Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області
м. Вознесенськ, вул. Кібріка, 11, 56500, (05134) 4-25-83
Справа №2-2165/2010
У Х В А Л А
14 грудня 2010 року суддя Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області Ротар М.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И Л А:
22 листопада 2010 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про розірвання шлюбу між ним та ОСОБА_2.
Ухвалою судді від 25.11.2010 року вказана заява була залишена без руху для усунення недоліків. Недоліки, зазначені в ухвалі, не усунуті, а саме:
1) згідно до ст. 15 ЦК України суди розглядають справи в порядку позовного (позовна заява), наказного (заява про видачу судового наказу) та окремого провадження (заява), тому позивачу необхідно було визначитися з формою звернення до суду (позовна заява або заява); відповідно до ст.105 Сімейного кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовною заявою одного з подружжя на підставі рішення суду.
2) невірно вказана назва суду, до якого подається позовна заява,
3) позовна заява не містить ім'я відповідача, його місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс,
4) не в повному обсязі викладено зміст позовних вимог (не зазначено, який шлюб позивач просить розірвати, коли він був укладений, ким зареєстрований, номер актового запису)
5) в позовній заяві не викладені обставини, якими позивач обґрунтовує свої позовні вимоги (відповідно до ст.112 Сімейного кодексу України суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги інші обставини життя подружжя),
6) не зазначені та не надані докази, що підтверджують кожну обставину, зазначену у позовній заяві (факт укладення шлюбу, факт народження дитини тощо),
7) відсутній перелік документів, які мають бути додані до позовної заяви,
8) не додані документи, що підтверджують сплату судового збору (вісім гривень 50 копійок) та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи (тридцять гривень)
Згідно ч.2 ст.121 ЦПК України, якщо позивач у встановлений строк не виконав вказівок судді по усуненню недоліків позовної заяви, то позовна заява вважається неподаною і повертається позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 119, 120, 121, 209, 210, 293 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И Л А:
Заяву ОСОБА_1 про розірвання шлюбу вважати неподаною і повернути позивачу .
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Вознесенський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухали.
Суддя: М.М. Ротар
Суд | Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 14.12.2010 |
Оприлюднено | 09.09.2017 |
Номер документу | 68717643 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Чередниченко В. Є.
Цивільне
Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області
Ротар М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні