Справа № 127/269/17
Провадження № 2/127/1707/17
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10.01.2017 м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Волошин С.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Черкаський міський відділ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, про визнання батьківства,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до Вінницького міського суду Вінницької області з позовом до ОСОБА_2 про визнання батьківства.
Форма і зміст позовної заяви визначені ст. 119 ЦПК України.
Відповідно до вимог ч.5 ст.119 ЦПК України, до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Згідно ч.2 ст.4 Закону України Про судовий збір , за подання до суду позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою, справляється судовий збір в сумі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Крім того, відповідно до ч.1 п.13 постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ №10 від 17.10.2014 року "Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах", якщо в позовній заяві об'єднано дві або більше самостійних вимог немайнового характеру, пов'язані між собою, судовий збір сплачується окремо з кожної із таких вимог (або загальною сумою).
Оскільки позивач об'єднав в позові 2 позовні вимоги немайнового характеру, то судовий збір ним має бути сплачений за кожну з них.
Однак, позивачем сплачено судовий збір не в повному обсязі.
Згідно п.5,6 ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказувань.
Судом встановлено, що позовну заяву позивачем подано з порушенням вимог ст.119 ЦПК України.
Так, ОСОБА_1 в позовній заяві посилається на те, що він з відповідачем з січня 2013 року до грудня 2016 року проживали спільно в цивільному шлюбі в будинку відповідачки в м.Черкасах, згодом - в квартирі відповідача в м.Вінниці, що в період спільного проживання у сторін народилася донька Ізабелла, ІНФОРМАЦІЯ_1. Викладаючи ці обставини позивач не зазначає доказів, які б підтверджували кожну з них.
Викладене є недоліками позовної заяви, які мають бути усунені позивачем у встановлений судом строк.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись ст. ст. 120, 121 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Залишити без руху позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог: Черкаський міський відділ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, про визнання батьківства, надавши позивачу строк п'ять днів з дня отримання копії ухвали суду для усунення, зазначених в мотивувальній частині ухвали, недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ:
Суд | Вінницький міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2017 |
Оприлюднено | 20.01.2017 |
Номер документу | 64105657 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вінницький міський суд Вінницької області
Волошин С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні