БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 357/15641/15-к

1-кс/357/2824/15

У Х В А Л А

26 листопада 2015 року Слідчий суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Кошель Б. І. при секретарі судового засідання Авербух А.С., за участю сторони кримінального провадження - старшого слідчого ПВ КР СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області майора податкової міліції ОСОБА_1, розглянувши клопотання старшого слідчого ПВ КР СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області майора податкової міліції ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до документів, перевіривши матеріали клопотання та дослідивши долучені до клопотання докази, заслухавши доводи слідчого Рудика Р.Ю., -

В С Т А Н О В И В:

26.11.2015 року до Білоцерківського міськрайонного суду надійшло клопотання старшого слідчого ПВ КР СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області майора податкової міліції ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Подільського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська/Хорива, 9/6.

Старший слідчий ПВ КР СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області майор податкової міліції ОСОБА_1 зазначене клопотання підтримав та просив суд його задовольнити.

В судовому засіданні встановлено, що у провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Білоцерківської ОДПІ Головного управління ДФС у Київській області знаходяться матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №32015110080000006 від 20.05.2015 року, за фактом умисного ухилення від сплати податків у великих розмірах службовими особами МПП Ремонтник (код ЄДРПОУ 31781407) та привласнення державних коштів службовими особами ТОВ Продтовари -Т (код ЄДРПОУ 34402940), які вступивши в злочинну змову з громадянами ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4, які причетні до діяльності суб'єктів господарської діяльності з ознаками фіктивності, а саме ТОВ "АТРІО" (код 39436031) та інші, тобто вчиняють тяжкий злочин, надаючи незаконні послуги різним суб'єктам господарювання зі штучної мінімізації їх податкових зобов'язань та сприяють їм у подальшому ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, шляхом створення придбання та використання підконтрольних їм підприємств для забезпечення документального оформлення майбутніх псевдо-господарських операцій, що нанесуть державі збитків в особливо великих розмірах, тим самим вчиняючи злочини, передбачені ч. 2 ст. 212, ч. 1 ст. 205, ч. 5 ст. 191 КК України.

Таким чином підприємства реально діючого сектору економіки, використовуючи послуги конвертаційного центру створеного громадянами ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 ухилились від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах.

В ході досудового слідства у кримінальному провадженні встановлено, що ТОВ "АТРІО" (код 39436031), зареєстроване головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві та знаходиться на обліку у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Подільського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві.

Органи досудового розслідування прийшли до висновку, що у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Подільського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві знаходяться документи, які мають значення для встановлення обставин у даному кримінальному провадженні, а саме документи реєстраційної та звітної справ ТОВ "АТРІО" (код 39436031).

Вищевказані документи у кримінальному провадженні мають важливе значення, оскільки в них можуть міститися зразки підпису та почерку службових осіб ТОВ "АТРІО" (код 39436031), які можуть бути використані для проведення судово-почеркознавчої експертизи. Крім того, у цих документах можуть міститися дані, що підтверджують факт фіктивності даних підприємств, а також відомості про осіб, якими використовувалися ТОВ "АТРІО" (код 39436031) з метою прикриття незаконної діяльності інших осіб. Відомості, що містяться у документах реєстраційної та звітної справ, можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні.

Виходячи з того, що для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного факту, зокрема для отримання документів, які є необхідними для належної кваліфікації вчиненого діяння у даному провадженні, існує потреба у дослідженні документів, які зберігаються у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Подільського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві та мають суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що документи, які зберігаються у відділі державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Подільського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві мають суттєве значення для встановлення обставин у даному кримінальному провадженні та можуть бути використані як докази, враховуючи що іншим способом довести обставини вчинення кримінального правопорушення не видалось за можливе, а також враховуючи необхідність здійснити їх вилучення на підставі ч. 1 ст. 159 КПК України, з метою використання при проведенні експертиз, забезпечивши таким чином виконання завдань кримінального провадження щодо повного та неупередженого розслідування, необхідно отримати тимчасовий доступ до вказаних документів, що перебувають у володінні відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Подільського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши слідчого Рудика Р.Ю. приходжу до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.

На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 159, 160, 162, 163, 164, 165, 166 КПК України

У Х В А Л И В:

Клопотання старшого слідчого ПВ КР СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області майора податкової міліції ОСОБА_1 задовольнити.

Надати тимчасовий доступ старшому лейтенанту податкової міліції ОСОБА_5, слідчому СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області лейтенанту податкової міліції ОСОБА_6, слідчому СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області лейтенанту податкової міліції ОСОБА_7 та старшому слідчому СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області майору податкової міліції ОСОБА_1, до оригіналів документів реєстраційної та звітної справ ТОВ "АТРІО" (код 39436031), які перебувають у володінні відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Подільського району реєстраційної служби Головного територіального

управління юстиції у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська/Хорива, 9/6, з їх подальшим вилученням.

Зобов'язати старшого слідчого СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області старшого лейтенанта податкової міліції ОСОБА_5, слідчого СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області лейтенанта податкової міліції ОСОБА_6, слідчого СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області лейтенанта податкової міліції ОСОБА_8 та старшого слідчого СУ ФР Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області майора податкової міліції ОСОБА_1 залишити у володінні відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Подільського району реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська/Хорива, 9/6, належним чином завірені копії вищевказаних документів.

Строк дії ухвали не перевищує 26 грудня 2015 року.

Відповідно до ст. 166 ч. 1 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області протягом семи днів з моменту її проголошення.

Слідчий суддя ОСОБА_9

Дата ухвалення рішення 26.11.2015
Оприлюднено 27.01.2017

Судовий реєстр по справі 357/15641/15-к

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 05.05.2016 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 05.05.2016 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 15.03.2016 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 15.03.2016 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 15.03.2016 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 27.01.2016 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 30.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 27.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 27.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 27.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 26.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 26.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 24.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 24.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 24.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 24.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 24.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 24.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 24.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне
Ухвала від 24.11.2015 Білоцерківський міськрайонний суд Київської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 357/15641/15-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону