Ухвала
від 20.09.2017 по справі 813/2033/17
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

У Х В А Л А

про призначення до судового розгляду заяви

                     про розстрочення виконання судового рішення

20 вересня 2017 року                                                            справа № 813/2033/17

зал судових засідань № 6

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Гулик А.Г., розглянувши заяву приватного підприємства «Термоком» про розстрочення виконання судового рішення у справі за позовом Головного управління ДФС у Львівській області до приватного підприємства «Термоком» про стягнення коштів з рахунків, -

                                        

                                                   в с т а н о в и в :

приватне підприємство «Термоком» звернулося до суду з заявою від 23.08.2017 №08/07 про розстрочення виконання судового рішення у справі за позовом Головного управління ДФС у Львівській області до приватного підприємства «Термоком» в сумі 33120,11грн.

Ухвалою судді від 06.09.2017 вказану заяву залишено без руху та встановлено позивачу строк для усунення зазначених у ній недоліків до 20.09.2017. У визначений судом строк заявник усунув недоліки заяви.

Керуючись ст.ст. 160, 165, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

у х в а л и в:

заяву приватного підприємства «Термоком» про розстрочення виконання судового рішення у справі за позовом Головного управління ДФС у Львівській області до приватного підприємства «Термоком» про стягнення коштів з рахунків призначити до розгляду в судовому засіданні.

Судовий розгляд заяви відбудеться 02 жовтня 2017 року о 09год. 30хв. в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Львів, вул.Чоловського, 2, 5-й поверх, зал № 6.

          Судовий розгляд заяви буде здійснюватися суддею Гуликом А.Г. одноособово.

          Копію ухвали про призначення до судового розгляду заяви про заміну сторони виконавчого провадження надіслати особам, які беруть участь у справі.

Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю встановленої форми. У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівником або засновниками – наказ, рішення, розпорядження тощо, які підтверджують службовий статус представника. Учасникам процесу разом з оригіналами письмових доказів представити їх копії у відповідній кількості.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

          

Суддя                                                                      А.Г. Гулик

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення20.09.2017
Оприлюднено22.09.2017
Номер документу68978522
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —813/2033/17

Ухвала від 02.10.2017

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулик Андрій Григорович

Ухвала від 20.09.2017

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулик Андрій Григорович

Ухвала від 06.09.2017

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулик Андрій Григорович

Постанова від 24.07.2017

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулик Андрій Григорович

Ухвала від 07.06.2017

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулик Андрій Григорович

Ухвала від 07.06.2017

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Гулик Андрій Григорович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні