Ухвала
від 25.10.2017 по справі 816/1630/17
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

25 жовтня 2017 р.Справа № 816/1630/17

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Яковенко М.М. , розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Дельта Банк" на ухвалу ОСОБА_1 окружного адміністративного суду від 29.09.2017р. по справі № 816/1630/17

за позовом Публічного акціонерного товариства "Дельта Банк"

до Виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради, третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю "ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ ПОЛТАВА"

про визнання нечинним та скасування запису про державну реєстрацію,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою ОСОБА_1 окружного адміністративного суду від 29.09.2017р. залишено без розгляду позов Публічного акціонерного товариства "Дельта Банк" до Виконавчого комітету ОСОБА_1 міської ради, третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю "ЦЕНТР КОМПЛЕКТАЦІЇ ПОЛТАВА" про визнання нечинним та скасування запису про державну реєстрацію.

На зазначену ухвалу суду Публічним акціонерним товариством "Дельта Банк" подано апеляційну скаргу.

ОСОБА_1 окружного адміністративного суду від 13.10.2017 р. № 70 встановлено, що під час розкриття конверта (пакета), надісланого Пат Дельта Банк , в матеріалах апеляційної скаоги відсутній оригінал платіжного доручення про сплату судового збору.

Вказана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ч. 6 ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідної до якої до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.

Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України "Про судовий збір", судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Відповідно до абз. 3 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про державний бюджет України на 2017 рік" прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2017 року - 1600 гривень.

Згідно п. 5 ч. 3 ст. 4 Закону України "Про судовий збір", судовий збір за подачу апеляційної скарги на ухвалу суду встановлено 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Таким чином, за подання апеляційної скарги по даній справі, апелянт повинен сплатити судовий збір у розмірі 1600 гривень.

Зазначені недоліки апеляційної скарги мають бути усунені шляхом направлення до Харківського апеляційного адміністративного суду оригіналу квитанції про сплату судового збору в розмірі 1600 гривень на реквізити: отримувач - УДКСУ у Основ'янському районі м. Харкова, МФО 851011, код ЄДРПОУ 37999628, банк: ГУ ДКСУ в Харківській області, рахунок - 31210206781011, код класифікації доходів бюджету - 22030001, код ЄДРПОУ Харківського апеляційного адміністративного суду 34331173.

Частиною 3 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.

Згідно до пункту 1 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України у разі не усунення вищевказаних недоліків заяви остання буде повернута апелянту.

На підставі вищевикладеного, керуючись ч. 1 ст. 108, ч. 6 ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

У Х В А Л И В:

Апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Дельта Банк" на ухвалу ОСОБА_1 окружного адміністративного суду від 29.09.2017р. по справі № 816/1630/17 - залишити без руху .

Надати Публічному акціонерному товариства "Дельта Банк" строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги 10 календарних днів з наступного дня після отримання копії цієї ухвали.

Роз'яснити Публічному акціонерному товариства "Дельта Банк", що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України скарга буде повернута скаржнику.

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня отримання її копії, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя: (підпис) ОСОБА_2

СудХарківський апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення25.10.2017
Оприлюднено30.10.2017
Номер документу69796734
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —816/1630/17

Постанова від 24.04.2018

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Гриців М.І.

Ухвала від 20.04.2018

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Гриців М.І.

Ухвала від 26.01.2018

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Гриців М.І.

Ухвала від 28.12.2017

Адміністративне

Верховний Суд

Гриців М.І.

Ухвала від 22.11.2017

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Яковенко М.М.

Ухвала від 06.11.2017

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Яковенко М.М.

Ухвала від 06.11.2017

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Яковенко М.М.

Ухвала від 25.10.2017

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Яковенко М.М.

Ухвала від 29.09.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

К.І. Клочко

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні