Дата документу Справа №
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Є.У. № 2-167/2011 Головуючий у 1 інстанції: Ворожбянов А.М.
Провадження № 22-ц/778/1757/17
У Х В А Л А
20 березня 2017 року м. Запоріжжя
Суддя Апеляційного суду Запорізької області Трофимова Д.А. при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 в частині оскарження заочного рішення Михайлівського районного суду Запорізької області від 01 березня 2011 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства Акціонерний комерційний промислово - інвестиційний банк в особі філії Відділення Публічного акціонерного товариства Промінвестбанку в м. Запоріжжя до ОСОБА_2, ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
В С Т А Н О В И В:
Заочним рішенням Михайлівського районного суду Запорізької області від 01 березня 2011 року позов задоволено.
Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду, ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу.
16.03.2017 року до Апеляційного суду Запорізької області надійшла заява ОСОБА_1 про відкликання апеляційної скарги.
За правилами ч.ч. 2, 3 ст. 300 ЦПК України особа, яка подала апеляційну скаргу, має право відкликати її до початку розгляду справи в апеляційному суді. При відкликанні апеляційної скарги суддя, який готував справу до розгляду в апеляційному суді, постановляє ухвалу про повернення скарги.
Відповідно до п. 12 постанови Пленуму Верховного Суду України від 24 жовтня 2008 року № 12 «Про судову практику розгляду цивільних справ в апеляційному порядку» відкликати апеляційну скаргу можна до початку розгляду справи в апеляційному суді (до постановлення ухвали про призначення справи до розгляду - стаття 302 ЦПК), перевірка обґрунтованості відповідної заяви не вимагається. У цьому разі суддя-доповідач постановляє ухвалу про повернення апеляційної скарги (частини друга та третя статті 300 ЦПК).
Розглянувши заяву ОСОБА_1 про відкликання апеляційної скарги, беручи до уваги, що вона подана до початку розгляду справи в апеляційному суді, дана апеляційна скарга підлягає поверненню.
Керуючись ст. 300 ЦПК України, суддя,
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 в частині оскарження заочного рішення Михайлівського районного суду Запорізької області від 01 березня 2011 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства Акціонерний комерційний промислово - інвестиційний банк в особі філії Відділення Публічного акціонерного товариства Промінвестбанку в м. Запоріжжя до ОСОБА_2, ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором та додані до неї матеріали повернути ОСОБА_1.
Цивільну справу повернути до суду першої інстанції.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення, проте може бути оскаржена безпосередньо до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.
Суддя:
Суд | Апеляційний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 20.03.2017 |
Оприлюднено | 27.03.2017 |
Номер документу | 65484117 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Запорізької області
Трофимова Д. А.
Цивільне
Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
Бориславський В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні