Харківський окружний адміністративний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"23" грудня 2016 р. Справа № 917/1656/16
Колегія суддів у складі: головуючий суддя Білоусова Я.О., суддя Пуль О.А., суддя Тарасова І. В.
розглянувши апеляційну скаргу відповідача (вх. №3441 П/2) на рішення господарського суду Полтавської області від 29.11.16 у справі № 917/1656/16
за позовом Решетилівської районної спілки споживчих товариств, с.Решетилівка, Полтавська область,
до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, с.Решетилівка, Полтавська область,
про стягнення 38 525,40 грн,
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням господарського суду Полтавської області від 29.11.2016 (суддя Тимощенко О.М.) позов задоволено. Стягнуто з відповідача 38525,40 грн неустойки за користування об'єктом нерухомості після припинення договору оренди об'єкта нерухомості №24 від 01.10.2013, 1378,00 грн судового збору та 5000,00 грн витрат на оплату послуг адвоката.
Відповідач з рішенням місцевого господарського суду не погодився та звернувся до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій посилаючись на порушення судом норм матеріального права, просить рішення суду першої інстанції скасувати в частині стягнення неустойки за період з квітня 2015 по жовтень 2015 та витрат на оплату послуг адвоката у розмірі 4000,00 грн. Задовольнити заяву про застосування строку позовної давності в частині стягнення неустойки за період з квітня по жовтень 2015 у розмірі 26756,74 грн.
Перевіривши матеріали справи та апеляційної скарги, їх відповідність вимогам ГПК України, колегія суддів встановила, що вони є достатніми для прийняття даної скарги до провадження.
Керуючись ст.86, 98 ГПК України, колегія суддів,
УХВАЛИЛА:
1. Прийняти апеляційну скаргу до провадження.
2. Розгляд скарги призначити на "17" січня 2017 р. об 11:00 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61058, місто Харків, пр. Незалежності, 13, 1-й поверх, каб. № 104.
3. Зобов'язати позивача не пізніше ніж за три дні до початку судового засідання надати суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу з посиланням на відповідні норми чинного законодавства в обґрунтування своєї позиції у справі та докази на підтвердження своїх заперечень.
4. Зобов'язати сторони у справі надати довідки про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, витяги з ЄДР станом на день розгляду справи.
5. Попередити сторони у справі, що у разі неявки представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами.
Головуючий суддя Білоусова Я.О.
Суддя Пуль О.А.
Суддя Тарасова І. В.
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.12.2016 |
Оприлюднено | 28.12.2016 |
Номер документу | 63659180 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Харківський апеляційний господарський суд
Білоусова Я.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні