"02" вересня 2011 р.
Справа №3-364/2011р.
Постанова
Іменем України
2 вересня 2011 року с. Мазурівка
Суддя Чернівецького районного суду Вінницької області Суперсон С.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Начальника Чернівецького РВ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, непрацюючого
за вчинення адміністративного правопорушення, що передбачене ст.173-2 ч.1 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
У протоколі про адміністративне правопорушення зазначено, що 29.08.2011 року в с. Шендерівка, гр. ОСОБА_1 умисно вчинив насильство в сім’ї психологічного характеру відносно своєї дружини ОСОБА_2, що не завдало фізичного болю, але завдана шкода психологічному стану потерпілої.
Свою вину у вчиненні даного правопорушення ОСОБА_1 визнав.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши та оцінивши в сукупності матеріали справи, приходжу до висновку про наступне.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні вище описаного адміністративного правопорушення доведена матеріалами справи, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення серії ВІ № 00774, складений 31.08.2011 року ДІМ Чернівецького РВ УМВС України у Вінницькій області лейтенантом міліції ОСОБА_3.
Відповідно до ст.1 Закону України В«Про попередження насильства в сім'їВ» від 15.11.2001 року, N 2789-III насильством в сім*ї є будь-які умисні дії фізичного,
сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю.
Психологічним насильством в сім'ї, зокрема, вважається насильство, пов'язане з
дією одного члена сім'ї на психіку іншого члена сім'ї шляхом словесних образ або погроз, переслідування, залякування, якими навмисно спричиняється емоційна невпевненість, нездатність захистити себе та може завдаватися або завдається шкода психічному здоров'ю.
Таким чином, своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173-2 ч.1 КпАП України - вчинення насильства в сім*ї, тобто умисне вчинення дій психологічного характеру відносно члена своєї сім*ї шляхом висловлювання в адресу дружини брутальними словами, нецензурною лайкою, якими навмисно спричинено емоційну невпевненість ОСОБА_2, її нездатність захистити себе, внаслідок чого завдана шкода психічному здоров'ю потерпілої.
На підставі Закону України В«Про попередження насильства в сім'їВ» від 15.11.2001 року, N 2789-III та керуючись ст., ст.173-2 ч.1, 280, 283, 284 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ :
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173-2 ч.1 КпАП України та застосувати відносно нього адміністративне стягнення у вигляд штрафу у розмірі 51 (п’ятдесят одна) гривня.
Дана постанова може бути оскаржена згідно статей 287-289 КпАП України особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником ,захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.
В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк може бути поновлено органом, правомочним розглядати дану справу.
Відповідно до ст.307 КпАП України штраф повинен бути сплачений правопорушником не пізніше як через п’ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу.
У разі несплати штрафу у визначений законодавством термін в порядку примусового виконання постанови з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу відповідно до ст.308 ч.2 КпАП України.
Платіжні документи, що свідчать про сплату штрафу, подаються до суду до набрання постанови законної сили.
Суддя: Суперсон С.П.
Суд | Чернівецький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 02.09.2011 |
Оприлюднено | 27.12.2016 |
Номер документу | 63624187 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Васильківський районний суд Дніпропетровської області
Порох К. Г.
Адмінправопорушення
Васильківський районний суд Дніпропетровської області
Порох К. Г.
Адмінправопорушення
Міжгірський районний суд Закарпатської області
Гайдур А. Ю.
Адмінправопорушення
Решетилівський районний суд Полтавської області
Микитенко В. М.
Адмінправопорушення
Апостолівський районний суд Дніпропетровської області
Петренко А. П.
Адмінправопорушення
Чернівецький районний суд Вінницької області
Суперсон С. П.
Адмінправопорушення
Перемишлянський районний суд Львівської області
Гулид Р. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні