Ухвала
від 25.04.2017 по справі 909/522/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

25 квітня 2017 р. Справа № 909/522/15

Господарський суд Івано-Франківської області у складі:

судді Рочняк О.В.

при секретарі судового засідання Павлюк У.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за заявою : Долинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної Фіскальної служби в Івано-Франківській області

вул.Грушевського, 18, м.Долина, Івано-Франківська область, 77500

до боржника: товариства з обмеженою відповідальністю "МСУ-Карпати"

вул.Б.Хмельницького, 13, м.Долина, Івано-Франківська область, 77500

про банкрутство

учасники у справі про банкрутство:

від ініціюючого кредитора - Долинської ОДПІ: ОСОБА_1 - головний державний інспектор з питань юридичної роботи, (довіреність №1 від 04.01.17);

від боржника: ліквідатор не з'явився;

ВСТАНОВИВ: в провадженні господарського суду Івано-Франківської області знаходиться справа за заявою Долинської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС в Івано-Франківській області про банкрутство ТОВ "МСУ-Карпати".

Постановою господарського суду Івано-Франківської області від 03.11.15 припинено процедуру розпорядження майном ТОВ "МСУ Карпати", визнано боржника банкрутом і відкрито щодо нього ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців, призначено ліквідатором ТОВ "МСУ-Карпати" арбітражного керуючого ОСОБА_2.

Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 02.03.17 строк ліквідаційної процедури продовжено на два місяці. При цьому, зобов'язано ліквідатора ТОВ "МСУ-Карпати" арбітражного керуючого ОСОБА_2 з'явитися в судове засідання, призначене на 25.04.17 о 10:30 год, а також надати суду належно оформлений ліквідаційний баланс та звіт про виконану роботу в ході ліквідаційної процедури боржника, з додатками, визначеними ст.46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

24.04.17 до господарського суду від ліквідатора ТОВ "МСУ-Карпати" арбітражного керуючого ОСОБА_2 надійшло клопотання № 02-01/134 (вх№ 6852/17), в якому він просить затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ТОВ "МСУ-Карпати", визнати погашеними грошові вимоги кредиторів, що не задоволені в зв'язку з відсутністю майнових активів, винести ухвалу про ліквідацію ТОВ "МСУ-Карпати" та припинити провадження у справі.

В судове засідання 25.04.17 ліквідатор не з'явився, про причини своєї неявки суду не повідомив.

Представник Долинської ОДПІ в судовому засіданні клопотання ліквідатора підтримала, просила затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, а провадження у справі припинити.

Відповідно до ч.1 ст.37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідаційна процедура відкривається на дванадцять місяців.

Згідно ч.1 ст.46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Отже, законодавцем передбачено певну сукупність дій, яку необхідно вчинити в ході ліквідаційної процедури та перелік додатків до звіту ліквідатора, які подаються суду разом із зазначеним звітом та є предметом дослідження в судовому засіданні за підсумками ліквідаційної процедури, яке проводиться за участю кредиторів (комітету кредиторів), подання звіту та ліквідаційного балансу здійснюється ліквідатором за наслідком всіх проведених ним дій в ході ліквідаційної процедури.

З поданого ліквідатором ТОВ "МСУ-Карпати" арбітражним керуючим ОСОБА_2 звіту вбачається, що ТОВ "МСУ-Карпати" належить на праві власності наступне майно: обсадні труби, елементи мосту МІХ - П та комплектуючі елементи мосту САМР, передані на зберігання та в оренду ТОВ "Мостобудівна компанія "МСУ", комп'ютер та точило.

Зазначене майно визнано ліквідатором безнадійним та запропоновано комітету кредиторів списати його з активів підприємства.

Разом з тим, слід зазначити, що ст.41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", в ч.2 якої визначено повноваження ліквідатора, не передбачено можливості списання майна боржника-банкрута. Норма зазначеної статті зобов'язує ліквідатора вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб.

Однак, в даному випадку ліквідатор ТОВ "МСУ-Карпати" арбітражний керуючий ОСОБА_2 самоусунувся від покладених на нього обов'язків, жодних доказів, які б свідчили про вжиття ним усіх необхідних заходів для повернення та розшуку майна боржника суду не подано.

Враховуючи викладене, господарський суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти, зобов'язати ліквідатора ТОВ "МСУ-Карпати" арбітражного керуючого ОСОБА_2 надати суду докази вжиття ним усіх необхідних заходів для розшуку майна боржника та повернення його з володіння третіх осіб та з'явитися до суду на наступне судове засідання.

Керуючись ст. ст. 2, 37, 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

відкласти розгляд справи на 23.05.17 о 10:30 год.

Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул.Шевченка,16, м.Івано-Франківськ, 76000; кімната/зал №11.

Ліквідатору ТОВ "МСУ-Карпати" арбітражному керуючому ОСОБА_2:

- надати суду докази вжиття ним усіх необхідних заходів для розшуку майна ТОВ "МСУ -Карпати", повернення його з володіння третіх осіб та реалізації майна, відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом";

- з'явитися в судове засідання, призначене на 23.05.17 о 10:30 год.

Суддя Рочняк О. В.

Дану ухвалу направити: заявнику, боржнику, ліквідатору ОСОБА_2 (вул.Тракт Глинянський,161-б, м.Львів Україна, 79067).

СудГосподарський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення25.04.2017
Оприлюднено05.05.2017
Номер документу66319840
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —909/522/15

Ухвала від 24.07.2019

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 07.05.2019

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 13.06.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О.В.

Ухвала від 23.05.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 25.04.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 02.03.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 09.02.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 11.01.2017

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Ухвала від 19.12.2016

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

Постанова від 03.11.2015

Господарське

Господарський суд Івано-Франківської області

Рочняк О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні