Ухвала
від 29.09.2017 по справі 489/9646/14-ц
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №489/9646/14-ц 29.09.2017

Провадження №22-ц/784/2170/17

Справа 489/9646/14

Провадження № 22 -ц/784/2170/17

У Х В А Л А

29 вересня 2017 року м. Миколаїв

Cуддя апеляційного суду Миколаївської області Колосовський С.Ю., розглянувши апеляційну скаргу Заступника керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 1 на ухвалу Ленінського районного суду м. Миколаєва від 13 вересня 2017 року по справі за скаргою Керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 1 на дії заступника начальника Інгульського відділу державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївської області Терещенка А.О. щодо повернення виконавчого документа без виконання,-

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Ленінського районного суду м. Миколаєва від 13 вересня 2017 року у задоволені скарги Керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 1 на дії заступника начальника Інгульського відділу державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївської області Терещенка А.О. щодо повернення виконавчого документа без виконання відмовлено.

Не погодившись із зазначеною ухвалою, заступник керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 1 звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій одночасно зазначив клопотання про відстрочення сплати судового збору до ухвалення судового рішення у справі, посилаючись на те, що перерахування коштів здійснюється ГУ ДКСУ в Миколаївській області та для цього необхідно певний час.

Відповідно до ч.1 ст. 82 ЦПК України, ч.1 ст. 8 Закону України Про судовий збір суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на визначений строк, але не більше як до ухвалення судового рішення у справі.

Оскільки наведені апелянтом обставини для відстрочення сплати судового збору, не є підставами для відстрочення цих витрат, то клопотання про відстрочення сплати судового збору задоволенню не підлягає.

Відповідно до підпункту 9 пункту 1 частини 2 статті 4 Закону України "Про судовий збір , ставка судового збору за подання апеляційної скарги юридичною особою на ухвалу суду складає 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Враховуючи наведене, судовий збір у даній справі за подачу апеляційної скарги складає 1600 грн. Апелянтом судовий збір не сплачено.

На підставі викладеного та відповідно до вимог ч. 2 ст. 297 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка несплачена судовим збором застосовуються положення ст. 121 цього Кодексу.

Керуючись ст. ст. 82, 121, 297 ЦПК України, ЗУ Про судовий збір , суддя

У Х В А Л И В :

У задоволенні клопотання Заступника керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 1 про відстрочення сплати судового збору за подачу апеляційної скарги на ухвалу Ленінського районного суду м. Миколаєва від 13 вересня 2017 року відмовити.

Апеляційну скаргу Заступника керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 1 на ухвалу Ленінського районного суду м. Миколаєва від 13 вересня 2017 року залишити без руху.

Надати апелянту строк, який не може перевищувати п'яти днів з моменту отримання ним копії даної ухвали для усунення зазначених в цій ухвалі недоліків, а саме сплати 1600 грн. судового збору на зазначений нижче рахунок.

Оригінал квитанції про сплату вказаної суми надати до апеляційного суду Миколаївської області.

Реквізити рахунку для сплати судового збору:

Одержувач коштів: Державний бюджет м. Миколаєва, 22030101

Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37992781

Банк отримувача: ГУДКСУ у Миколаївській області

Код банку отримувача (МФО): 826013

Рахунок отримувача: 31211206780002

Код класифікації доходів бюджету: 22030101

Код ЄДРПОУ суду: 02892675

Призначення платежу: Судовий збір за скаргою Заступника керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 1, Апеляційний суд Миколаївської області, Код ЄДРПОУ 02892675 .

У випадку не виконання вказаних недоліків у зазначений суддею строк, апеляційна скарга буде вважатися неподаною та повернута апелянту.

Суддя апеляційного суду

Миколаївської області С.Ю. Колосовський

СудАпеляційний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення29.09.2017
Оприлюднено29.09.2017
Номер документу69195910
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —489/9646/14-ц

Ухвала від 19.06.2020

Цивільне

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Коваленко І. В.

Ухвала від 31.10.2019

Цивільне

Ленінський районний суд м. Миколаєва

Коваленко І. В.

Постанова від 02.10.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Курило Валентина Панасівна

Ухвала від 12.08.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Курило Валентина Панасівна

Ухвала від 29.11.2017

Цивільне

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

Писана Таміла Олександрівна

Ухвала від 10.11.2017

Цивільне

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

Журавель Валентина Іванівна

Ухвала від 25.10.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Колосовський С. Ю.

Ухвала від 11.10.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Колосовський С. Ю.

Ухвала від 11.10.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Колосовський С. Ю.

Ухвала від 29.09.2017

Цивільне

Апеляційний суд Миколаївської області

Колосовський С. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні