Постанова
від 30.03.2011 по справі 3-266/11
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перемишлянський районний суд Львівської області

м. Перемишляни, вул. Галицька, 67а, 81200, (03263) 2-17-76

30.03.2011 м.Перемишляни

Суддя Перемишлянського районного суду Львівської області Кіпчарський Микола Олексійович , розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ з ОАТ Перемишлянського району та АТІ при ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності,

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2

за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

встановив:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ВО1 №075579 від 04.01.2011р., ОСОБА_1 04.01.2011 року о 18 год. 00 хв., в с.Шайбівка керував транспортним засобом марки МТЗ-80, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, чим порушив вимоги Правил дорожнього руху України.

Відповідно до ст.268 Кодексу України про адміністративні правопорушення справа розглядалась у відсутності правопорушника, який в судове засідання не з'явився, не повідомив суд про причини неявки та не заявляв клопотання про відкладення розгляду справи.

Дослідивши матеріали справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявний склад правопорушення передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стверджується протоколом про адміністративне правопорушення, особистим поясненням правопорушника, що є у протоколі про адміністративне правопорушення та іншими матеріалами справи.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу яка притягається до адміністративної відповідальності, ступінь вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, керуючись ст.ст. 24, 221, 283-285, 294 КпАП України,

постановив:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на ОСОБА_1 стягнення у виді 1 (одного) року позбавлення права керування транспортними засобами. .

На постанову може бути подана апеляційна скарга, чи внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Львівської області через Перемишлянський районний суд Львівської області.

Суддя: Кіпчарський Микола Олексійович

СудПеремишлянський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення30.03.2011
Оприлюднено11.09.2017
Номер документу68675815
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-266/11

Постанова від 23.05.2011

Адмінправопорушення

Славутицький міський суд Київської області

Орел А. С.

Постанова від 21.01.2011

Адмінправопорушення

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Федіна А. В.

Постанова від 30.03.2011

Адмінправопорушення

Перемишлянський районний суд Львівської області

Кіпчарський М. О.

Постанова від 30.03.2011

Адмінправопорушення

Кілійський районний суд Одеської області

Гавриш М. З.

Постанова від 27.04.2011

Адмінправопорушення

Тальнівський районний суд Черкаської області

Міщенко К. М.

Постанова від 28.01.2011

Адмінправопорушення

Хортицький районний суд м.Запоріжжя

Громов І. Б.

Постанова від 25.03.2011

Адмінправопорушення

Баранівський районний суд Житомирської області

Михалюк О. П.

Постанова від 17.01.2011

Адмінправопорушення

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Дяченко І. В.

Постанова від 15.03.2011

Адмінправопорушення

Іллінецький районний суд Вінницької області

Мотрук М. І.

Постанова від 10.05.2011

Адмінправопорушення

Нижньосірогозький районний суд Херсонської області

Цесельська О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні