Ухвала
від 06.09.2016 по справі 2а-14638/11/0170/14
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

cpg1251

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

06 вересня 2016 року м. Київ К/800/6833/14

Вищий адміністративний суд України у складі колегії суддів :

Головуючого Кошіля В.В.

Суддів Моторного О.А.

Степашка О.І.

розглянувши в порядку письмового провадження касаційну скаргу Сімферопольської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим

на ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 15.01.2014

та постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 03.10.2013

у справі № 2а-14638/11/0170/14

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Соран»

до Сімферопольської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Сімферопольська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим подала касаційну скаргу на ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 15.01.2014 та постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 03.10.2013.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 11.02.2014 відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Сімферопольської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим та витребувано справу № 2а-14638/11/0170/14 з Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим.

В зв'язку з ненадходженням до Вищого адміністративного суду України справи № 2а-14638/11/0170/14 та на підставі абз. 5 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», ухвалою Вищого адміністративного суду України від 30.07.2015 витребувано справу № 2а-14638/11/0170/14 з Київського окружного адміністративного суду та зазначено, що у разі відсутності вказаної справи вирішити питання про можливість відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі.

Київським окружним адміністративним судом вчинено процесуальні дії по відновленню втраченого провадження по справі № 2а-14638/11/0170/14 та прийнято ухвалу від 20.10.2015, якою закрито провадження з розгляду питання про відновлення втраченого провадження в адміністративній справі № 2а-14638/11/0170/14, з огляду на те, що зібраних матеріалів недостатньо для відновлення втраченого судового провадження.

Відповідно до ч. 3 ст. 279 Кодексу адміністративного судочинства України у разі недостатності зібраних матеріалів для точного відновлення втраченого судового провадження суд ухвалою закриває розгляд заяви про відновлення провадження і роз'яснює особам, які беруть участь у справі, право на повторне звернення з такою самою заявою за наявності необхідних документів.

Відповідно до ч. 7 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

Оскільки справа № 2а-14638/11/0170/14 втрачена, а провадження з розгляду питання про відновлення втраченого судового провадження у вказаній справі закрито, через що неможливо здійснити касаційний розгляд справи, суд касаційної інстанції дійшов висновку про необхідність закриття касаційного провадження за касаційною скаргою Сімферопольської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим на ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 15.01.2014 та постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 03.10.2013.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 222, 279 Кодексу адміністративного судочинства України , суд -

УХВАЛИВ:

1. Касаційне провадження, відкрите за касаційною скаргою Сімферопольської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим на ухвалу Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 15.01.2014 та постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 03.10.2013, у справі № 2а-14638/11/0170/14 закрити.

2. Касаційну скаргу із доданими матеріалами направити до Київського окружного адміністративного суду.

3. У разі відновлення втраченого судового провадження, касаційна скарга та матеріали відновленого судового провадження підлягають направленню до Вищого адміністративного суду України.

Ухвала набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі, та може бути переглянута Верховним Судом України у випадках, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України.

Головуючий В.В. Кошіль Судді О.А. Моторний О.І. Степашко

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення06.09.2016
Оприлюднено12.09.2016
Номер документу61194094
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-14638/11/0170/14

Ухвала від 06.09.2016

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Кошіль В.В.

Ухвала від 05.09.2016

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Кошіль В.В.

Ухвала від 20.10.2015

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

Ухвала від 15.09.2015

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

Ухвала від 30.07.2015

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Кошіль В.В.

Ухвала від 15.01.2014

Адміністративне

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Санакоєва Майя Анзорівна

Ухвала від 15.11.2013

Адміністративне

Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Санакоєва Майя Анзорівна

Постанова від 03.10.2013

Адміністративне

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Кірєєв Д.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні