Справа № 761/2772/17
Провадження № 2/761/3443/2017
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 вересня 2017 року Шевченківський районний суд м.Києва у складі:
головуючого судді: Савицького О.А.,
при секретарі: Ющенко Я.М.,
розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Логодім про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
ВСТАНОВИВ:
26.01.2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ТОВ Логодім про поновлення його на роботі на посаді бармена та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Рішенням Шевченківського районного суду м.Києва від 20.06.2017 року ОСОБА_1 відмовлено в задоволенні позову до ТОВ Логодім про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Однак, у вступній та резолютивній частині, а також у повному тексті рішення суду допущено описку, а саме помилково зазначено третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2
Особи, які беруть участь у справі в судове засідання не з'явились, своїх представників до суду не направили, про час і місце судового розгляду повідомлялись належним чином у встановленому законом порядку, причини неявки суду повідомлено не було, а тому відповідно до ч.4 ст. 219 ЦПК України, суд вважає за можливе розглянути питання про внесення виправлень за відсутності вказаних осіб.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи, або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне з власної ініціативи виправити допущену описку у вступній та резолютивній частині, а також у повному тексті рішення суду від 20.06.2017 року, а саме вважати помилково зазначеною третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2
Керуючись ст.ст. 219, 209, 210, 293, 294 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити допущену описку у вступній та резолютивній частині, а також у повному тексті рішення суду від 20 червня 2017 року в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Логодім про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, а саме вважати помилково зазначеною третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2.
Ухвалу суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м.Києва шляхом подачі апеляційної скарги через Шевченківський районний суд м.Києва протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо її не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.09.2017 |
Оприлюднено | 12.10.2017 |
Номер документу | 69481057 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Савицький О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні