Постанова
від 19.02.2015 по справі 315/1088/14-а
ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 315/1088/14

Номер провадження № 2-а/315/1/15

Вступна та резолютивна частина

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 лютого 2015 рокуГуляйпільський районний суд Запорізької області

у складі: головуючої судді: Каракай Н.Д.,

при секретарі судового засідання: Притулі Я.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Гуляйполе адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради Запорізької області, треті особи: ОСОБА_2, Бюро технічної інвентаризації, Державна інспекція архітектурно-будівельного контролю в Запорізькій області, Державна інспекція сільського господарства в Запорізькій області, Головне управління Держземагенства у Запорізькій області в особі відділу Держземагенства у Гуляйпільському районі Запорізької області, фізична особа-підприємець ОСОБА_3, про визнання дій протиправними, скасування рішення та зобов'язання вчинення певних дій,

На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 3, 6, 8, 9, 11, 72, 87, 90, 94, 99, 100, 122, 160-163, 167 КАС України, статтями 12, 103, 106, 107, 121, 152, 155, 158-161 Земельного кодексу України, Законом України В«Про місцеве самоврядування в УкраїніВ» , суд -

П О С Т А Н О В И В:

Позов ОСОБА_1 до виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради Запорізької області, треті особи: ОСОБА_2, Бюро технічної інвентаризації, Державна інспекція архітектурно-будівельного контролю в Запорізькій області, Державна інспекція сільського господарства в Запорізькій області, Головне управління Держземагенства у Запорізькій області в особі відділу Держземагенства у Гуляйпільському районі Запорізької області, фізична особа-підприємець ОСОБА_3, про визнання дій протиправними, скасування рішення та зобов'язання вчинення певних дій - задовольнити частково.

Рішення виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради Гуляйпільського району Запорізької області № 87 від 31 жовтня 2013 В«Про вирішення земельного споруВ» скасувати.

У задоволенні решти позовних вимог відмовити.

З постановою в повному обсязі особи, які беруть участь у справі, можуть ознайомитися 25 лютого 2014 року.

Постанова може бути оскаржене до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Гуляйпільський районний суд Запорізької області шляхом подання апеляційної скарги протягом 10 днів з дня її проголошення, а особами, які були відсутні в судовому засіданні, протягом 10 днів з дня отримання копії постанови.

Суддя: ОСОБА_4

СудГуляйпільський районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення19.02.2015
Оприлюднено07.09.2016
Номер документу60185866
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —315/1088/14-а

Ухвала від 19.02.2015

Адміністративне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Каракай Н. Д.

Постанова від 19.02.2015

Адміністративне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Каракай Н. Д.

Ухвала від 19.09.2014

Адміністративне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Каракай Н. Д.

Ухвала від 19.02.2015

Адміністративне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Каракай Н. Д.

Ухвала від 19.02.2015

Адміністративне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Каракай Н. Д.

Постанова від 19.02.2015

Адміністративне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Каракай Н. Д.

Ухвала від 19.08.2014

Адміністративне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Каракай Н. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні