Справа № 357/683/16-к
1-кс/357/1239/16
У Х В А Л А
22 квітня 2016 року Слідчий суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1
при секретарі судового засідання - ОСОБА_2 ,
за участю сторони кримінального провадження ОСОБА_3
розглянувши матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32016110080000004 від 14.01.2016 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204 КК України, про надання тимчасового доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, -
перевіривши матеріали клопотання та дослідивши долучені до клопотання докази, заслухавши доводи слідчого другого відділу кримінальних розслідувань СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київської області, лейтенант податкової міліції ОСОБА_3 , -
В С Т А Н О В И В :
20.04.2016 року до Білоцерківського міськрайонного суду надійшло клопотання слідчого другого відділу кримінальних розслідувань СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київської області, лейтенант податкової міліції ОСОБА_3 , про надання тимчасового доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю , за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 204 КК України.
Слідчий другого відділу кримінальних розслідувань СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київської області, лейтенант податкової міліції ОСОБА_3 зазначене клопотання підтримав та просив суд його задовольнити.
В ході досудового слідства встановлено, щоза адресою: АДРЕСА_1 , гр. ОСОБА_4 , у відкритому ним підпільному цеху, здійснюється незаконне виготовлення підакцизних товарів, з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів.
Під час обшуку, приміщення за адресою: АДРЕСА_1 , гр. ОСОБА_4 надав документи, в яких вказано , що сировину і товар , він придбав у ОСОБА_5 . Документи під час обшуку, були надані ОСОБА_6 , працівником ОСОБА_4 , який знаходилася в приміщенні. (здійснюв наклеювання етикетик на пластикові пляшки).
Під час допиту було встановлено, що ОСОБА_6 користується засобами бездротового зв`язку за мобільним номером НОМЕР_1 телекомунікацій ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( АДРЕСА_2 ).
Під час огляду вилучених документів, необхідно буде з`ясувати чи дійсно спілкувалися дані особи один з одним, та встановити ймовірного замовника продукції, яка виготовлялася за адресою: АДРЕСА_1 .
З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації, розгляд даного клопотання необхідно проводити без виклику представників ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », у володінні яких знаходиться інформація, на підставі ч.2 ст.163 КПК України.
Беручи до уваги викладене вище, а також неможливість отримати відомості в інший спосіб, та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, тому слідчому необхідно отримати тимчасовий доступ до інформації про зв`язок, телекомунікаційні послуги, їх тривалість, зміст, маршрути передавання тощо, яка перебуває у володінні ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( АДРЕСА_2 ).
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 40, 159-160, 161, 162, 163 КПК України, -
У Х В А Л И В :
Клопотання - задовольнити.
Надати слідчому першого відділу кримінальних розслідувань СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київської області лейтенанту податкової міліції ОСОБА_3 , тимчасовий доступ до інформації про зв`язок кінцевих обладнань споживачів телекомунікаційних послуг, у період часу з 00год. 00хв 01.01.2015 до 23год. 59хв. 20.04.2016, з телефона з номером НОМЕР_1 , що перебуває у володінні ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( АДРЕСА_2 ).
Зобов`язати ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » виготовити на паперовому та/або електронному носії документ за вказаним вище абонентським номером та пері одом часу з наступними відомостями:
Адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв`язок кінцевого обладнання з вказаним вище абонентським номером (абонентА).
Ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання абонентаА: унікальний ідентифікатор сім-картки (ІМSI), міжнародний ідентифікатор кінцевого обладнання (далі ІМЕІ) тощо.
Місцезнаходження кінцевого обладнання абонента А із зазначенням коду локальної зони (LAC) та номеру сектору (CID).
Типи з`єднання абонентаА: вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), MMS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв`язком смузі частот), переадресація тощо.
Дата, час та тривалість з`єднань, у тому числі з`єднання нульової тривалості (неприйняті виклики) абонентаА.
Ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, з яким відбувався сеанс зв`язку з абонентомА (абонентБ) у вищевказаний період;
За наявності контрактних угод (або відповідної реєстрації)
з абонентамиБ, надати відомості про їх особи.
Строк дії ухвали не перевищує 22 травня 2016 року.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає і заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження в суді
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Білоцерківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2016 |
Оприлюднено | 15.03.2023 |
Номер документу | 59706598 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Бобкова Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні