ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВС ЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128
УХВАЛА
09.07.09 Справа№ 33/279
Господарський суд Львівсь кої області розглянув у відк ритому судовому засіданні ма теріали справи :
за заявою: Товариства з обмеженою ві дповідальністю «Анокс - Сер віс»(м. Львів)
про банкрутство: Товариства з обмеженою ві дповідальністю «Анокс - Сер віс»(вул. Польова, 46, м. Львів, 79056; код ЄДРПОУ 31215670)
Суддя : Цікало А.І .
При секретарі : Герас именко В. С.
Представники:
Боржник: не з'явився
Ліквідатор: Бучинська Л. В. - арбітра жний керуючий (ліцензія сері я АВ № 307478 від 17.05.2007 р.)
Кредитор: Державна податкова інспек ція у Личаківському районі м . Львова:
Томашівський О. Г. - пред ставник (довіреність № 3928/66/10-017 ві д 12.02.2009 р.)
Суть спору: Товариств а з обмеженою відповідальніс тю «Анокс - Сервіс»звернуло сь в суд із заявою про його бан крутство у порядку, встановл еному ст. 51 Закону України «Пр о відновлення платоспроможн ості боржника або визнання й ого банкрутом».
Ухвалою від 25.12.2008 р. порушено п ровадження у справі та призн ачено підготовче засідання с уду на 03.02.2009 р. В судовому засіда нні 03.02.2008 р. було винесено поста нову якою Товариство з обмеж еною відповідальністю «Анок с - Сервіс»(вул. Польова, 46, м. Л ьвів, 79056; код ЄДРПОУ 31215670) визнано банкрутом та відкрито лікві даційну процедуру; підприємн ицьку діяльність банкрута пр ипинено, керівника банкрута звільнено з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства; припинено повноваження орга нів управління банкрута і по вноваження власників майна; скасовано всі арешти на майн о боржника. Накладення нових на майно банкрута не допуска ється; призначено ліквідатор ом у справі арбітражного кер уючого Бучинську Людмилу В олодимирівну; судове засід ання призначено на 28.04.2009 р. о 12 го д. 00 хв.; зобов'язано ліквідатор а надати суду докази публіка ції оголошення про визнання банкрутом, висновок щодо ная вності ознак фіктивного банк рутства або доведення до бан крутства, звіт про проведену роботу; участь у судовому зас іданні представника боржник а та ліквідатора визнано обо в' язковою. В судовому засід анні 28.04.2009 р. розгляд справи бул о відкладено на 09.07.2009р.
17.04.2009 р. до суду за вх. № 2758 від Дер жавної податкової інспекції у Личаківському районі м. Льв ова поступила заява про кред иторські вимоги в сумі 90 457 (дев 'яносто тисяч чотириста п' я тдесят сім) грн. 54 коп.
В судовому засіданні 28.04.2009 р. л іквідатором подано клопотан ня про відкладення розгляду справи на два місяці, у зв' яз ку з тим, що оголошення про бан крутство боржника було опубл іковане з помилкою в назві пі дприємства.
08.07.2009 р. до суду за вх. № 13872 від лі квідатора поступило клопота ння про відкладення розгляду справи.
Враховуючи наведене, керую чись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи в ідкласти на 30.07.2009 р. о 12:00 год.
2. Зобов'язати лікв ідатора Бучинську Людмилу Володимирівну:
2.1. Надати суду до кази публікації оголошення п ро визнання боржника банкрут ом;
2.2. Надати суду ви сновок органів державної под аткової служби щодо наявност і чи відсутності ознак фікти вного банкрутства або доведе ння до банкрутства;
2.3. Представити суду аудиторський висновок щодо фінансово-господарської дія льності банкрута за останні три роки;
2.4. Представити суду оригінали (для огляду) та копі ї установчих документів; річ ні фінансові звіти і баланси за 2007 - 2009 роки, інші дані про фі нансовий стан боржника;
2.5. Представити суду довідку про наявність філій та дочірніх підприємств;
2.6. Представити суду дані про загальну суму креди торської та дебіторської заб оргованості з розшифровкою с уми боргу по кожному: дати та п ідстав виникнення; дані по за боргованості боржника по зар обітній платі перед працівни ками товариства, а також забо ргованості із страхових внес ків на загальнообов'язкове д ержавне пенсійне страхуванн я та інші види загальнообов'я зкового державного соціальн ого страхування по податках і зборах (обов'язкових платеж ах);
2.7. Представити суду перелік та повний опис заста вленого майна;
2.8. Представити суду дані про майнові активи борж ника, у т.ч. дані про грошові ко шти, які знаходяться на рахун ках боржника, поштові адреси банків і інших фінансово-кре дитних установах, оригінали та належним чином засвідчені копії договорів щодо продаж у рухомого та нерухомого май на підприємства боржника за останні 3 роки;
2.9. Представити суду акт інвентаризації майна;
2.10. Скласти та предс тавити суду реєстр вимог кре диторів;
2.11. Надати суду зв іт про виконану роботу.
2.12. Повідомити вс іх виявлених кредиторів про місце, дату і час розгляду спр ави.
3. Копію ухвали на правити ліквідатору, боржник у та ДПІ у Личаківському райо ні м. Львова.
У випадку звернення д о господарського суду п осилання на номер справи - обо в'язкове.
Розгляд справи ві дкладено на : 30.07.09 о 12:00
Суддя Цікало А.І.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 09.07.2009 |
Оприлюднено | 23.07.2010 |
Номер документу | 6312025 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні