Придніпровський районний суд м.Черкаси
Справа № 711/4872/16-ц
У Х В А Л А
26 травня 2016 року суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Кондрацька Н.М., розглянувши матеріали цивільного позову ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Таркус», третя особа: Державна податкова інспекція у м. Черкаси Головного управління ДФС у Черкаській області, Управління пенсійного фонду України в м. Черкаси Черкаської області про стягнення грошових коштів на компенсацію моральної шкоди, -
В с т а н о в и в:
Представник позивача ОСОБА_1, згідно договору ОСОБА_2 звернулася до суду з цивільним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Таркус», третя особа: Державна податкова інспекція у м. Черкаси Головного управління ДФС у Черкаській області, Управління пенсійного фонду України в м. Черкаси Черкаської області про стягнення грошових коштів на компенсацію моральної шкоди.
Позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, а саме: згідно до ч. 5 ст. 119 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору, який відповідно до Закону України «Про судовий збір» від 01.07.2011 за подання позовної заяви майнового характеру сплачується в розмірі 1 відсотку від ціни позову, але не менше 551, 20 гривень на рахунок Придніпровського районного суду м. Черкаси. Позивачем було сплачено судовий збір в сумі 551,21 на рахунок Придніпровського районного суду м. Черкаси. Таким чином позивачу потрібно сплатити різницю судового збору, оскільки судовий збір в розмірі 1 відсотку від ціни позову складає 2600 грн.
Також у матеріалах позовної заяви відсутній розрахунок заподіяної матеріальної шкоди позивачу та якими доказами це підтверджується.
Окрім того, представник позивача ОСОБА_2Ф надав не належним чином завірені ксерокопії документів до матеріалів позовної заяви.
Таким чином, згідно ст.121 ЦПК України суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.119 ЦПК України постановляє ухвалу про залишення позову без руху.
В зв’язку з цим суд вважає, що позовну заяву необхідно залишити без руху, надавши представнику позивача термін для усунення недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання даної ухвали.
На підставі викладеного та керуючись ст. 119, 121 ЦПК України, суддя, -
У х в а л и в :
Цивільний позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Таркус», третя особа: Державна податкова інспекція у м. Черкаси Головного управління ДФС у Черкаській області, Управління пенсійного фонду України в м. Черкаси Черкаської області про стягнення грошових коштів на компенсацію моральної шкоди- залишити без руху.
Надати представнику позивача термін, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання даної ухвали, для усунення недоліків, вказаних в описовій частині ухвали .
У випадку не виконання ухвали суду, позов, на підставі ст.121 ЦПК України, буде повернуто без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає
Суддя: ОСОБА_3
Суд | Придніпровський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 26.05.2016 |
Оприлюднено | 22.09.2016 |
Номер документу | 61377389 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Придніпровський районний суд м.Черкас
Кондрацька Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні