Ухвала
від 29.08.2017 по справі 5015/438/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

29.08.2017 р. Справа № 5015/438/11

Суддя Березяк Н.Є.

Розглянувши матеріали заяви : ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк»в особі Центральної філії ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк» , м.Львів

про заміну сторони у виконавчому провадженні

у справі № 5015/438/11

за позовом: ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк»в особі Центральної філії ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк» , м.Львів

до відповідача: Фермерське господарство «Яворівська птахофабрика» , с. Кожичі, Яворівський район, Львівська область

про стягнення 394 203,42 грн.

Зацікавлена особа: Яворівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Львівська область м.Яворів

На розгляд Господарського суду Львівської області ОСОБА_1 акціонерним товариством «Кредобанк»в особі Центральної філії ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк» подано заяву, в якій просить замінити сторону у виконавчому провадженні у справі № 5015/438/11 з ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк» на ТОВ Фінансова компанія Приватні інвестиції .

Крім цього, заявник ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк»в особі Центральної філії ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк» просить суд проводити судове засіданні в режимі відеоконференції та доручити проведення відеоконференції Господарському суду Київської області.

Відповідно до ст. 74 1 ГПК України господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Зі змісту наведеної норми права слідує, що необхідність проведення судового засідання у режимі відеоконференції визначається судом, що розглядає господарську справу. Випадки, в яких суд може постановити ухвалу про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції не визначені у законі. Проте, необхідність здійснення відеоконференції, на думку суду, визначається з урахуванням обставин справи, її складності та потреби у наданні пояснень залучених спеціалістів чи інших учасників процесу, які за станом здоров'я чи з інших незалежних від цих осіб причин не можуть бути присутніми у засіданні суду, а їх участь є обов'язковою.

На думку суду, призначення судового засідання у режимі відеоконференції повинно здійснюватись у виключних випадках, коли за об'єктивних причин учасник процесу не може брати участь у засіданні, а його участь є необхідною для встановлення всіх обставин справи.

У даній заяві, заявник не наводить жодних обґрунтованих причин для проведення відеоконференції.

З огляду на викладене, у задоволенні клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції слід відмовити.

Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 25, 74 1 , 86 Господарського процесуального кодексу України суд, -

У Х В А Л И В:

1. Прийняти заяву до розгляду.

2. Відмовити ОСОБА_1 акціонерному товариству «Кредобанк»в особі Центральної філії ОСОБА_1 акціонерного товариства «Кредобанк» у задоволенні клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

3. Розгляд заяви призначити в судове засідання на 06.09.17 р. о 10:00 год.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду за адресою: 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128 , 2-й поверх.

4. Явку в судове засідання повноважних представників заявника, позивача, відповідача визнати обов'язковою.

Суддя Березяк Н.Є.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення29.08.2017
Оприлюднено04.09.2017
Номер документу68589276
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5015/438/11

Ухвала від 13.09.2017

Господарське

Господарський суд Львівської області

Березяк Н.Є.

Ухвала від 06.09.2017

Господарське

Господарський суд Львівської області

Березяк Н.Є.

Ухвала від 05.09.2017

Господарське

Господарський суд Львівської області

Березяк Н.Є.

Ухвала від 29.08.2017

Господарське

Господарський суд Львівської області

Березяк Н.Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні