Ухвала
від 31.01.2017 по справі 909/1073/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

31 січня 2017 р. Справа № 909/1073/16

          Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Матуляк П. Я. , секретар судового засідання Юрчак С. Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Федосов Транс", вул. Північне шосе, буд. 30, кімнама 5,м. Запоріжжя,69096

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Мізунь" вул. Ровенька, 1,с. Новий Мізунь,Долинський район, Івано-Франківська область,77543

про стягнення 62000,00грн. за договором перевезення вантажу №013-2015 від 26.01.16

за участю:

представники сторін не з"явилися.

ВСТАНОВИВ:

товариство з обмеженою відповідальністю "Федосов Транс" звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Мізунь" про стягнення заборгованості у сумі 62 000,00 грн. за договором перевезення вантажу № 013-2015 від 26.01.16.

Представники сторін в судове засідання не з"явилися, хоча повідомлені належним чином про дату, час та місце судового розгляду, однак представник позивача направив суду заяву про відкладення розгляду справи (вх. № 1413/17 від 30.01.17) та клопотання про продовження строку розгляду спору (вх. № 1202/17 від 31.01.17).

В силу ст.69 ГПК України спір має бути вирішено господарським судом у строк не більше двох місяців від дня одержання позовної заяви. У виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.

За змістом ст.77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез"явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу та неподання витребуваних доказів.

Виходячи із викладеного, враховуючи клопотання позивача для забезпечення можливості реалізації сторонами процесуальних способів захисту своїх прав, дотримання засад рівності всіх учасників процесу перед законом і судом і змагальності в судочинстві, з метою всебічного та об"єктивного вирішення спору, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

Керуючись ст. 69, п. 1, 2 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Продовжити строк розгляду спору на 15 днів до 16.02.17.

2. Відкласти розгляд справи на 16.02.17 о 11:00

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області (вул. Шевченка, 16, м. Івано-Франківськ, 76000; кімната/зал № 13.)

2. Зобов'язати повторно:

Позивача - подати суду акти виконаних робіт, як це передбачено п.5.4 договору №013-2015 від 26.01.16.

Сторонам направити в судове засідання компетентних представників яким, відповідно до ст. 28 ГПК України, подати документальне підтвердження своїх повноважень у справі.

Згідно ст.33 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Відповідно до вимог ст. 36 ГПК України сторонам письмові докази подати в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.

Суд доводить до відома сторін, що згідно п. 5 ст. 83 ГПК України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони може бути стягнено в дохід Державного бюджету України штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а справа, відповідно до ст. 75 ГПК України, буде розглянута за наявними у ній матеріалами.

Суддя                                                             Матуляк П. Я.

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення31.01.2017
Оприлюднено07.02.2017
Номер документу64466417
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —909/1073/16

Постанова від 16.05.2017

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Юрченко Я.О.

Ухвала від 04.04.2017

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Юрченко Я.О.

Ухвала від 21.03.2017

Господарське

Львівський апеляційний господарський суд

Юрченко Я.О.

Рішення від 16.02.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

Ухвала від 31.01.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

Ухвала від 12.01.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

Ухвала від 20.12.2016

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

Ухвала від 05.12.2016

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Матуляк П. Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні