Справа № 296/403/17
2/296/419/17
УХВАЛА
"20" січня 2017 р. м.Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Адамович О. Й. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення майнової шкоди, заподіяної в результаті дорожньо-транспортної пригоди, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, в якому просить суд стягнути з відповідача вартість відновлювального ремонту автомобіля Mercedes-Benz E280 в сумі 156402,75 грн.. та витрати пов'язані з проведенням автотоварознавчого дослідження в сумі 900,00 грн..
Заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Згідно ч.5 ст. 119 ЦПК України, до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Однак, позивачем не додано таких доказів.
Відповідно до статті 4 Закону України "Про судовий збір", в редакції станом на 01.01.2017 року, судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого законом на 01 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно з пунктом 1 частини першої статті 4 Закону України "Про судовий збір" за позовну заяву майнового характеру стягується судовий збір у розмірі 1 % ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Враховуючи вищевикладене, позивачу слід сплатити судовий збір відповідно до заявлених вимог з урахуванням суми позову.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовна заява подана без додержання вимог, викладених у ст.119 ЦПК України, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху і надає строк для усунення зазначених недоліків. Зазначений строк не може перевищувати п'яти днів з дня отримання копії ухвали
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 121 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення майнової шкоди, заподіяної в результаті дорожньо-транспортної пригоди без руху.
Надати позивачам строк для усунення вказаних недоліків протягом трьох днів з моменту отримання ухвали суду.
У разі невиконання вимог ухвали у визначений судом строк заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачу. Однак, повернення позовної заяви не перешкоджає повторному звернення до суду.
Ухвала в частині сплати судового збору може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира протягом п'яти днів.
Суддя О. Й. Адамович
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2017 |
Оприлюднено | 24.01.2017 |
Номер документу | 64173812 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Адамович О. Й.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні