Справа №2-536/08
УХВАЛА
24 березня 2008 р. м. Харків
Червонозаводський районний суд м. Харкова в складі головуючого - судді Протасової О.М. , при секретарі - Любенко І.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства „Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості" Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України" філія „Український науково-дослідний інститут природних газів" про стягнення суми розрахунку при звільненні, середнього заробітку за час затримки розрахунку, та відшкодування моральної шкоди, -
встановив:
Позивач - ОСОБА_1 звернулась до суду до Дочірнього підприємства „Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості" Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України" філія „Український науково-дослідний інститут природних газів" з позовом про стягнення суми розрахунку при звільненні, середнього заробітку за час затримки розрахунку, та відшкодування моральної шкоди.
Позивач 24.01.08 p., 22.022008 р. та 24.03.08 року у судові засідання не з*явилась, про час та місце судового розгляду справи повідомлена належно, причини своєї неявки суду не повідомила, заяви про розгляд справи у її відсутності суду не надала.
Згідно з п.3 ч.1 ст. 207 ЦПК України , в разі повторної неявки в судове засідання позивача, який належно повідомлений, та який не сповістив суд про причини неявки і не надав заяви про розгляд справи у його відсутності, суд залишає заяву без розгляду.
З урахуванням наведеного, керуючись п.3 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд,
ухвалив:
Позовну заяву позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства „Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості" Національної акціонерної компанії „Нафтогаз України" філія „Український науково-дослідний інститут природних газів" про стягнення суми розрахунку при звільненні, середнього заробітку за час затримки розрахунку, та відшкодування моральної шкоди залишити без розгляду.
Роз*яснити позивачу, що після усунення умов, які були підставою для залишення заяви без розгляду, він має право знову звернутися до суду з заявою в загальному порядку.
Ухвала може бути оскаржена.
Заява про апеляційне оскарження ухвали подається апеляційному суду Харківської області через Червонозаводський районний суд м. Харкова протягом п*яти днів з дня оголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається апеляційному суду Харківської області через Червонозаводський районний суд м. Харкова протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала суду набирає чинності після закінчення п*ятиденного строку, якщо заява про апеляційне оскарження ухвали не була подана.
Якщо після подання заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга у десятиденний строк не була подана, ухвала набирає чинності після закінчення десятиденного строку для подачі апеляційної скарги.
У випадку подачі апеляційної скарги ухвала, якщо вона не буде відмінена, набирає чинності після розгляду справи апеляційним судом.
Суд | Червонозаводський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 24.03.2008 |
Оприлюднено | 24.06.2010 |
Номер документу | 6221922 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Чабаненко С.В.
Цивільне
Червонозаводський районний суд м.Харкова
Протасова О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні