12.06.2017
У Х В А Л А
про надання дозволу на проведення позапланової ревізії
копія Справа № 401/1472/17 Провадження № 1-кс/401/255/17
12 червня 2017 року м. Світловодськ
Слідчий суддя Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області
ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши в Світловодському міськрайонному суді Кіровоградської області у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області ОСОБА_4 про надання дозволу на проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства про безпечність і якість харчових продуктів, -
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшло клопотання слідчого СВ Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області ОСОБА_4 про надання дозволу на проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства щодо основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктівза кримінальним провадженням №12017120270001036 від 02.06.2017 року, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 325 КК України, у діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) перебуває на податковому обліку в Олександрійській об`єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області (Світловодському відділенні), оскільки зареєстрований та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_1 , фактичне розташування виробничих потужностей Кіровоградська область, Світловодський район, с. Павлівка, вул. Центральна, 34-а, та Товариства з обмеженою відповідальністю «ЧУДО-ЮДО» (ідентифікаційний код 39707823) перебуває на податковому обліку в Олександрійській об`єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області (Світловодському відділенні), зареєстроване за адресою: 27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Богуна, буд. 11, кім. 6, директор ОСОБА_6 .
Клопотання обгрунтоване тим, що до чергової частини Світловодського ВП ГУ НП в Кіровоградській області надійшло повідомлення Головного управління Держдпродспоживслужби в Кіровоградській області, про те, що ними отримано інформацію від Головних управлінь Держдпродспоживслужб в місті Києві та в Херсонській області про порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням), що спричинили поширення цих захворювань, та спричинили загибель людини, а саме: випадки захворювання на ботулізм серед мешканці міста Києва та міста Херсона, з яких один випадок летальний. При проведені санітарно-епідеміологічних розслідувань даних випадків встановлено, що постраждалі вживали в`ялену рибу (лящ, тарань, короп, карась), придбану в торгівельних мережах супермаркетів, виробником якої відповідно до представлених супровідних документів (декларацій виробника) є ФОП ОСОБА_5 (юридична адреса: АДРЕСА_2 ; адреса виробничих потужностей: село Павлівка Світловодського району вулиця Центральна, 34-а; постачальник готової продукції: ТОВ «Чудо-Юдо», зареєстроване в місті Світловодську по вулиці Богуна, 11, квартира 6), керівником якого є ОСОБА_6 .
За вказаним фактом 02.06.2017 року Світловодським ВП ГУНП в Кіровоградській області розпочате кримінальне провадження № 12017120270001036 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.325 КК України «Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, що спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки».
За даними Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, про хід санітарно-епідеміологічного обстеження (розслідування) випадків захворювання на ботулізм мешканців м. Києва та м. Херсону, та результатами обстеження постачальника готової продукції ТОВ «ЧУДО-ЮДО» (юридична адреса: Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Богуна, 11, кімната 6) встановлено наступне:
ТОВ «ЧУДО-ЮДО» займається закупівлею, транспортуванням та реалізацією харчових продуктів (риба охолоджена, риба в`ялена). Підприємство не зареєстровано в реєстрі потужностей операторів ринку, що є порушенням ст.20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (зі змінами). Транспортування продукції здійснюється автотранспортом (вантажні мікроавтобуси-рефрижератори в кількості 3 шт.). Контроль температурного режиму ведеться безпосередньо водіями (температурні показчики в автоматичному режимі виведені на дисплей приборної панелі в кабіні автомобіля), але журнали із записами контролю температурного режиму в авторефрижераторах не представлені.
Обробка автотранспорту здійснюється власними силами (зі слів представника фірми), без надання підтверджуючих документів. Особові медичні книжки на водіїв-експедиторів не надані. Складські приміщення для зберігання рибної продукції відсутні - продукція завантажується у виробника та одразу направляється до покупця.
Підприємство закуповує рибу в`ялену у виробника ФОП ОСОБА_5 ( АДРЕСА_3 ) та реалізує її у торгівельні мережі ТОВ АЛЬЯНС МАРКЕТ, ТОВ «АШАН Україна ГІПЕРМАРКЕТ», ТОВ ГРУПА РИТЕЙЛУ УКРАЇНИ, ТОВ ЛАБР, ПП „Дівіал, ТОВ „ДЖУНА, ТОВ „АМІАТА, ТОВ „ТВІЧ, ТОВ „НОРДОН, ТОВ „НАГВАЛЬ ФІШ, ТОВ «ЮНІВЕРСАЛ ФІШ КОМПАНІ» (м.Київ, Київська, Львівська, Івано-Франківська, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька області) згідно декларацій виробника.
Постачальника продукції ТОВ «ЧУДО-ЮДО» 30.05.2017 Управлінням Держпродспоживслужби в м. Світловодську зобов`язано терміново призупинити реалізацію риби в`яленої та відкликати дану продукцію (виготовлену за останні 2 місяці) з реалізації. За даними постачальника реалізація риби припинена ще з 26.05.2017 року, але продукція з торгівельних мереж до 30.05.2017 не відкликалась.
На виконання пропозицій директором ТОВ «ЧУДО-ЮДО» надіслані листи до вищезазначених торгівельних мереж від 30.05.2017 з вимогою призупинити реалізацію риби в`яленої, до закінчення санітарно-епідеміологічного розслідування.
За результатами обстеження підприємства з виробництва рибної продукції ФОП ОСОБА_5 встановлено, що підприємство має необхідний набір приміщень для виробництва рибної продукції (в`яленої, копченої). Готова риба зберігається в холодильній камері для зберігання готової продукції.
Згідно журналу приходу сировини та вхідних документів (накладних) за період з 1 квітня по 25 травня 2017 року на підприємство надійшла така риба: лящ свіжоморожений - 1190 кг; плітка свіжоморожена - 3340,6 кг; окунь свіжоморожений 315 кг; карась свіжоморожений - 1406 кг; судак свіжоморожений - 336 кг; синець свіжоморожений 325 кг; плоскирка свіжоморожена 500 кг; білизна свіжоморожена 50 кг. Відповідно до даних журналу вхідної сировини з 26.12.2016 року короп і тарань свіжа, охолоджена чи заморожена на підприємство не надходили.
При перевірці документів стосовно випадків захворювання на ботулізм, пов`язаних із в`яленою рибою (лящ, карась):
-в`ялена риба лящ, яку вживав громадянин ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 24.05.2017р., зі слів дружини, придбану в гіпермаркеті «Караван» м. Київ (згідно декларації виробника від 23.05.2017р., накладної № ЦБЧЮ0001045, виробник - ФОП ОСОБА_5 ) до гіпермаркету «Караван» не відвантажувалась, а завезена в ТОВ «УНІВЕРСАЛ ФІШ КОМПАНІ»;
-карась в`ялений, якого вживала гр. ОСОБА_8 , 1986 р.н., був придбаний зі слів її чоловіка 23.05.2017р. в супермаркеті «Фреш» м.Херсон, відвантажувався до ТОВ «АЛЬЯНС МАРКЕТ» м. Херсон (декларація виробника від 11.05.2017року та накладна № ЦБЧЮ0000967; декларація виробника від 18.05.2017року, накладна № ЦБЧЮ0001025).
На підприємстві з виробництва рибної продукції ФОП ОСОБА_5 не впроваджена система НАССР, що передбачено підпунктом 2 пункту 2 ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
Тривають лабораторні дослідження риби в`яленої (два зразки: лящ, гунтера) в лабораторії особливо небезпечних інфекцій ДУ «КОЛЦ МОЗУ», які наразі не завершено.
У ході досудового розслідування шляхом проведення слідчих дій, експертиз та лабораторних досліджень необхідно встановити легальність джерел постачання сировини для переробки, а також, чи було допущено виробником порушення технологічного процесу при переробці риби, чи дотримано постачальником продукції вимоги щодо її транспортування.
У ході досудового розслідування кримінального провадження необхідно з`ясувати питання: взаємовідносини щодо здійснення господарських операцій фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 , ТОВ «ЧУДО-ЮДО» із постачальниками сировини для подальшої переробки, джерела походження сировини (свіжої риби) для подальшої переробки, суб`єктів господарювання та громадян, яким здійснювалося постачання готової рибної продукції, взаємовідносини щодо здійснення господарських та розрахункових операцій між ними та фізичною особою-підприємцем ОСОБА_5 , ТОВ «ЧУДО-ЮДО».
Тим самим, виникла необхідність у зверненні до слідчого судді Світловодського міськрайонного суду з клопотанням про надання дозволу Головному управлінню Держпродспоживслужби в Кіровоградській області на проведення позапланової перевірки дотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», ДСТУ 2641:2007 Продукти рибні, Державних санітарних норм і правил для підприємств і суден, що виробляють продукцію з риби та інших водних живих ресурсів у діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 , Товариства з обмеженою відповідальністю «ЧУДО-ЮДО» з метою з`ясування фактів можливих порушень вимог законодавства при здійсненні закупівлі (придбання), транспортування, зберігання, подальшої переробки сировини живої риби, джерел її походження, продажу готової продукції суб`єктам господарювання та громадянам за період з 01.01.2017 по 07.06.2017 включно, наявність дозвільних документів на здійснення діяльності, чи допущено виробником порушення технологічного процесу при переробці риби її зберіганні, чи дотримано постачальником продукції вимоги щодо її транспортування.
Фізична особа-підприємець ОСОБА_5 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) та ТОВ «ЧУДО_ЮДО» перебувають на податковому обліку в Олександрійській об`єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області (Світловодському відділенні)
В судовому засіданні прокурор підтримав заявлене клопотання, просить суд його задовольнити та надати дозвіл на проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства про безпечність і якість харчових продуктів з наведених у клопотанні підстав.
Особи, стосовно яких заявлено клопотання про призначення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства про безпечність і якість харчових продуктів, у судове засідання не викликався.
Заслухавши прокурора, перевіривши матеріали кримінального провадження, знаходжу клопотання обґрунтованим, таким, що підлягає задоволенню з таких підстав.
В судовому засіданні було встановлено, що до чергової частини Світловодського ВП ГУ НП в Кіровоградській області надійшло повідомлення Головного управління Держдпродспоживслужби в Кіровоградській області, про те, що ними отримано інформацію від Головних управлінь Держдпродспоживслужб в місті Києві та в Херсонській області про порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням), що спричинили поширення цих захворювань, та спричинили загибель людини, а саме: випадки захворювання на ботулізм серед мешканці міста Києва та міста Херсона, з яких один випадок летальний. При проведені санітарно-епідеміологічних розслідувань даних випадків встановлено, що постраждалі вживали в`ялену рибу (лящ, тарань, короп, карась), придбану в торгівельних мережах супермаркетів, виробником якої відповідно до представлених супровідних документів (декларацій виробника) є ФОП ОСОБА_5 (юридична адреса: АДРЕСА_2 ; адреса виробничих потужностей: АДРЕСА_3 ; постачальник готової продукції: ТОВ «Чудо-Юдо», зареєстроване в місті Світловодську по вулиці Богуна, 11, квартира 6), керівником якого є ОСОБА_6 .
Органом досудового розслідування розпочате кримінальне провадження №12017120270001036 внесене до ЄРДР від 01 червня 2017 року щодо невстановленої особи, за ознаками кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена, за попередньою кваліфікацією, за ч.2 ст.325 КК України.
У ході досудового розслідування шляхом проведення слідчих дій, експертиз та лабораторних досліджень необхідно встановити легальність джерел постачання сировини для переробки, а також, чи було допущено виробником порушення технологічного процесу при переробці риби, чи дотримано постачальником продукції вимоги щодо її транспортування.
Постановою слідчого 08 червня 2017 року призначено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства про безпечність і якість хачових продуктів у діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 та ТОВ «ЧУДО-ЮДО» до проведення якої залучено Головне управління Держпродспоживслужбу у Кіровоградській області, з питань:
- взаємовідносини щодо здійснення господарських операцій фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 із постачальниками сировини для подальшої переробки, джерела походження сировини (свіжої риби) для подальшої переробки, її придбання, укладення господарських договорів для забезпечення діяльності, в тому числі, з органами контролю для лабораторних досліджень якості, безпечності сировини та готової продукції, наявність дозвільних документів для здійснення діяльності, встановлення кількості, обсягу, номенклатури, асортименту придбаної сировини, наявність медичних книжок та проведеного медичного огляду у найманої праці, господарські взаємовідносини із товариством з обмеженою відповідальністю «ЧУДО-ЮДО», чи допущено виробником ФОП ОСОБА_5 порушення технологічного процесу, державних стандартів, санітарних норм і правил при зберіганні сировини, переробці сировини, виготовленні рибної продукції, зберіганні готової продукції, чи проводились, із якою періодичністю, якою установою лабораторні дослідження якості та безпечності сировини, готової продукції, ким здійснювався їх лабораторний контролю, чи наявні ветеринарні свідоцтва на отриману для переробки сировину та готову продукцію, інші документи щодо їх якості і безпечності (на які саме партії), чи розроблено технічні умови переробки, як вони використовуються, чи дотримуються, до яких органів контролю з якою періодичністю направлялися звіти за період з 01.01.2017 по 07.06.2017 включно;
- взаємовідносини щодо здійснення господарських операцій товариства з обмеженою відповідальністю «ЧУДО-ЮДО» із суб`єктами господарювання, громадянами щодо оптового постачання готової продукції для подальшого продажу у роздрібній торговельній мережі, наявність дозвільних документів на здійснення діяльності, встановлення кількості, обсягу, номенклатури, асортименту, переліку проданої готової продукції, суб`єктів, яким здійснено її постачання, чи дотримано постачальником продукції вимоги щодо її зберігання транспортування,наявність медичних книжок та проведеного медичного огляду у найманої праці, чи допущено ТОВ «ЧУДО-ЮДО» порушення технологічного процесу, державних стандартів, санітарних норм і правил при зберіганні та транспортуванні готової рибної продукції, чи проводились, із якою періодичністю, якою установою лабораторні дослідження якості та безпечності сировини, готової продукції, ким здійснювався їх лабораторний контролю, чи наявні ветеринарні свідоцтва на отриману для переробки сировину та готову продукцію, інші документи щодо їх якості і безпечності (на які саме партії)за період з 01.01.2017 по 07.06.2017 включно.
Статтею 2 КПК України встановлено, що завданями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» державне регулювання у сфері безпечності харчових продуктів здійснюється з метою захисту життя, здоров`я та інтересів споживачів. Держава здійснює регулювання безпечності та окремих показників якості харчових продуктів шляхом: встановлення санітарних заходів; встановлення вимог до окремих показників якості харчових продуктів; державної реєстрації визначених цим Законом об`єктів санітарних заходів; видачі, припинення, анулювання та поновлення експлуатаційного дозволу; інформування та підвищення обізнаності операторів ринку і споживачів щодо безпечності та окремих показників якості харчових продуктів; встановлення вимог щодо стану здоров`я персоналу потужностей; участі у роботі відповідних міжнародних організацій; здійснення державного контролю; притягнення операторів ринку, їх посадових осіб до відповідальності у разі порушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.
Згідно з Положенням про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 №667, та Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в області, в місті Києві, затвердженим наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 15.02.2016 № 45, територіальні органи Держпродспоживслужби здійснюють: державний нагляд (контроль) за діяльністю суб`єктів господарювання, які здійснюють виробництво, перевезення, зберігання, реалізацію органічної продукції (сировини); безпечністю харчових продуктів у процесі їх виробництва та/або обігу з метою їх експорту та імпорту; дотриманням санітарного законодавства; безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів; беруть участь у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань, спрямованих на виявлення причин та умов, що призводять до виникнення і поширення інфекційних хвороб, у тому числі через харчові продукти, групових та індивідуальних харчових отруєнь, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) та радіаційних уражень, випадків порушення норм радіаційної безпеки, санітарних правил роботи з радіоактивними речовинами, іншими джерелами іонізуючих випромінювань, та вживає заходів щодо їх усунення відповідно до законодавства.
Згідно з пунктом 2 Постанови Кабінету Міністрів України «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами» від 13.08.2014 №408 зі змінами, надання дозволу на проведення перевірок підприємств, установ, організації, фізичних осіб-підприємців не потребується у разі, коли такі перевірки проводяться за рішенням суду, на вимогу службових осіб у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.
На підставі викладеного, з метою забезпечення кримінального провадження, та повноти та всебічності розслідування кримінального провадження, в передбачені кримінально - процесуальним законодавством строки, належного зібрання доказів про обставини вчинення кримінального правопорушення, встановлення істини та подальшого прийняття законного процесуального рішення, клопотання як обґрунтоване підлягає задоволенню.
Керуючись, ст.ст.78, 82.2 ПК України, ст. ст. ст.ст.30, 110, 372 КПК України, Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Постановою Кабінету Міністрів України «Питання запровадження обмежень на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами», Положенням про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Положенням про Головне управління Держпродспоживслужби в області,слідчий суддя, -
У Х В А Л И В:
Клопотання слідчого задовольнити.
Надати дозвіл Головному управлінню Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (ідентифікаційний код 40342220, поштовий індекс 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84) на проведення позапланової перевірки дотримання вимог законодавства щодо основних принципів та вимог до безпечності та якості харчових продуктівза кримінальним провадженням №12017120270001036 від 02.06.2017 року, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 325 КК України, у діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) перебуває на податковому обліку в Олександрійській об`єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області (Світловодському відділенні), оскільки зареєстрований та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_1 , фактичне розташування виробничих потужностей Кіровоградська область, Світловодський район, с. Павлівка, вул. Центральна, 34-а, та Товариства з обмеженою відповідальністю «ЧУДО-ЮДО» (ідентифікаційний код 39707823) перебуває на податковому обліку в Олександрійській об`єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області (Світловодському відділенні), яке зареєстроване за адресою: 27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Богуна, буд. 11, кім. 6, директор ОСОБА_6 , з таких питань:
- взаємовідносини щодо здійснення господарських операцій фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 із постачальниками сировини для подальшої переробки, джерела походження сировини (свіжої риби) для подальшої переробки, її придбання, укладення господарських договорів для забезпечення діяльності, в тому числі, з органами контролю для лабораторних досліджень якості, безпечності сировини та готової продукції, наявність дозвільних документів для здійснення діяльності, встановлення кількості, обсягу, номенклатури, асортименту придбаної сировини, наявність медичних книжок та проведеного медичного огляду у найманої праці, господарські взаємовідносини із товариством з обмеженою відповідальністю «ЧУДО-ЮДО», чи допущено виробником ФОП ОСОБА_5 порушення технологічного процесу, державних стандартів, санітарних норм і правил при зберіганні сировини, переробці сировини, виготовленні рибної продукції, зберіганні готової продукції, чи проводились, із якою періодичністю, якою установою лабораторні дослідження якості та безпечності сировини, готової продукції, ким здійснювався їх лабораторний контролю, чи наявні ветеринарні свідоцтва на отриману для переробки сировину та готову продукцію, інші документи щодо їх якості і безпечності (на які саме партії), чи розроблено технічні умови переробки, як вони використовуються, чи дотримуються, до яких органів контролю з якою періодичністю направлялися звіти за період з 01.01.2017 по 07.06.2017 включно;
- взаємовідносини щодо здійснення господарських операцій товариства з обмеженою відповідальністю «ЧУДО-ЮДО» із суб`єктами господарювання, громадянами щодо оптового постачання готової продукції для подальшого продажу у роздрібній торговельній мережі, наявність дозвільних документів на здійснення діяльності, встановлення кількості, обсягу, номенклатури, асортименту, переліку проданої готової продукції, суб`єктів, яким здійснено її постачання, чи дотримано постачальником продукції вимоги щодо її зберігання транспортування,наявність медичних книжок та проведеного медичного огляду у найманої праці, чи допущено ТОВ «ЧУДО-ЮДО» порушення технологічного процесу, державних стандартів, санітарних норм і правил при зберіганні та транспортуванні готової рибної продукції, чи проводились, із якою періодичністю, якою установою лабораторні дослідження якості та безпечності сировини, готової продукції, ким здійснювався їх лабораторний контролю, чи наявні ветеринарні свідоцтва на отриману для переробки сировину та готову продукцію, інші документи щодо їх якості і безпечності (на які саме партії)за період з 01.01.2017 по 07.06.2017 включно.
Проведення документальної позапланової перевірки дотримання вимог податкового законодавства доручити Головному управлінню Держпродспоживслужби в Кіровоградській області (ідентифікаційний код 40342220, поштовий індекс 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84).
Встановити терміни для проведення ревізії у період з 16 червня 2017 року по 26 червня 2017 року, про результати повідомити Світловодський відділ Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області з наданням акту ревізії та матеріалів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя підпис Згідно з оригіналом
Слідчий суддя Світловодського міськрайонного суду
Кіровоградської області ОСОБА_1
Суд | Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 12.06.2017 |
Оприлюднено | 07.03.2023 |
Номер документу | 67052797 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Андріянов О. В.
Кримінальне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Андріянов О. В.
Кримінальне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Андріянов О. В.
Кримінальне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Мельничик Ю. С.
Кримінальне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Мельничик Ю. С.
Кримінальне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Мельничик Ю. С.
Кримінальне
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області
Мельничик Ю. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні