ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"22" листопада 2017 р.Справа № 922/2929/17
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Сальнікової Г.І.
Без виклику представників сторін.
розглянувши матеріали справи
за позовом Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Провідна", м. Київ до Товариства з обмеженою відповідальністю "Готель Кірофф", м. Харків 3-я особа , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - Приватне акціонерне товариство "Українська пожежно-страхова компанія", м. Київ про стягнення 18 254, 48 грн.
ВСТАНОВИВ:
Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Провідна", м. Київ (позивач) звернувся до господарського суду Харківської області з позовом до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Готель Кірофф", м. Харків, в якому просить суд стягнути з відповідача суму відшкодування в розмірі 18254,48 грн.
Ухвалою господарського суду Харківської області від 15.11.2017 розгляд справи відкладено на 27.11.2017 о 10:50 год.
22.11.2017 на офіційну електронну адресу суду (inbox@hr.arbitr.gov.ua) від Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Провідна", надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференцзв'язку (вх. №2569 від 22.11.2017), для чого, доручити забезпечення проведення відеоконференціі господарському суду м. Києва (вул. Богдана Хмельницького, 44-В, м. Київ)
Розглянувши вищевказане клопотання позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд дійшов до висновку про відмову у його задоволенні з огляду на наступне.
За приписами ч. 6 ст. 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» , учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов'язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Відповідно до статті 74-1 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь. Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.
Враховуючи те, що позивач звернувся до суду із вказаним клопотанням не в межах семи днів до дня проведення судового засідання, суд дійшов висновку щодо відсутності підстав для задоволення клопотання позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Керуючись ст.ст. 74-1,86 Господарського процесуального кодексу України, суд,-
УХВАЛИВ:
1. У задоволенні клопотання Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Провідна", про проведення судового засідання у режимі відеоконференції (вх. №2569 від 22.11.2017) - відмовити.
2. Копію даної ухвали направити сторонам у справі.
3. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 22.11.2017 |
Оприлюднено | 23.11.2017 |
Номер документу | 70425145 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Сальнікова Г.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні