Рішення
від 01.02.2017 по справі 904/1493/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

30.01.2017 Справа № 904/1493/16

За позовом Садівничого товариства "ПАТРІОТ", с. Волоське, Дніпропетровська область

до Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА", с. Волоське, Дніпропетровська область

про визнання дій незаконними

Суддя Золотарьова Я.С.

Представники:

від позивача: ОСОБА_1 - представник (дов. № 1 від 10.01.2017)

ОСОБА_2 керівник

від відповідача: ОСОБА_3 керівник

СУТЬ СПОРУ:

Садівниче товариство "ПАТРІОТ" звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА" в якому просить суд, визнати дії відповідача незаконними в частині відключення СТ "Патріот" від електропостачання та поновити подачу електроенергії протягом трьох днів.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на неправомірні дії відповідача, в частині самовільно відключення подачі електроенергії до точки обліку в СТ "Патріот", за відсутності у позивача заборгованості зі сплати електроенергії та членських внесків до Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА", членом якої є позивач.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 10.05.2016 у справі позов задоволено частково, визнано дії Громадської організації "Територіальне об'єднання садівничих товариств "Сура" незаконними в частині відключення Садівничого товариства "Патріот" від електропостачання, стягнуто з Громадської організації "Територіальне об'єднання садівничих товариств "Сура" на користь Садівничого товариства "Патріот" 1 378,00 грн. судового збору, в решті позову відмовлено.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 04.10.2016 у справі № 904/1493/16 рішення господарського суду Дніпропетровської області від 10.05.2016 у справі № 904/1493/16 скасовано частково, прийнято нове рішення, позов задоволено частково, визнано дії Громадської організації "Територіальне об'єднання садівничих товариств "Сура" незаконними в частині відключення Садівничого товариства "Патріот" від електропостачання, зобов'язано Громадську організацію "Територіальне об'єднання садівничих товариств "Сура" відновити Садівничому товариству "Патріот" подачу електроенергії, в решті позову відмовлено.

17.10.2016 на виконання постанови Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 04.10.2016 було видано накази.

Постановою Вищого господарського суду України від 06.12.2016 касаційну скаргу Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА" задоволено частково. Постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 04.10.2016 та рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 10.05.2016 у справі №9041493/16 скасовано, а справу передано на новий розгляд до господарського суду Дніпропетровської області у іншому складі суду.

У постанові Вищого господарського суду України від 06.12.2016 у цій справі вказано, що судом першої, так і судом апеляційної інстанції належним чином не дана правова оцінка твердженню відповідача, що СТ "Патріот" не є членом ГО "ТОСТ "Сура", а також не було перевірено, з урахуванням положень статуту організації щодо порядку набуття та припинення членства садівничих товариств в організації та положень Закону України "Про громадські об'єднання", чи є СТ "Патріот" членом ГО "ТОСТ "Сура", та відповідно на підставі чого у СТ "Патріот" виникла заборгованість за несвоєчасну сплату членських внесків, на підставі чого ГО "ТОСТ "Сура" здійснювалась поставка електроенергії СТ "Патріот", та що за правовідносини склались між сторонами у справі з поставки електроенергії. Вказані обставини підлягають встановленню під час нового розгляду справи.

15.12.2016 системою автоматичного розподілу, справу № 904/1493/16 передано на розгляд судді Золотарьовій Я.С.

Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 16.12.2016 було прийнято справу до провадження та призначено розгляд у судовому засідання на 11.01.2017.

10.01.2017 позивач подав через канцелярію суду письмові пояснення з урахуванням постанови Вищого господарського суду України від 06.12.2016; заяву про фіксування судового процесу технічними засобами; клопотання про витребування доказів, яким просив витребувати у відповідача книгу обліку членів Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА" та відомості прийому платежів за використану електроенергію помісячно від членів Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА" за 2014-2016.

За заявою позивача та відповідно до ч.6 ст.81-1 Господарського процесуального кодексу України, здійснювався запис судової справи № 904/1493/16 за допомогою технічних засобів, а саме: автоматизованої системи Документообіг господарських судів. Для архівного оригіналу звукозапису надано диск CD-R, серійний номер №1008271СR15265.

11.01.2017 представник позивача виклав зміст своїх позовних вимог, просив суд їх задовольнити. При цьому представник позивача усно заявив про те, що позивач відмовляється та не заявляє позовних вимог щодо зобов'язання відповідача поновити подачу електроенергії протягом трьох днів.

З цього приводу, судом було роз'яснено позивачу, що у разі його відмови від частини позовних вимог необхідним є подання відповідної заяви у письмовій формі.

Представник відповідача подав через канцелярію суду відзив на позовну заяву, в якому проти позову заперечував у повному обсязі, просив суд у задоволенні позовних вимог відмовити. В обґрунтування своїх заперечень відповідач посилався на те, що позивачем не доведено належними доказами, що він є членом Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА", відповідач зазначає, що жодних письмових домовленостей між позивачем та відповідачем щодо обслуговування чи постачання електричної енергії не існує. Також, відповідач вказує, що Громадська організація "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА" є споживачем електроенергії, що використовує електричну енергію для забезпечення потреб власних електроустановок, які є колективною власністю товариства, та має договір про постачання електричної енергії для забезпечення потреб в електричній енергії електрогосподарства садового товариства. Відповідач зазначає, що враховуючи внутрішній порядок взаємовідносин з членами організації, врегульований статутом і відповідними рішеннями керівного органу, самостійно визначає підстави для обслуговування членів організації та забезпечення електричною енергією.

Відповідач проти клопотання позивача про витребування доказів заперечував.

Заслухавши пояснення представників сторін, суд задовольнив клопотання позивача, враховуючи, що документи зазначені у клопотанні, можуть підтвердити певні обставини справи, а також для забезпечення повного, об'єктивного вирішення спору.

В межах строків встановлених ст. 69 ГПК України, розгляд справи було відкладено з 11.01.2017 на 30.01.2017 та зобов'язано відповідача подати до наступного судового засідання книгу обліку членів Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА"; відомості прийому платежів за використану електроенергію помісячно від членів Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА" за 2014-2016. А також, зобов'язав позивача привести у відповідність до статті 14 Закону України "Про засади державної мовної політики" всі процесуальні документи (позовну заяву, заяви, клопотання тощо).

23.01.2017 представник позивача подав через канцелярію суду позовну заяву, заяву про фіксування судового процесу технічними засобами, довідка про відсутність справ по спору в інших судах; клопотання про витребування документів у відповідача; заяву про часткову відмову від позовних вимог; заяву про повернення судового збору по наказу від 17.10.2016, а також пояснення з урахуванням постанови Вищого господарського суду України від 06.12.2016. Вказані документи були викладені позивачем українською мовою на вимогу суду та на виконання ст. 3 ГПК України та Закону України "Про засади державної мовної політики".

27.01.2017 відповідач подав через канцелярію суду клопотання про залучення документів до матеріалів справи, в якому просив суд долучити до матеріалів справи копію листа № 26-403-99.8-626/2-17 від 24.01.2017.

30.01.2017 представник позивача в судовому засіданні оголосив заяву про часткову відмову від позовних вимог, відповідно до якої позивач відмовляється від позовних вимог про зобов'язання відповідача поновити подачу електроенергії протягом трьох днів. З урахуванням вищевказаної заяви, позивач просив суд позовні вимоги задовольнити, визнати дії громадської організації "Територіальне об'єднання садівничих товариств "Сура" в частині відключення садівничого товариства "Патріот" від електропостачання незаконними.

Позивачу роз'яснені наслідки відмови від позовних вимог.

На підставі ст. 22 ГПК України заява позивача про часткову відмову від позовних вимог прийнята судом.

Представник відповідача в судовому засіданні заперечив проти позову у повному обсязі, просив суд в задоволенні позовних вимог відмовити, з підстав викладених у відзиві на позовну заяву.

Згідно зі статтею 85 Господарського процесуального кодексу України у судовому засіданні 30.01.2017 було оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення представників позивача та відповідача, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

Виконуючи вказівки Вищого господарського суду України, які є обов'язковими, а також для забезпечення правильного та об'єктивного вирішення цього спору необхідним є встановлення характеру правовідносин, що склались між сторонами, а саме: чи був позичав на момент відключення його від електроенергії членом Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА" (відповідача).

Відповідача, як юридичну особу було зареєстровано у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - 06.12.1999, що підтверджується Спеціальним витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с.37 т.1).

До 02.05.2010 відповідач мав назву Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА".

У матеріалах справи міститься додаток до Статуту Територіального об'єднання садових товариств "СУРА" (а.с.53 т. 2), в якому визначений перелік членів відповідача, серед яких є СТ "Патріот" (позивач). Цей додаток підписано головою ТОСТ "Сура" - ОСОБА_4 та на ньому проставлено печатку ТОСТ "СУРА". Всього членів - 19 садових товариств.

Також, до матеріалів справи надано копію Статуту Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА", в редакції від 02.05.2010 (а.с.47-53 т. 1).

Відповідно до титульного листа цього Статуту, його було затверджено рішенням зборів уповноважених від садівничих товариств об'єднання "Сура" відповідно до протоколу №2 від 02.05.2010.

Отже, позивач був членом Територіального об'єднання садових товариств "СУРА", та на момент реорганізації відповідача у Громадську організацію "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА" (02.05.2010) разом з іншими 19 садовими товариствами виступив одним з засновників громадської організації.

Докази виходу позивача з членів ТОСТ "Сура" до моменту перетворення його у громадську організацію до матеріалів справи не надано.

При первісному розгляді справи відповідач не заперечував проти того, що позивач є його членом, а відключення від електропостачання відбулось саме через несплату позивачем членських та цільових внесків. При новому розгляді справи, відповідач змінив свою правову позицію та вказував, що позивач фактично є його членом, але юридично цей факт не доведений.

Згідно з п.1.3 Статуту ГО "ТОСТ "Сура", у своїй діяльності остання керується Конституцією України, Законом України "Про об'єднання громадян" та іншими законами України, нормативно-правовими актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами Міністерства юстиції України, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, нормативно-правовими актами органів місцевого самоврядування та цим Статутом.

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про об'єднання громадян", в редакції, що була чинна на момент реорганізації ГО "ТОСТ "Сура" визначено, що громадською організацією є об'єднання громадян для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів.

Статтею 9 цього Закону визначено, що об'єднання громадян України утворюються і діють з всеукраїнським, місцевим та міжнародним статусом. До місцевих об'єднань належать об'єднання, діяльність яких поширюється на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці або регіону. Територія діяльності самостійно визначається об'єднанням громадян.

Системний аналіз ч. 2, 3 ст. 11 Закону України "Про об'єднання громадян", у редакції, що діяла на 02.05.2010, дозволяє зробити висновок про те, що з моменту державної реєстрації громадської організації, її членами стають особи, які вирішили створити вказану організацію.

Відповідно до п.3.1. Статуту відповідача, членами організації можуть бути садівничі товариства, розташовані на території с. Волоського, Дніпропетровської області за наявності документів завірених нотаріально.

Пунктом 3.2. Статуту відповідача визначено, що вступ та вихід з організації відбувається за рішенням правління організації, на підставі заяви в місячний термін з наступним затвердженням рішенням загальними зборами (зборами уповноважених).

Аналізуючи положення Статуту ГО "ТОСТ "Сура" суд зазначає, що оскільки на момент реорганізації відповідача з ТОСТ "Сура" у громадську організацію, позивач вже був її членом та засновником, тому положення п.п. 3.1. та 3.2. Статуту ГО "ТОСТ "Сура" не застосовуються до позивача, оскільки ці пункти визначають порядок вступу нових членів до громадської організації після її реєстрації . Тому суд відхиляє заперечення відповідача про те, що позивач не був юридично членом ГО "ТОСТ "СУРА".

Відповідно до ст. 12 Закону України "Про об'єднання громадян", громадські організації можуть не мати фіксованого індивідуального членства. У діяльності громадських організацій у випадках, передбачених їх статутами, можуть брати участь колективні члени.

Такими колективними членами є садівничі товариства до складу яких входять фізичні особи, члени ГО "ТОСТ "СУРА". На день розгляду спору, відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, кількість таких громадян складає 600 осіб.

Облік членів організації здійснюється шляхом внесення їх до книги обліку членів організації, в якій зазначається: прізвище, ім'я, по батькові члена, його місце проживання, інші реквізити, дата прийняття в члени організації, дата виключення з членів організації і підстава виключення. Книгу обліку членів організації веде голова організації (п. 3.5. Статуту відповідача).

Судом було зобов'язано відповідача надати книгу обліку членів організації, але вимоги суду відповідач не виконав, вказавши на те, що книга обліку членів організації відповідачем не ведеться.

Крім того, на підтвердження факту членства позивача ГО "ТОСТ "СУРА", в матеріалах містяться такі докази:

- додаток до Статуту ТОСТ "СУРА" (а.с.53 т. 2), в якому визначений перелік членів відповідача, серед яких є СТ "Патріот" (позивач);

- квитанції до прибутково касових ордерів (а.с.54-58 т.2), відповідно до яких позивач сплачував відповідачу, а відповідач приймав від позивача цільові внески, оплату за електроенергію, кошти на відновлення щитової, грошові кошти на оплату заробітної плати електрику, внески на проведення ремонту дороги та інше;

- наказ №15 від 05.05.2014 про затвердження кошторису на 2014 (а.с.58 т. 1), який було прийнято на підставі рішення членів загальних зборів ГО "ТОСТ "Сура" (а.с. 59), оформленого протоколом №1 від 03.05.2014. Відповідно до вказаного рішення, членами загальних зборів відповідача ГО "ТОСТ "Сура" є СТ "Патріот" (позивач);

- акт №4 від 10.10.2015 (а.с.60 т. 1), відповідно до якого відключення позивача від електропостачання, здійснювалось відповідачем з посиланням саме на несплату позивачем членських та цільових внесків у 2014 році;

- відзив відповідача на позовну заяву (а.с. 32-36 т.1), де вказано, що одним із членів ГО "ТОСТ "Сура" є СТ "Патріот", а відключення від електроенергії відбулось в зв'язку з невиконанням позивачем п. 3.4 Статуту відповідача, а саме в зв'язку з несплатою позивачем членських внесків.

Доказів виключення або виходу позивача з ГО "ТОСТ "Сура" сторонами до матеріалів справи не надано.

При цьому, суд зазначає, що цей спір виник саме між громадською організацією та її членом, оскільки дії відповідача щодо відключення позивача від електропостачання були здійснені через невиконання позивачем зобов'язань із внесення членських та цільових внесків. Відповідачем не було надано до справи інших обґрунтувань щодо своїх дій з відключення позивача від електропостачання.

Отже, суд вважає встановленою ту обставину, що позичав був членом Територіального об'єднання садових товариств "СУРА" з 06.12.1999 та став членом Громадської організації "Територіальне об'єднання садових товариств "СУРА", з моменту її реєстрації (з 02.05.2010).

Щодо суті позовних вимог, судом встановлено таке.

З матеріалів справи вбачається, що відповідно до договору № 145 від 15.06.2009, послуги з електропостачання відповідачу надає Дніпропетровський РЕМ ПАТ "ДТЕК "Дніпрообленерго" та відповідно до договору споживачем електроенергії та балансоутримувачем електромереж та установок є відповідач.

Представник відповідача в судовому засіданні пояснив, що метою створення громадської організації було сприяння членам організації в отриманні житлово-комунальних та інших послуг, в зв'язку з чим договори з постачальниками цих послуг укладались лише з ГО "ТОСТ "Сура", а не з кожним садівничим товариством окремо.

Відповідно до п.3.3. Статуту відповідача, члени організації мають право користуватися майном організації у встановленому законодавством порядку.

10.10.2015 на підставі протоколу №5 від 01.08.2015, ГО "ТОСТ "Сура" (відповідачем) здійснено відключення СТ "Патріот" (позивача) від електромереж організації за борги по членським та цільових внесках за 2014 рік згідно з кошторисом (а.с.60 т. 1).

Судом встановлено, що відключення позивача від електропостачання за актом №4 від 10.10.2015 (а.с.60 т. 1) здійснено відповідачем на виконання рішення, прийнятого більшістю голосів присутніх на відповідних зборах представників садових товариств "Снежинка", "Звездочка", "Маяк", "Огородник", "Чобіток", "Колосок", "Патриот", "Содружество", "Ромашка", "Лаванда", "Сура", "Ясень", "Удача", "Лира", "Малинка", "Уют" та оформленого протоколом №5 від 01.08.2015 за несплачені по членських внесках борги (а.с.60 т. 1).

17.10.2015 також, на підставі протоколу №5 від 01.08.2015, здійснено відключення СП "Патріот" від електромереж організації за борги у зв'язку із самостійним підключенням головою товариства до цих мереж, про що свідчить акт №5, підписаний членами та головою організації (а.с.61 т. 1).

Відповідно до протоколу №5 від 01.08.2015, підписаного головою ГО "ТОСТ "Сура" та секретарем, по першому питанню порядку денного присутніми представниками садівничих товариств постановлено погасити борги за 2014 рік до 08.08.2015, не погашені борги визначені як такі, що призведуть до відключення від електроенергії та води. Борг СТ "Патріот" зафіксовано в сумах 2 461 грн. та 1 260 грн.

Звертаючись з позовом про визнання дії Громадської організації "Територіальне об'єднання садівничих товариств "Сура" в частині відключення садівничого товариства "Патріот" від електропостачання незаконними, позивач послався на те, що статутом відповідача не передбачено право останнього відключати споживачів (членів громадського об'єднання) від електроенергії, в зв'язку з наявністю заборгованості з внесення членських внесків, а тому рішення, оформлене протоколом №5 від 01.08.2015 прийнято відповідними особами з перевищенням повноважень, встановлених п.п.4.2, 4.10 Статуту відповідача.

При цьому позивач вказував на те, що боргів за електроенергію він не мав.

Відповідно до п.2.3 Статуту ГО "ТОСТ "Сура", основним завданням організації є, у тому числі, сприяння членам організації в отриманні житлово-комунальних та інших послуг, пов'язаних з утриманням земельних ділянок і домоволодінь, належної якості.

Пунктом 3.4 Статуту передбачено обов'язок членів організації дотримуватися вимог цього Статуту, виконувати рішення загальних зборів членів організації, інших керівних органів організації, прийнятих в межах компетенції, своєчасно сплачувати членські та цільові внески у розмірі та в термін, встановлені правлінням, загальними зборами організації.

Члени організації зобов'язані сплачувати членські, цільові внески (п. 3.4. Статуту).

Відповідно до ч. 1, 3 ст. 6 Закону України "Про об'єднання громадян" об'єднання громадян створюються і діють на основі добровільності, рівноправності їх членів (учасників), самоврядування, законності та гласності. Вони вільні у виборі напрямів своєї діяльності. Всі основні питання діяльності об'єднань громадян повинні вирішуватись на зборах всіх членів або представників членів об'єднання.

Відповідно до п.п. 4.1, 4.2 Статуту вищим органом управління організації є загальні збори членів організації, до компетенції яких належать: визначення основних напрямків діяльності організації, затвердження щорічних фінансових планів організації та звітів про їх виконання, затвердження Статуту, символіки організації та Положення про неї, затвердження змін і доповнень до Статуту, затвердження правил внутрішнього регулювання діяльності організації, встановлення розміру і строків внесення вступних, цільових та членських внесків, заснування юридичних осіб та затвердження їх статутів, реалізація права власності на майно та кошти організації, прийняття внутрішніх положень організації, прийняття рішення про реорганізацію та ліквідацію, винесення рішень про прийняття в члени організації та про виключення з членів організації, затвердження щорічних кошторисів, фінансових та інших звітів, обрання та відкликання голови організації, прийняття рішення про притягнення до майнової та дисциплінарної відповідальності членів виконавчого органу, прийняття рішення щодо надання майнової допомоги, реалізація права власності організації, розгляд інших питань, що виникають у зв'язку з діяльністю організації, здійснення контролю за діяльністю виконавчого органу організації.

Повноваження правління визначені у п. 4.10. Статуту, відповідно до якого основною формою правління є засідання. Засідання скликається один раз в квартал. Засідання вважаться правомочним, якщо на ньому присутні всі члени правління. Рішення приймаються відкритим голосуванням простою більшістю голосів. До компетенції правління належить прийняття в організацію нових членів; прийняття та затвердження рішення про виключення з організації; ведення обліку майна та кошторисів організації; розпорядження в рамках прибуття видаткового кошторису; проведення серед членів організації роз'яснювальну роботу по дотриманню законодавства, вимог цього Статуту; забезпечення ведення діловодства, бухгалтерського, статистичного обліку та звіту організації; щорічно заслуховує звіти голови правління; розпорядження коштами та майном організації в межах компетенції. наданої зборами; представлення організації у відношеннях з державними, громадськими та іншими організаціями; затвердження зразків печатки, штампів, емблеми, атрибутики, символіки; вирішення питань, які не віднесені до виключних повноважень вищого керівного оргнану.

Аналіз вищевказаних повноважень правління, дає змогу прийти до висновку, що відключення члена організації від електроенергії не відноситься до повноважень правління.

Однак, Статутом організації, законодавчими та нормативно-правовими актами, якими відповідно до п.3.1 Статуту організація керується у своїй діяльності не передбачено таких повноважень загальних зборів членів організації та правління організації, як прийняття рішень по притягненню садівничих товариств до відповідальності за несвоєчасну сплату членських внесків у вигляді відключення від електропостачання. Не конкретизовані такі повноваження і у п.п. 4.2, 4.10 Статуту в частині розгляду загальними зборами інших питань, що виникають у зв'язку з діяльністю організації та вирішення правлінням будь-яких з питань, не віднесених до виключних повноважень вищого керівного органу.

Отже, рішення, оформлене протоколом №5 від 01.08.2015 прийнято відповідними особами з перевищенням повноважень, встановлених п.п. 4.2, 4.10 Статуту організації.

У цьому зв'язку відключення позивача від електропостачання на підставі цього рішення здійснено організацією неправомірно.

З огляду на викладене позовні вимоги в частині визнання незаконними дій організації по такому відключенню підлягають задоволенню.

Відповідно до вимог статті 49 Господарського процесуального кодексу України, при задоволені позову судові витрати у справі покладаються на відповідача.

Керуючись статтями 1, 4-5, 33, 34, 43, 44, 49, 82 - 85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити у повному обсязі.

Визнати дії Громадської організації "Територіальне об'єднання садівничих товариств "СУРА" (52043, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, с. Волоське, код 25788680) незаконними в частині відключення Садівничого товариства "Патріот" (52043, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, с. Волоське, код 26461052) від електропостачання.

Стягнути з Громадської організації "Територіальне об'єднання садівничих товариств "СУРА" (52043, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, с. Волоське, код 25788680) на користь Садівничого товариства "Патріот" (52043, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, с. Волоське, код 26461052) 1378,00 грн. - судового збору, про що видати наказ.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Рішення суду може бути оскаржено протягом десяти днів з дня підписання рішення шляхом подання апеляційної скарги до Дніпропетровського апеляційного господарського суду через господарський суд Дніпропетровської області.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Повне рішення складено 06.02.2017

Суддя ОСОБА_5

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення01.02.2017
Оприлюднено07.02.2017
Номер документу64531776
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/1493/16

Постанова від 07.11.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Шевчук C. Р.

Ухвала від 12.10.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Шевчук C. Р.

Ухвала від 26.07.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Шевчук C. Р.

Постанова від 03.05.2017

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Парусніков Юрій Борисович

Ухвала від 23.03.2017

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Парусніков Юрій Борисович

Ухвала від 06.03.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Золотарьова Яна Сергіївна

Рішення від 06.03.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Золотарьова Яна Сергіївна

Ухвала від 27.02.2017

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Парусніков Юрій Борисович

Рішення від 01.02.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Золотарьова Яна Сергіївна

Ухвала від 02.02.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Золотарьова Яна Сергіївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні