ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"23" червня 2017 р.Справа № 915/712/16 Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: суддів ОСОБА_1 ОСОБА_2, ОСОБА_3 розглянувши апеляційну скаргу Українсько-Молдавського спільного підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю Жемчужина на рішення господарського суду Миколаївської області від 31.03.2017р. у справі№ 915/712/16 за позовом Українсько-Молдавського спільного підприємства Товариства з обмеженою відповідальністю Жемчужина до відповідача треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на боці позивача: треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на боці відповідача: проПриватного підприємства Бриз-Юг 1)Державне підприємство Вібропрібор 2)Товариство з обмеженою відповідальністю Фірма Дісконт 1)Товариство з обмеженою відповідальністю Перлина Чорномор'я 2)Компанія Лардіана Компані Лімітед визнання недійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна бази відпочинку Жемчужина , яка складається з двох спальних корпусів, позначених в технічному паспорті літерою А і А' ; столової, позначеною літерою Б ; овочевого сховища - складів за літерою В і Г ; кафе Ветерок - відео зал, позначений літерою Д ; вбиральні, літерою Ж ; душових, літерою Е ; електричного котла та розташована в зоні відпочинку Коблево Березанського району Миколаївської області по вул.Морська, 155, 155-а, укладений 23 жовтня 2006 року між Українсько-Молдавським спільним підприємством Жемчужина та ПП Бриз-Юг
Ухвалою Одеського апеляційного господарського суду від 10.05.2017р. (у складі колегії суддів: головуючого - Богатиря К.В., суддів - Разюк Г.П., Ярош А.І.) прийнято апеляційну скаргу до провадження та справу призначено до розгляду на 07.06.2017р. о 14:00.
Ухвалою Одеського апеляційного господарського суду від 07.06.2017р. (у складі колегії суддів: головуючого - Богатиря К.В., суддів - Разюк Г.П., Ярош А.І.) розгляд апеляційної скарги по справі № 915/712/16 відкладено на 26.06.2017р. об 11:00.
Розпорядженням керівника апарату суду № 542 від 23.06.2017р. призначено повторний автоматичний розподіл справи у зв'язку із перебуванням судді Разюк Г.П. у відпустці.
Відповідно до протоколу автоматичної зміни складу колегії суддів від 23.06.2017р., сформовано новий склад колегії: головуючий суддя Богатир К.В., судді: Жеков В.І., Ярош А.І.
Керуючись ст. 86, 98 ГПК України, Одеський апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1.Прийняти апеляційну скаргу до провадження з призначеним розглядом на 26.06.2017р. об 11:00, судове засідання відбудеться у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду, за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 29, зал судового засідання № 8 (3-й поверх).
2.Попередити сторін, що у разі нез'явлення їх представників у судове засідання апеляційна скарга буде розглянута за наявними матеріалами в справі.
Головуючий К.В. Богатир
Судді: В.І. Жеков
ОСОБА_3
Суд | Одеський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 23.06.2017 |
Оприлюднено | 04.07.2017 |
Номер документу | 67426603 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Одеський апеляційний господарський суд
Богатир К.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні