Ухвала
від 13.04.2017 по справі 813/1745/16
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

13 квітня 2017 рокуСправа № 876/523/17

Львівський апеляційний адміністративний суд в складі:

головуючого судді - Макарика В.Я.

суддів - Большакової О.О., Глушка І.В.

розглянувши в порядку письмового провадження в м. Львові клопотання Державної інтелектуальної власності України про проведення судового засідання у режимі відеоконференції за апеляційною скаргою Державної інтелектуальної власності України на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 01 грудня 2016 року у адміністративній справі №813/1745/16 за позовом Всеукраїнської громадської організації Менеджмент інтелектуальної власності до Державної інтелектуальної власності України про визнання протиправним і скасування рішення,-

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Львівського апеляційного адміністративного суду перебуває справа за апеляційною скаргою Державної інтелектуальної власності України на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 01 грудня 2016 року у адміністративній справі №813/1745/16 за позовом Всеукраїнської громадської організації Менеджмент інтелектуальної власності до Державної інтелектуальної власності України про визнання протиправним і скасування рішення.

Розгляд справи призначено на 20.04.2017 року о 12:00 год.

11 квітня 2017 року на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду надійшло клопотання Державної інтелектуальної власності України провести судове засідання у даній справі № 813/1745/16 в режимі відеоконференції в порядку, передбаченому ст. 122-1 КАС України.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи клопотання у їх сукупності, колегія суддів приходить до переконання, що подане клопотання не підлягає задоволенню з наступних мотивів.

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь.

Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відео конференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.

З аналізу вказаних норм суд апеляційної інстанції дійшов висновку, що прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відео конференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов'язку проведення судового засідання в режимі відео конференції в разі наявності про це клопотання сторони.

Зважаючи на те, що такий спосіб участі має винятковий характер, повинні насамперед існувати причини, які ускладнюють або роблять неможливим особисту участь сторони в судовому засіданні.

Однак, заявником не були надані докази того, що існують обставини, які роблять неможливою його участь в судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Дослідивши клопотання позивача про проведення судового засідання в режимі відео конференції, суд зазначає, що клопотання є необґрунтованим, не зазначено необхідних та достатніх аргументів та доказів, стосовно неможливості прибуття представника до суду для участі у судовому засіданні (тяжкого матеріального стану, за станом здоров'я або з інших поважних причин.)

Також, суд зазначає, про відсутність технічної можливості провести судове засідання по справі № 813/1745/16 у режимі відео конференції 20 квітня 2017 року об 12 годині 00 хв, у зв'язку із великою завантаженістю єдиного залу судового засідання, який має технічні можливості для проведення судового засідання у режимі відео конференції.

Суд апеляційної інстанції не бере до уваги вищевказане клопотання, яке подане в порядку цивільно-процесуального судочинства, так як розгляд даної адміністративної справи відбувається в порядку адміністративного судочинства.

Крім того, суд апеляційної інстанції звертає увагу на те, що явка осіб, які беруть участь у справі, в суді апеляційної інстанції не є обов'язковою.

Враховуючи наведене, суд апеляційної інстанції дійшов висновку про те, що в задоволенні клопотання Державної інтелектуальної власності України про проведення судового засідання в режимі відео конференції слід відмовити.

Керуючись ст. ст. 160, 190, 197, 122-1 КАС України, Львівський апеляційний адміністративний суд,-

У Х В А Л И В:

Відмовити в задоволені клопотання Державної інтелектуальної власності України про проведення судового засідання в режимі відео конференції.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя: В.Я. Макарик

Судді: О.О. Большакова

ОСОБА_1

СудЛьвівський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення13.04.2017
Оприлюднено19.04.2017
Номер документу65967784
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —813/1745/16

Ухвала від 20.04.2017

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Макарик Володимир Ярославович

Ухвала від 13.04.2017

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Макарик Володимир Ярославович

Ухвала від 20.01.2017

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Макарик Володимир Ярославович

Ухвала від 12.01.2017

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Макарик Володимир Ярославович

Постанова від 01.12.2016

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кедик Марія Василівна

Ухвала від 27.10.2016

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кедик Марія Василівна

Ухвала від 27.10.2016

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кедик Марія Василівна

Ухвала від 13.06.2016

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Кедик Марія Василівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні