Ухвала
від 10.07.2017 по справі 903/44/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"10" липня 2017 р. Справа № 903/44/17

Господарський суд Волинської області, розглянувши матеріали по справі

за позовом Публічного акціонерного товариства "БАНК ФОРУМ", м.Київ

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача:

- Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, м.Київ

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕСТ ОЙЛ ГРУП", м. Луцьк

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:

Товариство з обмеженою відповідальністю “ЗОЛОТИЙ ЕКВАТОР”, м. Луцьк

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:

Мале приватне підприємство "ВК Імпекс", м. Луцьк

про звернення стягнення на предмет іпотеки

                                                                                          Суддя Бондарєв С.В.

                                                                      

Суть спору: ухвалою господарського суду Волинської області від 01.03.2017р. у справі №903/44/17 за позовом Публічного акціонерного товариства "БАНК ФОРУМ" до Товариства з обмеженою відповідальністю “ВЕСТ ОЙЛ ГРУП”, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, третя особа, яка не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю “ЗОЛОТИЙ ЕКВАТОР”, третя особа, яка не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Мале приватне підприємство “ВК Імпекс” про звернення стягнення на предмет іпотеки призначено по справі судову експертизу, провадження у справі - зупинено.

Проведення експертизи доручено Волинському відділенню Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз (м. Луцьк, вул. Червоного Хреста, 16).

У зв'язку з припиненнями повноважень судді Вороняка А.С. керівником апарату господарського суду Волинської області було прийнято розпорядження №01-3/37 від 27.03.2017р. "Щодо призначення повторного автоматизованого розподілу судових справ".

Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями справу №903/44/17 було розподілено судді Бондарєву С.В.

Ухвалою суду від 30.03.2017р. суддею Бондарєвим С.В. справу №903/23/17 було прийнято до провадження.

13.06.2017р. через відділ документального забезпечення та контролю суду від Волинського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз надійшли супровідні листи №829 від 26.05.2017р. (вх.№01-81/97/17) та №805 від 25.05.2017р. (вх.№01-81/96/17) з клопотаннями експертів про узгодження дати огляду об'єктів дослідження, надання додаткових матеріалів необхідних для дачі висновку у справі (надання переліку об'єктів дослідження, заключення технічного стану об'єктів дослідження), що є підставою для поновлення провадження у справі та вчинення процесуальних дій.

10.07.2017р. Волинським відділенням Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз повернуто господарському суду Волинської області матеріали справи № 903/44/17.

У зв'язку з необхідністю розгляду клопотань експертів про узгодження дати огляду об'єктів дослідження, надання додаткових матеріалів необхідних для дачі висновку у справі (надання переліку об'єктів дослідження, заключення технічного стану об'єктів дослідження), розгляд справи № 903/44/17 слід поновити.

Керуючись ст.ст. 65, 79, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,-

ухвалив:

1. Провадження у справі №903/44/17 поновити.

2. Розгляд клопотань експертів призначити на 17.07.2017р. на 10:30год.

3. Зобов'язати сторін надати суду акти технічного стану рухомого майна; перелік об'єктів дослідження та заключення технічного стану об'єктів дослідження.

          Сторонам та третім особам надіслати ухвалу суду рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

          Суддя                                                                                 С. В. Бондарєв

СудГосподарський суд Волинської області
Дата ухвалення рішення10.07.2017
Оприлюднено13.07.2017
Номер документу67634529
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —903/44/17

Ухвала від 05.06.2019

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

Ухвала від 23.05.2019

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

Ухвала від 03.10.2018

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

Ухвала від 19.09.2018

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

Ухвала від 27.08.2018

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

Ухвала від 18.01.2018

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

Ухвала від 12.01.2018

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

Ухвала від 10.10.2017

Господарське

Господарський суд Волинської області

Якушева Інна Олександрівна

Ухвала від 17.07.2017

Господарське

Господарський суд Волинської області

Бондарєв Сергій Васильович

Ухвала від 10.07.2017

Господарське

Господарський суд Волинської області

Бондарєв Сергій Васильович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні