18.09.2017
Справа № 497/1370/17
Провадження № 2/497/815/17
УхвАла
18.09.17 року, суддя Болградського районного суду Одеської області Раца В.А., ознайомившись з матеріалами справи за позовом ОСОБА_1 до Сільськогосподарського виробничого кооперативу "Прогрес-Владичень" про зобов'язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, що знаходиться в межах Владиченської сільської ради Болградського району Одеської області, стягнення матеріальної та моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до СільськоговирСільськогосподарського виробничого кооперативу "Прогрес-Владичень"обничого коопе про зобов'язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, що знаходиться в межах Владиченської сільської ради Болградського району Одеської області, стягнення матеріальної та моральної шкоди.
Вивчивши позовну заяву на предмет дотримання її вимогам ст. 119 ЦПК України, суддя дійшов до висновку, що вона не відповідає вимогам вищезазначеній нормі закону та підлягає залишенню без руху.
Як вбачається з позовної заяви, позивач посилається на те, що йому на праві приватної власності належить земельна ділянка загальною площею 3,02 га, у т.ч. рілля 2,72 га, розташована на території Владиченської сільської ради Болградського району Одеської області, що підтверджується державним актом на право приватної власності на землю серія ЯА № 856976 від 01 лютого 2006 року кадастровий номер 5121482000:01:002:0139. В період, починаючи з восени 2016 року по теперішній час включно вказана земельна ділянка неправомірно використовується відповідачем.
Згідно зі ст. 1 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб.
Відповідно до п.п.3,5,6 ч.2 ст. 119 ЦПК України позовна заяви повинна містити зміст позовних вимог, виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги та зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування. Однак позивач, ОСОБА_1, не надав до суду доказів, підтверджуючих що його земельна ділянка зайнята саме відповідачем.
Відповідно до ч.1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119 цього Кодексу, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 119, 121 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Сільськогосподарського виробничого кооперативу "Прогрес-Владичень" про зобов'язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, що знаходиться в межах Владиченської сільської ради Болградського району Одеської області, стягнення матеріальної та моральної шкоди - залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків протягом п'яти днів з дня отримання цієї ухвали.
В разі не усунення у встановлений строк недоліків, зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута позивачу з усіма додатками до неї.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.А. Раца
Суд | Болградський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 18.09.2017 |
Оприлюднено | 14.11.2017 |
Номер документу | 70205803 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Болградський районний суд Одеської області
Раца В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні