Троїцький районний суд Луганської області
Справа № 2-3706/11
Провадження № 2в/433/19/17
УХВАЛА
про залишення заяви без руху
"21" квітня 2017 р.
Суддя Троїцького районного суду Луганської області Певна О.С., розглянувши матеріали заяви ОСОБА_1 про відновлення втраченого судового провадження,-
ВСТАНОВИВ:
З заявою до суду звернулась ОСОБА_1 про відновлення втраченого судового провадження.
Відповідно до ст. 402 ЦПК України відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі, закінченій ухваленням рішення або у якій провадження закрито, проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом.
Суд зазначає, що відновлення втраченого судового провадження проводиться у порядку, встановленому цим Кодексом вказує, що розгляд заяви про відновлення втраченого судового провадження регулюється не лише спеціальними нормами, які містяться у Розділі IX ЦПК, а й загальними правилами, що стосуються, зокрема, змісту заяви (стаття 119 ЦПК), наслідків недодержання вимог щодо змісту заяви, викладених у статтях 119, 405 ЦПК (стаття 121 ЦПК), тощо.
Відповідно до ст. 405 ЦПК України у заяві повинно бути зазначено, про відновлення якого саме провадження просить заявник, чи було у справі ухвалено рішення по суті справи або постановлена ухвала про закриття провадження, якою саме особою з числа осіб, які брали участь у справі, був заявник, хто конкретно і в якості кого брав участь у справі, місце проживання чи місцезнаходження цих осіб, що відомо заявнику про обставини втрати провадження, про місцезнаходження копій документів провадження або відомостей щодо них, поновлення яких саме документів заявник вважає необхідним, для якої мети необхідне їх поновлення. До заяви про відновлення втраченого провадження додаються документи або їх копії, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку, що збереглися у заявника або у справі.
Як вбачається з поданої заяви, заявник зазначила лише данні щодо себе та про факт розгляду Жовтневим районним судом м. Луганськ справи №2-3706/11.
Таким чином, подана заява не відповідає за змістом вказаним вище вимогам, а саме не зазначено:
якою саме особою з числа осіб, які брали участь у справі, був заявник,
хто конкретно і в якості кого брав участь у справі,
місце проживання чи місцезнаходження цих осіб,
що відомо заявнику про обставини втрати провадження,
про місцезнаходження копій документів провадження або відомостей щодо них, поновлення яких саме документів заявник вважає необхідним,
для якої мети необхідне їх поновлення.
Крім того, до заяви про відновлення втраченого провадження не додано її копії та документи або їх копії, що додані до неї, відповідно до кількості заінтересованих осіб.
Відповідно до ч.1 ст.406 ЦПК України, якщо в заяві про відновлення втраченого судового провадження не зазначено мету відновлення провадження або відомості, необхідні для його відновлення, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без руху, якою встановлює заявникові строк, необхідний для усунення цих недоліків.
В зв'язку з цим, заява залишається без руху, про що повідомляється заявник і надається йому строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 119, 120, 402, 405, 406 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про відновлення втраченого судового провадження залишити без руху і надати заявнику строк для усунення недоліків терміном у 5 днів з моменту отримання копії ухвали.
Роз'яснити, що в разі не усунення недоліків заява буде вважатися неподаною та повернута заявнику.
Копію даної ухвали направити особі, яка звернулась із заявою.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.С. Певна
Суд | Троїцький районний суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 21.04.2017 |
Оприлюднено | 25.04.2017 |
Номер документу | 66091188 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Троїцький районний суд Луганської області
Певна О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні