Ухвала
від 29.08.2017 по справі 916/1619/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

"29" серпня 2017 р.Справа №916/1619/17

За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю „Полімер-Продукт"

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Південна Пальміра-Торг"

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „КВС-Україна"

про стягнення 30000грн.

Суддя Малярчук І.А.

Представники сторін

від позивача: Іваницький А.М., згідно довіреності від 29.05.2017р.; Сержант О.Ю., згідно довіреності від 15.08.2017р.

від відповідача: не з`явився

від третьої особи: Бєляєва І.А., згідно довіреності №29 від 10.01.2017р.

СУТЬ СПОРУ: про стягнення 30000грн.

Ухвалою суду від 13.07.2017р. порушено провадження по справі №916/1619/17.

Частиною першою ст.69 ГПК України визначено, що спір має бути вирішено господарським судом у строк не більше двох місяців від дня одержання позовної заяви.

В процесі розгляду справи по суті представник позивача звернувся до суду із клопотанням від 16.08.2017р. за вх.№2-4357/17 про продовження строку розгляду справи, у зв'язку з необхідністю підготовки та надання додаткових документів по справі.

Відповідно до ч.3 ст.69 ГПК України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.

Враховуючи необхідність встановлення судом обставин справи шляхом витребування у сторін додаткових документів з метою її повного та всебічного розгляду, та те, що 11.09.2017р. закінчується строк розгляду справи, суд задовольняє вказане клопотання щодо продовження строку розгляду справи, у зв`язку з чим, відповідно до ч.3 ст.69 ГПК України продовжує строк розгляду справи до 26.09.2017р.

Також, у клопотанні від 16.08.2017р. за вх.№2-4357/17 ТОВ „Полімер-Продукт" просить суд залучити до участі у справі ФОП ОСОБА_4 в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача, яке обґрунтовано тим, що до здійснення фактичного перевезення вантажу, заборгованість за яке є предметом спору у даній справі, залучався ФОП ОСОБА_4

Частинами 1, 3 ст. 27 ГПК України передбачено, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або ініціативи господарського суду. Питання про допущення або залучення третіх осіб до участі у справі вирішується господарським судом, який виносить з цього приводу ухвалу.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що для встановлення всіх суттєвих обставин справи, та оскільки рішення у справі може вплинути на права та обов'язки ФОП ОСОБА_4, слід залучити його до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача.

Приймаючи до уваги те, що представник відповідача в судове засідання не з`явився та сторонами не надані витребувані судом документи, суд відкладає розгляд справи.

Враховуючи те, що розгляд справи згідно ухвали від 27.07.2017р. призначено в режимі відеоконференції, наступне судове засідання у справі проводитиметься в режимі відеоконференції.

Керуючись ч.3 ст.69, п.п.1, 2 ст.77, ст.ст.74-1, 86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Продовжити строк розгляду справи до 26.09.2017р.

2. Залучити до участі у справі Фізичну особу - підприємця ОСОБА_4 (21029, АДРЕСА_1, код НОМЕР_1) в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача.

3. Відкласти розгляд справи на „14" вересня 2017р. о 10год.20хв.

4. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м.Одеса, пр-т. Шевченка, 29, в залі №13 тел. (0482)307-976.

5. Доручити Господарському суду Хмельницької області забезпечити проведення судового засідання по справі №916/1619/17, яке призначене на „14" вересня 2017р. о 10год.20хв., в режимі відеоконференції в приміщенні Господарського суду Хмельницької області. У судовому засіданні в режимі відеоконференції братиме участь представник ТОВ „Полімер-Продукт" (код 33058932).

6. Зобов'язати сторони:

позивача надати: докази, крім поданих до позову, виконання робіт, надання послуг на суму заявлених позовних вимог; докази надсилання копії позову третій особі - ФОП ОСОБА_4;

відповідача надати: відзив на позов у порядку ст.59 ГПК України; установчі документи; оригінали та належним чином засвідчені копії договору-заявки №190716 від 19.07.2016р.;

третю особу - „КВС-Україна" надати: докази перебування товару, що перевозився за накладною №ДКд-ЕЕ №400000000.2016.903476 від 21.07.2016р., на складі ТОВ „КВС-Україна" та його подальшої передачі ТОВ „Південна Пальміра-Торг";

третю особу - ФОП ОСОБА_4 надати: пояснення по суті спору; свідоцтво про державну реєстрацію ФОП; оригінали та належним чином засвідчені копії документів, що свідчать про проведення експедирування вантажу на користь ТОВ "КВС-Україна".

7. Явка представників сторін обов'язкова.

Суддя І.А. Малярчук

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення29.08.2017
Оприлюднено30.08.2017
Номер документу68512780
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —916/1619/17

Ухвала від 25.04.2018

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Ухвала від 28.02.2018

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Єршова Л. С.

Ухвала від 27.02.2018

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Рішення від 14.09.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Ухвала від 29.08.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Ухвала від 15.08.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Ухвала від 27.07.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

Ухвала від 13.07.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Малярчук І.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні