ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан ОСОБА_1, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

_________________________________________________________________________

УХВАЛА

про порушення провадження у справі про банкрутство

(підготовче засідання)

"07" листопада 2017 р.Справа № 922/3536/17

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Швидкіна А.О.

при секретарі судового засідання Трофименко С.В.

розглянувши заяву ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", м. Харків про визнання банкрутом ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", м. Харків , код ЄДРПОУ 39930924 за участю :

представника боржника : ОСОБА_1, довіреність від 02.08.2017 року

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатор звернувся до господарського суду Харківської області із заявою про порушення справи про банкрутство ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" в порядку, передбаченому ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ухвалою суду від 24.10.2017 року прийнято заяву ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" про порушення справи про банкрутство до розгляду, призначено підготовче засідання по справі на 07.11.2017 року.

Присутній в судовому засіданні представник боржника надав пояснення по суті заяви, просить суд порушити провадження у справі про банкрутство, визнати боржника банкрутом та у зв`язку з скрутним фінансовим становищем підприємства та неможливістю сплачувати послуги арбітражного керуючого у встановленому порядку та розмірі призначити ліквідатором боржника голову ліквідаційної комісії (ліквідатора). Крім того зазначив, що ліквідатор протягом декількох місяців здійснював заходи по припиненню юридичної особи боржника, добре знається на цьому підприємстві, повністю володію інформацією про фінансове становище боржника, що дає йому можливість у найкоротший строк приступити до виконання ним своїх обов'язків ліквідатора та оперативно і без зволікання виконувати ліквідаційні заходи.

Розглянувши заяву ліквідатора ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", заслухавши пояснення представника боржника, здійснивши оцінку поданих суду доказів, суд встановив, що наявні достатні правові підстави для порушення справи про банкрутство ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" у порядку ст.95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", оскільки вартості майна юридичної особи - боржника, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію недостатньо для задоволення вимог всіх його кредиторів.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 1, 16 , 95Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "АСТІКС ПЛЮС", м. Харків, код ЄДРПОУ 39930924.

2. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

3. Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів:

- забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або в позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум (у тому числі одержаних від продажу майна боржника), перебування майна на стадії продажу з моменту оприлюднення інформації про продаж, а також у разі звернення стягнення на заставлене майно та виконання рішень у немайнових спорах;

- забороняється виконання вимог, на які поширюється мораторій;

- не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій;

- зупиняється перебіг позовної давності на період дії мораторію;

- не застосовується індекс інфляції за весь час прострочення виконання грошового зобов'язання, три проценти річних від простроченої суми тощо.

4. Призначити судове засідання на "21" листопада 2017 року о 11:15 год. у приміщенні Господарського суду Харківської області, зал 205.

5. Ухвалу направити боржнику, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору, Міжрайонному відділу державної виконавчої служби по Основ`янському та Слобідському районах міста Харків ГТУЮ у Харківській області, Східній ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області, Комінтернівському районному суду Харківської області.

6. Ухвала про порушення провадження у справі про банкрутство набирає законної сили з моменту її винесення.

Суддя ОСОБА_2

Дата ухвалення рішення 07.11.2017
Оприлюднено 10.11.2017

Судовий реєстр по справі 922/3536/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 26.02.2018 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 12.02.2018 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 09.01.2018 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 09.01.2018 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 18.12.2017 Господарський суд Харківської області Господарське
Постанова від 21.11.2017 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 07.11.2017 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 24.10.2017 Господарський суд Харківської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 922/3536/17

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону