УХВАЛА
11 жовтня 2017 р.Справа № 816/2325/16
Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Калиновський В.А., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Дочірнього підприємства науково-дослідний та виробничо-експериментальний центр нафтової галузі "Нафтогазбурмаш" "Солепром" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 11.09.2017р. по справі № 816/2325/16
за позовом Дочірнього підприємства науково-дослідний та виробничо-експериментальний центр нафтової галузі "Нафтогазбурмаш" "Солепром"
до Управління Держпраці в Полтавській області
про скасування постанови,
ВСТАНОВИВ:
Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 11.09.2017р. частково задоволено позов Дочірнього підприємства науково-дослідний та виробничо-експериментальний центр нафтової галузі "Нафтогазбурмаш" "Солепром" до Управління Держпраці в Полтавській області про скасування постанови .
На зазначену постанову Дочірнім підприємством науково-дослідний та виробничо-експериментальний центр нафтової галузі "Нафтогазбурмаш" "Солепром" подано апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Дочірнього підприємства науково-дослідний та виробничо-експериментальний центр нафтової галузі "Нафтогазбурмаш" "Солепром" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 11.09.2017р. по справі № 816/2325/16 за позовом Дочірнього підприємства науково-дослідний та виробничо-експериментальний центр нафтової галузі "Нафтогазбурмаш" "Солепром" до Управління Держпраці в Полтавській області про скасування постанови.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя (підпис) Калиновський В.А.
Суд | Харківський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.10.2017 |
Оприлюднено | 17.10.2017 |
Номер документу | 69465987 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський апеляційний адміністративний суд
Калиновський В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні