8.2.3
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
20 липня 2016 року СєвєродонецькСправа № 812/404/16
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Борзаниця С.В., перевіривши матеріали заяви комунального підприємства В«Житлосервіс В«РитмВ» про розстрочення виконання постанови Луганського окружного адміністративного суду від 02 червня 2016 року по справі №812/404/16 за адміністративним позовом управління Сєвєродонецької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області до комунального підприємства В«Житлосервіс В«РитмВ» про стягнення заборгованості в сумі 1130024,77 грн, -
ВСТАНОВИВ:
До Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Сєвєродонецької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області до комунального підприємства В«Житлосервіс В«РитмВ» про стягнення заборгованості в сумі 1130024,77 грн.
Постановою суду від 02 червня 2016 року позовні вимоги Сєвєродонецької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області до комунального підприємства В«Житлосервіс В«РитмВ» про стягнення заборгованості в сумі 1130024,77 грн задоволено.
23 червня 2016 року КП В«Житлосервіс В«РитмВ» звернулось з заявою про розстрочення виконання постанови від 02 червня 2016 року.
Ухвалою суду від 29 червня 2016 року вказану заяву було залишено без руху, оскільки заявником (відповідачем) не надано документу про сплату судового збору.
Станом на 20 липня 2016 року вищевказані недоліки заявником не було усунуто.
Згідно п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, позовна заява повертається позивачу.
Згідно ч. 7 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
З огляду на положення ч. 7 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України та на підставі того, що Кодексом адміністративного судочинства України не врегульоване питання повернення заяви про розстрочення виконання судового рішення, однак врегульоване питання повернення позовної заяви, суддя вважає за необхідне застосувати аналогію закону та повернути заяву комунального підприємства В«Житлосервіс В«РитмВ» про розстрочення виконання постанови Луганського окружного адміністративного суду від 02 червня 2016 року по справі №812/404/16 заявнику, оскільки ним не було усунуто недоліки заяви у встановлений судом строк.
Керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Повернути заяву комунального підприємства В«Житлосервіс В«РитмВ» про розстрочення виконання постанови Луганського окружного адміністративного суду від 02 червня 2016 року по справі №812/404/16 за адміністративним позовом управління Сєвєродонецької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області до комунального підприємства В«Житлосервіс В«РитмВ» про стягнення заборгованості в сумі 1130024,77 грн заявнику у зв'язку із не усуненням недоліків заяви.
Повернення заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду із заявою в порядку, встановленому законом.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.07.2016 |
Оприлюднено | 26.07.2016 |
Номер документу | 59104145 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
С.В. Борзаниця
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні