Ухвала
від 14.09.2016 по справі 760/13712/16-ц
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №2-з-199/16

(№760/13712/16-ц)

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14.09.2016 року Солом'янський районний суд м. Києва

у складі: головуючого судді Оксюти Т.Г.

при секретарі Горупа В.В.

розглянувши у відкритому судовому засідання в залі суду в м. Києві заяву представника позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Закритого акціонерного товариства «Київська міжобласна спеціальна Науково проектно-виробнича майстерня» про розірвання договору підряду, стягнення майнових збитків та моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває вказана цивільна справа.

Від представника позивача надійшла заява про забезпечення позову у якій він просить суд:

- накласти арешт на грошові кошти у вигляді зупинення видаткових операції або інше майно, яке знаходиться у власності ЗАТ «КМСНРПВМ» або в інших осоіб;

Сторони в судове засідання не з'явились, оскільки не повідомлялись про час та місце розгляду справи у відповідності до вимог ч. 1 ст. 153 ЦПК України, що не є перешкодою для розгляду даної заяви.

Відповідно до ст. 197 ЦПК України фіксування судового засідання технічним засобом здійснює секретар судового засідання або за розпорядженням головуючого інший працівник апарату суду. У разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, вивчивши матеріали справи та заяви про забезпечення позову приходить до наступного.

Відповідно до ч.1 ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити заходів забезпечення позову.

Відповідно до п. п. 1, 2 ч. 1, ч. 3 ст. 152 ЦПК України, позов забезпечується накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб, забороною вчиняти певні дії. Види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.

Пунктом 4 постанови Пленуму Верховного Суду України від 22.12.2006 № 9 «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову» передбачено, що розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.

Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має брати до уваги інтереси не тільки позивача, а й інших осіб, права яких можуть бути порушені у зв'язку із застосуванням відповідних заходів.

З матеріалів заяви вбачається, що невжиття заходів до забезпечення позову може зробити неможливим виконання рішення суду, оскільки захист прав позивача не можливо буде здійснити у разі задоволення позову.

Враховуючи вимоги позивача, характер взаємовідносин сторін по справі, і те, що для виконання рішення в подальшому необхідно його забезпечити, а невжиття заходів забезпечення може ускладнити чи зробити неможливим виконання рішення, суд приходить до висновку про часткове задоволення заяви та вжиття заходів забезпечення позову.

Керуючись Постановою Пленуму Верховного Суду України від 22.12.2006 року № 9 «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову», ст. 151 - 153 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Закритого акціонерного товариства «Київська міжобласна спеціальна Науково проектно-виробнича майстерня» про розірвання договору підряду, стягнення майнових збитків та моральної шкоди - задовольнити частково.

Накласти арешт на грошові кошти Закритого акціонерного товариства «Київська міжобласна спеціальна Науково проектно-виробнича майстерня», що знаходиться за адресою : 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, буд. 1-3, Код ЄДРПОУ: 02497708 у межах суми заявленої матеріальної шкоди - 863 750, 74 грн., які буде виявлено на рахунках відповідача державним виконавцем у ході виконавчого провадження з примусового виконання даної ухвали.

В решті вимог заяви - відмовити.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Оскарження даної ухвали не перешкоджає подальшому розгляду справи.

Строк пред'явлення ухвали до виконання 1 (один) рік.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду міста Києва через Солом'янський районний суд міста Києва шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Суддя

СудСолом'янський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення14.09.2016
Оприлюднено27.10.2016
Номер документу62137440
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —760/13712/16-ц

Постанова від 10.04.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Погрібний Сергій Олексійович

Ухвала від 04.09.2017

Цивільне

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

Євтушенко Олена Іванівна

Ухвала від 25.11.2016

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 25.11.2016

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 28.11.2016

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 28.11.2016

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 30.03.2017

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 08.12.2016

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 16.03.2017

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

Ухвала від 10.03.2017

Цивільне

Апеляційний суд міста Києва

Саліхов Віталій Валерійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні