826/11242/15 скасовано, справу направлено до суду першої інстанції для нового розгляду справи.
14.07.2016 адміністративна справа №826/11242/15 надійшла до Окружного адміністративного суду міста Києва.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями справу передано для розгляду судді Окружного адміністративного суду міста Києва Кобилянському К.М.
Керуючись положеннями частини четвертої статті 160, статті 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти справу до свого провадження, яка буде розглядатись під головуванням судді Кобилянського К.М.
2. Призначити судове засідання на 06 вересня 2016 року о 13:10 год., яке відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана 8, корпус 1, зал судового засідання № 3.
3. Викликати повноважних представників сторін в судове засідання.
4. Зобов'язати сторін із врахуванням ухвали Вищого адміністративного суду України від 06.07.2016 №К/800/41917/15 надати суду необхідні документи для повного та всебічного з'ясування всіх обставин справи та підготувати письмові пояснення з приводу спірних правовідносин.
5. Зобов'язати позивача надати до 16.08.2016 докази:
- наявності у контрагентів позивача: ТОВ «Біржовий університет», ТОВ «Іксів Авілан», ПП «НП Хіміч», ТОВ «Ека строй плюс», ТОВ «Формула профіт» та ТОВ «Регіон прайс», технічних та технологічних можливостей щодо виконання укладених спірних договорів та доказів руху активів у процесі здійснення господарських операцій;
- реєстрації та перебування контрагентів позивача в стані платників податку на додану вартість, що надає право таким платникам видавати податкові накладні, які є підставою для формування податкового кредиту;
- наявності ділової мети при виконанні спірних договорів.
6. Викликати в судове засідання в якості свідків:
- директора ТОВ «Біржовий університет» (код ЄДРПОУ 37243106) ОСОБА_1;
- директора ТОВ «Іксів Авілан» (код ЄДРПОУ 37335851) ОСОБА_2;
- директора ПП «НП Хіміч» (код ЄДРПОУ 38075025) ОСОБА_3;
- директора ТОВ «Ека строй плюс» (код ЄДРПОУ 38637567) ОСОБА_4;
- директора ТОВ «Формула профіт» (код ЄДРПОУ 38865996) ОСОБА_5;
- директора ТОВ «Регіон прайс» (код ЄДРПОУ 38865996) ОСОБА_6
Згідно зі статтею 65 Кодексу адміністративного судочинства України як свідок в адміністративній справі може бути викликана судом кожна особа, якій можуть бути відомі обставини, що належить з'ясувати у справі. Свідок викликається в судове засідання з ініціативи суду або осіб, які беруть участь у справі.
Свідок зобов'язаний прибути до суду у визначений час і дати правдиві показання про відомі йому обставини.
У разі неможливості прибуття за викликом суду свідок зобов'язаний завчасно повідомити про це суд.
Відповідно до статті 272 Кодексу адміністративного судочинства України до свідка, який без поважних причин не прибув у судове засідання або не повідомив причини неприбуття, може бути застосовано привід до суду через органи внутрішніх справ з відшкодуванням у дохід держави витрат на його здійснення.
Про привід суд постановляє ухвалу, в якій зазначає ім'я фізичної особи, яка підлягає приводу, місце проживання (перебування), роботи, служби чи навчання, підстави застосування приводу, коли і куди ця особа повинна бути доставлена, якому органу внутрішніх справ доручається здійснення приводу.
Ухвала про привід до суду передається для виконання до органу внутрішніх справ за місцем провадження у справі або за місцем проживання (перебування), роботи, служби чи навчання особи, яку належить привести.
Частиною 1 статті 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що неповага до суду, що виразилась у злісному ухиленні від явки в суд свідка, потерпілого, позивача, відповідача або в непідкоренні зазначених осіб та інших громадян розпорядженню головуючого чи в порушенні порядку під час судового засідання, а так само вчинення будь-ким дій, які свідчать про явну зневагу до суду або встановлених у суді правил, - тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
У разі неприбуття в судове засідання свідка до нього може бути застосований примусовий привід за допомогою органів внутрішніх справ та його може бути притягнено до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 185-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
7. Копії ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права і обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її постановлення.
Суддя К.М. Кобилянський
Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 19.07.2016 |
Оприлюднено | 25.07.2016 |
Номер документу | 59078459 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Кобилянський К.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні