Ухвала
від 26.10.2016 по справі 803/1816/15
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

              ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ 01029, м. Київ, вул. Московська, 8            УХВАЛА 26 жовтня 2016 року                                                            К/800/28595/16 Суддя Вищого адміністративного суду України Вербицька О.В., розглянувши касаційну скаргу Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління  Державної фіскальної служби  у Волинській області на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2016 року у справі № 803/1816/15 за позовом  Товариства з обмеженою відповідальністю "Рекорд ОІЛ" до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління  Державної фіскальної служби  у Волинській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, ВСТАНОВИВ: Луцька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління  Державної фіскальної служби  у Волинській області звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2016 року у справі № 803/1816/15. Проте, подана касаційна скарга не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України. Так, відповідно до частини 5 статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги додаються документ про сплату судового збору та копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанцій. Однак, як вбачається з матеріалів касаційної скарги, скаржником подано платіжне доручення від 06 жовтня 2016 року № 808 та сплачено судовий збір у розмірі 1973,16 грн, що не відповідає сумі, обчисленій за правилами пункту 3 частини 2 статті 4 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VI "Про судовий збір". Так, відповідно до пункту 3 частини 2 статті 4 Закону України від 08 липня 2011 року         № 3674-VI "Про судовий збір" (в редакції, чинній на момент звернення скаржника з касаційною скаргою) за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду сплачується 120 % ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви. На момент звернення позивачем до суду першої інстанції з адміністративним позовом (майнового характеру) ставка судового збору складала 2 відсотки розміру майнових вимог, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 4 розмірів мінімальної заробітної плати. Таким чином, скаржнику за подання касаційної скарги необхідно доплатити судовий збір в розмірі 219,24 грн. Крім того, слід зазначити, що у прохальній частині касаційної скарги скаржником помилково зазначено дату оскаржуваної постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2015 року, тоді як Львівським апеляційним адміністративним судом постанова у даній справі прийнята 06 квітня 2016 року, копію якої до касаційної скарги скаржником не додано. Таким чином, відповідачу слід надати копію оскаржуваної постанови суду апеляційної інстанції та уточнити вимоги в частині визначення реквізитів судового рішення суду апеляційної інстанції, яке оскаржується відповідачем. Згідно з частиною 3 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу - залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви. За таких обставин, касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши скаржнику до 22 листопада 2016 року строк для усунення недоліків касаційної скарги. В разі невиконання вимог даної ухвали, касаційна скарга буде повернута скаржнику, у відповідності до вимог закону. Керуючись статтями 108, 165, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, УХВАЛИВ:     1. Касаційну скаргу Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління  Державної фіскальної служби  у Волинській області залишити без руху. 2. Встановити Луцькій об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління  Державної фіскальної служби  у Волинській області строк до 22 листопада 2016 року для усунення недоліків касаційної скарги. Суддя                                                                                          О.В. Вербицька    

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення26.10.2016
Оприлюднено31.10.2016
Номер документу62298913
СудочинствоАдміністративне