ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
26 вересня 2017 року м. Київ К/800/31395/17
Суддя Вищого адміністративного суду України Цвіркун Ю. І. , розглянувши
касаційну скаргу Білоцерківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області
на постанову Київського окружного адміністративного суду від 17.10.2016 року
та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 26.01.2017 року
у справі № 810/1064/16
за позовом Приватного підприємства Агрокс Плюс
до Білоцерківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
встановив:
Білоцерківською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Київській області подано касаційну скаргу.
Відповідно до частини другої статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) касаційна скарга на судові рішення подається протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.
З наданої скаржником копії ухвали суду апеляційної інстанції вбачається, що остання постановлена 26.01.2017 року, тоді як касаційну скаргу подано відповідачем до суду касаційної інстанції 26.09.2017 року. Тобто є підстави вважати, що строк, встановлений частиною другою статті 212 КАС України пропущений.
З огляду на положення частини другої статті 212 КАС України, а також дату подання касаційної скарги, підстави щодо поновлення строку, вказані скаржником, не можуть бути визнані поважними.
Таким чином, скаржнику необхідно вказати інші або обґрунтувати вказані підстави для поновлення строку касаційного оскарження.
Відповідно до частини п'ятої статті 213 КАС України до касаційної скарги додаються, зокрема, документ про сплату судового збору.
Пунктом 3 частини другої статті 4 Закону України Про судовий збір передбачено, що за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду сплачується 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Відповідно до підпункту 1 пункту 3 частини другої статті 4 Закону України Про судовий збір за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру, який подано суб'єктом владних повноважень, юридичною особою ставка судового збору становить 1,5 відсотки ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати.
Враховуючи наведене, додане до касаційної скарги платіжне доручення № 837 від 13.09.2017 року про сплату судового збору у сумі 1 653, 60 грн. свідчить про сплату скаржником судового збору в меншому розмірі, ніж визначено законодавством України.
Враховуючи положення частини четвертої статті 214 КАС України, касаційну скаргу слід залишити без руху, а скаржнику надати строк для усунення зазначених недоліків.
Керуючись частиною четвертою статті 214 КАС України,
ухвалив:
1. Касаційну скаргу Білоцерківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області залишити без руху.
2. Зазначені недоліки можуть бути усунені протягом 30 днів з моменту отримання цієї ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя (підпис Ю.І. Цвіркун
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 26.09.2017 |
Оприлюднено | 29.09.2017 |
Номер документу | 69170170 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Цвіркун Ю.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні