Ухвала
від 02.08.2017 по справі 809/607/16
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

02 серпня 2017 року м. Київ К/800/26256/17

Суддя Вищого адміністративного суду України Мороз Л.Л. перевіривши касаційну скаргу Приватного підприємства "ВІМ-АГРО" на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 15 червня 2017 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "МБК Агротехніка" до Відділу державної реєстрації Тисменицької районної державної адміністрації Івано-Франківської області, Сектору державної реєстрації Богородчанської районної державної адміністрації Івано-Франківської області, треті особи: Тисменицька районна державна адміністрація Івано-Франківської області, Богородчанська районна державна адміністрація Івано-Франківської області, Приватне підприємство "Вім-Агро" про визнання дій протиправними та зобов"язання вчинити дії, -

в с т а н о в и в :

Відповідно до частини 4 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених ст. 212 цього Кодексу і особа, яка її подала не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

При огляді матеріалів касаційної скарги суддею-доповідачем встановлено, що підстави, вказані скаржником у заяві про поновлення строку на оскарження судового рішення у справі визнані неповажними, оскільки не підтверджені відповідними доказами.

Крім того, касаційна скарга не відповідає вимогам ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме, платіжне доручення про сплату судового збору, додане до касаційної скарги, оплачене в меншому розмірі ніж належить до сплати.

Відповідно до частини 1 статті 4 Закону України "Про судовий збір" (в редакції на момент звернення до суду), судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Частиною 3 статті 4 Закону України "Про судовий збір" (в редакції на момент звернення до суду) передбачено, що за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру який подано суб'єктом владних повноважень, юридичною особою або фізичною особою - підприємцем сплачується судовий збір в сумі 1 розміру мінімальної заробітної плати.

Статтею 8 Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" з 01 січня 2016 року мінімальна заробітна плата установлена у місячному розмірі - 1378 грн.

Абзацом другим частини третьої статті 6 Закону України "Про судовий збір" встановлено, що у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

Згідно статті 4 Закону України "Про судовий збір", за подання касаційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду ставка судового збору становить 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.

Як вбачається з матеріалів касаційної скарги, в даній справі позивачем заявлено вісім позовних вимог немайнового характеру.

Отже, судовий збір (немайнового характеру) за подання касаційної скарги на рішення суду в даній справі становить 13228, 80 (1378 грн.*8*1,2 (120%)).

За таких обставин, скаржнику потрібно направити на адресу суду документ про сплату судового збору з урахування суми, вже сплаченої відповідно до платіжного доручення № 96 від 27 липня 2017 року.

Отже, касаційна скарга не відповідає вимогам ст. ст. 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України.

За таких обставин, відповідно до правил частини четвертої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України касаційну скаргу необхідно залишити без руху і надати скаржнику термін для виправлення зазначених недоліків.

Роз'яснити, що у разі невиконання у встановлений строк вимог статті 213 КАС України касаційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута; вимог статті 214 КАС України - судом буде відмовлено у відкритті касаційного провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 213, 214, 215 Кодексу адміністративного судочинства України, -

у х в а л и в :

Касаційну скаргу Приватного підприємства "ВІМ-АГРО" на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 15 червня 2017 року - залишити без руху.

Встановити строк для усунення зазначених недоліків, терміном тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України Л.Л. Мороз

СудВищий адміністративний суд України
Дата ухвалення рішення02.08.2017
Оприлюднено10.08.2017
Номер документу68205196
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —809/607/16

Ухвала від 05.10.2017

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Яворський Іван Олександрович

Ухвала від 29.09.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз Л.Л.

Ухвала від 11.09.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз Л.Л.

Ухвала від 02.08.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз Л.Л.

Ухвала від 11.07.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз Л.Л.

Ухвала від 11.07.2017

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Мороз Л.Л.

Постанова від 15.06.2017

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Яворський Іван Олександрович

Ухвала від 05.01.2017

Адміністративне

Львівський апеляційний адміністративний суд

Яворський Іван Олександрович

Постанова від 01.12.2016

Адміністративне

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

Кафарський В.В.

Постанова від 01.12.2016

Адміністративне

Івано-Франківський окружний адміністративний суд

Кафарський В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні