КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58
УХВАЛА
"24" листопада 2017 р. Справа №911/386/17
Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Кропивної Л.В.
суддів: Дідиченко М.А.
Смірнової Л.Г.
розглянувши апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт"
на рішення Господарського суду Київської області від 25.04.2017р.
у справі №911/386/17 (суддя: Грєхов А.С.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Дайвер ЛТД"
до відповідача Публічного акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт"
про стягнення 62 960,23 грн.,-
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дайвер ЛТД" звернулось до Господарського Київської області з позовом до Публічного акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт" про стягнення 62 960,23 грн. основного боргу з покладенням на відповідача сплати судового збору.
Рішенням Господарського суду Київської області від 25.04.2017р. у справі №911/386/17 позов задоволено повністю. Стягнуто з Публічного акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт" на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Дайвер ЛТД" 62 960,23 грн. основного боргу, 5 666, 42 грн. 3% річних, 1 600,00 грн. витрат по сплаті судового збору та 3 000,00 грн. витрат на послуги адвоката.
Не погоджуючись із рішенням суду, Публічне акціонерне товариство "Миронівський хлібопродукт", звернулось до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просило скасувати оскаржуване рішення, прийняти нове рішення, яким в задоволенні позову відмовити повністю.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями Київського апеляційного господарського суду від 23.05.2017р. визначено склад колегії суддів: головуючий суддя Кропивна Л.В. судді: Дідиченко М.А., Смірнова Л.Г.
Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 18.05.2017р. апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт" на рішення Господарського суду Київської області від 25.04.2017р. у справі №911/386/17 прийнято до провадження та призначено до розгляду на 14.06.2017р.
Протоколом автоматичної зміни складу колегії суддів від 19.06.2017р., у зв'язку з перебуванням судді Смірнової Л.Г. на лікарняному, змінено та сформовано новий склад колегії: головуючий суддя Кропивна Л.В., судді: Дідиченко М.А., Пономаренко Є.Ю.
Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 19.07.2017р. продовжено строк розгляду апеляційної скарги на п'ятнадцять днів.
Протоколом автоматичної зміни складу колегії суддів від 29.08.2017р., у зв'язку з перебуванням суддів Пономаренко Є.Ю., Дідиченко М.А. у відпустках, змінено та сформовано новий склад колегії: головуючий суддя Кропивна Л.В., судді: Баранець О.М., Смірнова Л.Г.
В судових засіданнях неодноразово оголошувалась перерва.
Протоколом автоматичної зміни складу колегії суддів від 13.11.2017р., у зв'язку з призначення судді Баранця О.М. суддею Верховного Суду України, змінено та сформовано новий склад колегії: головуючий суддя Кропивна Л.В., судді: Дідиченко М.А., Смірнова Л.Г
14.11.2017р. судове засідання не відбулося, у зв'язку з перебуванням головуючого судді Кропивної Л.В. на лікарняному.
Враховуючи вищенаведене, з огляду на вихід головуючого судді Кропивної Л.В. з лікарняного та необхідністю розгляду апеляційної скарги, справа №911/386/17 має бути призначена до розгляду.
Керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, Київський апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд апеляційної скарги Публічного акціонерного товариства "Миронівський хлібопродукт" на рішення Господарського суду Київської області від 25.04.2017р. у справі №911/386/17 призначити на 04.12.2017р. о 14:50 год.
2.Засідання відбудеться в приміщенні Київського апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1, зал судових засідань № 8.
3.Викликати для участі в судовому засіданні повноважних представників учасників судового процесу. Повноваження представників мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа - підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). У разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом або засновниками - наказ, рішення, протокол тощо (або засвідчені належним чином витяги з них).
4.Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез'явлення їх представників у засідання судової колегії не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги.
5. Копію ухвали Київського апеляційного господарського суду надіслати учасникам судового процесу.
Головуючий суддя Л.В. Кропивна
Судді М.А. Дідиченко
Л.Г. Смірнова
Суд | Київський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 24.11.2017 |
Оприлюднено | 29.11.2017 |
Номер документу | 70556268 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Київський апеляційний господарський суд
Кропивна Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні